Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A má to Ornelice *1* *1* *1* aspoň už nebude blbě kecat.Dnes na Primě je Gapka a nádherně ji to sluší.Kde se na ní hrabe ta nevyzralá krůta
  • Ornell co budeš dělat dal? Budeš fakt s tím Koktou? Dyť je ošklivej!! Nechápala jsem nikdy kvůli tomu Gabinu.
  • Proč se nepochlubí, co koupil Kokta miminku sám?
  • Bože ta nechuta Monika už se pouští i do modelek.
    Snad nechce taky yvlézt na molo?
    Jestli ano, ať se moc nenatřásá, mohla by kozama smést první řady a to by bylo teprve to správné tóčo. *5*
    • Joooo, to by byla pr....el!!!!!!!!
  • Ornella je chudinka, která mi silně připomíná sestru Nastěnky z Mrazíka.
    Mladá, myšlení na úrovni houpacího koně.
    • Když se nad tím zamyslím, máte naprostou pravdu. Tam taky za všechno mohla matinka. Dělala z ní carevnu a snažila se jí za každou cenu co nejlíp provdat(prodat)...
      • kiss.miss
        já to říkám celou dobu *3*
        • kiss/piss halle prosímtě, ty radši nic neříkej , máš foto z Bravíčka a jdi se dívat na Harryho PLOTRA..jsi malé děcko, máš celkem retardovaný poznámky...Faith..hahaha, ukradená reklamní fotka z jeansu?? BL.bečku
          • promiň, ale to myslíš vážně?:D Až do teď jsem se při tvých příspěvcích docela bavila, ale tohle.. nemáš jedinej důvod být tak hnusná na kiss.miss a už vůbec ne si dělat srandu s Harryho Pottera!! Mě je 22, dost čtu.. a náhodou jsem četla i všechny knížky od J.K.Rowlingové! Je to úžasná spisovatelka a Harry je jedno z největších děl našeho století.. moje děti ho za pár let budou mít zahrnutého v povinné četbě! Ikdyž filmy nenabízí tolik, co knížky, jsou skvěle natočené a ať jsem byla na jakémkoli z novějších dílů Harryho v kině, 80% tvořili lidi mého věku a starší.. Promiň, ale jsi buď hloupá, nebo nerozumíš tomu, co je dobré a umíš se jen hádat a urážet..
            • Harry Potter je jedno z největších děl tohoto století??????? No to snad ne!!!:O Knížky jsou to fajn, čtivé s poutavým příběhem, ale nejlepší knížky století????? No to ani náhodou!!!! Rowlingová versus skuteční autoři nejlepších děl století-Hemingway, Tolstoj, Dostojevskij, Prust, Solženicyn....tak ta teda nemá šanci. Není mi jasné, proč by HP měl být zařazen do povinné četby??? Co za tak hlubokou myšlenku v sobě ukrývá? Co svým čtenářům předává? Kromě teda toho, že by bylo super umět čarovat?:D
            • kiss.miss
              friday -taky sem si všimla a je to docela zbytečný a hlavně hloupé.
            • kiss.miss
              Diana-mno asi tak ale jak sem řekla toho Pottera už nemusim od 7 třídy protože tu dobu mi přišla jiná zábava ale nijak ho neodsuzuju a pro vášnivé čtenáře je to svátý grál ...

              Monika Š.-hele ty máš na Ornellu svuj názor a já taky..A malá holka už dávno nejsem to tě musim zklamat babčo.... myslim že stim Potterem si fakt dost odbočila...
            • Musím se přidat k Dianě, monika š. je poslední dobou opravdu dost drsná na jiné komentátory i když v jejich názorech nevidím jediný důvod k tak silné reakci... *7*
            • Tak to jsem vážně netušila, že Harry Potter je globální hrozba.. já byla přesvědčená, že se jedná o fantasy literaturu pro děti a dorost! A moc dobrou! Harry otázkou politiky? Jen pro ty, kteří chtějí, aby jím byla! Ti, kteří se u její četby baví..ti, kterým je tato kniha určena, v ní určitě nehledají nic víc, než útěk od reality do světa fantasie a kouzel.. četla jsi její knížky? asi ne, proto takhle mluvíš.. podle tebe tedy mají děti a dorost číst co? Hemingwaye?.. Krtečka?.. ne, ten je taky komerční, promiň! Říkám ti jen svůj osobní názor, ne názor davu.. četla jsem už hodně knížek s podobnou tematikou, a jednoznačně vítězí Harry.. komerce je jen mašina na peníze.. kdo s ní umí, vyhrává! Kdo ne, stěžuje si na ni..
            • Ona celkově tzv.popkultura+media jsou velmi sině provázány s politikou a jinými mocenskými vlivy, ale zde není opravdu místo rozebírat tuto vážnou problematiku a konkrétně s lidmi , kteří tyto věci hltají a příjdou jím normálni což je pravděpodobně 80% populace. Proto bych doporučila vrátit k bahenním tématům alla O.Štiková, to je právě ten největší důkaz toho co je dnes také možné
            • si děláš srandu? Tak to už jsem slyšela více krát a na to odpovím zase stejně- negativní komerční brak, pravda prodává se dobře , ale dobře se prodávají i plesnivé rohlíky v obchodech..né vše co se dobře prodává je dobré, kvalita není většinou v poměru ke kvantitě., a paní Rohlíková pardon Rowlingová to je " velmi hodná paní"-protože napsala velmi hodnou knížku , pro velmi hodné lidičky. . přeberte si to, nemáš vůbec představu co se za její tvorbou skrývá..její knihy mají z globálního hlediska velmi špatný dopad...to není moje informace, stačí si zjistit důležité údaje..ale né na seznam.cz ))))
          • kiss.miss
            ou božíčku sem uražená jak nikdy v životě tssss...radši se podívej co píšeš ty ..doted sem vytlemená asi moc chytrá fakt nebudeš...co se týče obrázku se napíšeš hodně protože takovýhle podobný tu ma vetšina registrovaných anonyme ...na tebe je to asi moc složitý. *1* *1* *1* *15*
            • no já vím že jsi malá holka proto právě už nemáš plotera ráda od 13 , a maturitu už taky máš - no to je prííma, a nemusíš se stydět za harryho plotera-jasně je to pro školáky,ale nevěř tomu-je to jen pohádka, ale chápu že občas má každy slabou chvilku, a važ si svého soc.statusu - myslím tím že jsi zde zaregistr.to se cení)
            • kiss.miss
              jen sem ti to chtěla zjednodušit stařenko a neboj se takhle dlouho sem tu nebyla jen na poslední návštěvě...ale koukam že marná snaha ty už ani ironii nechápeš a asi neumíš moct číst vid protože sem kiss.miss a jestli to bylo úmyslný lituji tě protože je to dost ubohý.A necpi mi furt toho Pottera zaprvý to ani neumíš napsat a za druhy ho nežeru od 13.A to jo no na maturitu se už připravovat musim jelikož mám do ní ještě rok to ty neznáš běž si radši stát frontu na důchod ju papa.... *1*
            • no složitý to bylo dost pro tebe - smolila si to celkem dlouho a ještě přiopravovala, taková skoro maturita, že ano - se tě to dotklo kiss/piss, podívej jdi fandit harrymu ptr...jo? A jsem ráda , že jsi na sebe tak hrdá, že tady máš tu registraci-má to pro tebe velký spiritualní význam, že tady jako můžeš psát a ještě máš tu členskou kartu a můžeš si říkat kiss/piss ..fakt seriozní členství v klubu vip trdélko...ještě že tady mají ty smajlíčky to se malým dětem líbí
  • Nikoho vůbec tadle vymyšlená diskuze samotnou maminkou ohnely nezajímá!!!!!!! *16*
    • Nemam pocit, ze by nikoho nezajimala, minimalne ty tady mas, Evzene, nejvic komentu...
  • Ornella bude rodit stejně jako gorila -uspaná ! *1*
  • To vony nepotřebují se umět vyjadřovat. Vony maj to chárizma a háky. To je nejlepší náplast na seno v lebce. IQ š šumivá tráva. D
  • ta klariska je ale celkem trapná, hraje naivní , a vytváří umělou diskuzy o hoví.ku jménem zaostalá štiková, štiková by měla chodit na logopedii, neumí ani mluvit... ani chodit, celá se klátí ..je z Jedličkárny? odkud spadlo to individuum? ví to ona o sobě vůbec, proč každy den musím číst o tom invalidovi? proč?
  • Už tomu celému moc nerozumím,nejhorší na tom všem je fakt,že s klidem takových Ornell běhá po republice tisíce a potom krachují vztahy i manželství,kdyby každá husička si řekla,že ženatej nebo zadanej chlap není pro ní,nemusely by pak ostatní ženský trpět....ženská typu Ornelly je mě nepříjemná,nechutná,je to hnus,láska neláska,nemá si co začínat s chlapem co má prstýnek a obráceně,proč zadanej chlap lítá za jinou,hnus,chce se mi z týhle společnosti zvracet,věřím,že to hodný holky nepotká a přeju každé slušné ženě fajn chlapa a ne zmr.. co se páří jinde!!!HNUS A OSTUDA JAK VRATA!!!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit