Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč se jimi media zaobírají? to je jako nějaká charitativní akce českých medii , aby si i invalidi a blázni mohli trochu užít "popularity"? TAKOVÁ SOCKÁRNA - to svět neviděl, tady se věřejně ukazují a popularizují nemocní lidé? nerozumím?
  • Noprosto nejdementnější ''osobnost'' showbysnisu, která je ta poslední co muže kritizovat podle mého kohokoliv...Spíš by měla chodit kanálama a ne se ještě takhle vystavovat, chudák dítě, pak se dozvídat z bulváru jak má dementní matku! *8* *1*
  • Evžene, ty laskavě zalez. Proč bych měla Partyšový furt něco závidět? Sice žije v přepychu, ale za jakou cenu. Mám ji snad závidět, jak se k tomu dostala? Že roztahovala nohy před každým bohatým chlápkem (starým i mladým, ženatým i svobodným), dobrovolně ze sebe udělala obyčejnou šlap..ku,která jde s každým nebo ji mám závidět toho jejího "věrného" manžela, který ji taaaaak strašně miluje a samou láskou spí jenom s ní. Nebo ji mám závidět, že si z ní nějaká 19tiletá holka přes média dělá jenom srandu a ona z toho má deprese? Mám ji závidět, že se jí celý život zhroutil, i když v TV furt balamutí, jak je nad věcí a všechno vyřešila? Tak mi teda řekni, co jí mám závidět......
  • kiris
    haha..Kokta prý Ohnella zaplatí plstiku břicha po císařském řezu asi za 50 tisíc..plastika mozku by byla lepší..a pro oba dva !!!
  • proč si má ta vypatlaná Ohnela chystat svatební šaty ? Kdo b y si něco takového nasadil do baráku? *8*
    • Kokta přece. *3* *3* *3*
      • Ten je ale švorc. Matinka chce pro ni miliardáře. Tak si přece nebude brát chudáka. *1*
  • Ornella osočila už 3 mediálně známé muže,že s nima něco měla..jeden se k tomu nevyjádřil (a pochybuju,že jí někdy v životě viděl a možná ani zatím o jejím osočení neví-jde o tenistu Radka Štěpánka,s kterým měla něco mít před čtyřmi lety i když byl v té době už zadaný) a druhý to popřel (Okamura)..a Kokta uvěřil jejím lžím,že bere antikoncepci ! Takže tak..kdyby šlo o jednoho chlapa,mohla to být náhoda,ale když už jich osočuje tolik..a všichni jsou jako na potvoru mediálně známí..náhoda ? Silně pochybuju ! Měla údajně i neznámé partnery a jak vidíte,těmi se nikde v médiích nechlubí..vždy ji šlo údajně jen o majetek,nebo o možnost zviditelnění..ve 20 letech už má člověk většinou trochu jiný projev..pokud není mentálně retardovaný..ten její odpovídá 12letému dítěti..zviditelňovat se snažila už před časem na Okamurovi,což se jí nepovedlo,tak šla po jiné "rybě" ! Jinak včas pochopila,že s jejím obličejem a postavou z ní nikdy modelka nebude,tak zkusila přijít ke slávě poněkud přízemnějším způsobem..Kdyby jí bylo 15 let..ale v jejím věku je kalkul jasný ! A otěhotnět jen kvůli slávě,je opravdu ubohost nejhrubšího zrna ! A lhala,že nenadávala Menzelovi a přitom byl na aha zveřejněn důkaz,telefonát,kde mu nadávala !!
  • Až to vezme za správný konec, bude vystupovat, tak jak mladá dáma má, bude např spolupracovat s nějakou nadací a pomáhat lidem, člověk možná časem zapomene na to, čím se nám dostala do podvědomí a na těchto stránkách se postupem času budeme setkávat s minimem kritik a urážek její osoby. Ale dokud bude urážet,popichovat a hrdě vystavovat svou poctivost-nepoctivost celé republice, nevymácháná ústa vydávat za sebevědomí, tak ti, jenž se zastávájí a tvrdí, že jí lid nechce v dobrém světle vidět, se bohužel té změny jen tak nedočkají. Jediné dobré, co na ní zatím já shledávám, je jak bylo již řečeno, její svědomité mateřství...
    • Co to je za kecy? Na co si hraješ Štiková? Co to tady píšeš ty nulo! Nemáš ani maturitu a kecáš tady blbosti, z té malé děvvvvky žádná dáma nikdy nebude - je tvá dcera ty stara šllappko! Nikoho vůbec nezajímate, jen pár retardu a celou tuto diskuzi si děláte sami pod různými FAKE profily, Moniko jsi stará šlaapka a ty to víš, divím se , že tvůj chlebodárce Blesk , to ještě nezveřejnil. . .asi časem ,děěvko stará peroxidová
      • Nic proti milá slečno, nemám se Štikovými nic společnýho, jen reaguji na to, jak se jí ta druhá Clariska a KissMiss zastávají a pláčou nad tím, jak jí lidé v dobrém světle vidět nechtějí.Proto jsem pouze uvedla příklad, jak se může celá situace změnit. Kdyby ste si přečetla řádně celý můj komentář, kde uvádím, že má nevymáchaná ústa,že ze sebe dělá obět chlípného svůdníka, psala byste možná jinak...
  • Ona je nějaká osobnost? ..ten její životopis je opravdu vyjíměčný úplná hvězda!!!!
  • ..dnešnímu rozhovoru s ní : Je to stejná spodina jako Josef Rychtář !!! Ten si myslí,že když bude tvrdit o manželce,že je ***,tak jí tím poníží ! Neponíží,tím ukazuje jen na svoje kvality a u Čobolly je to
    podobné !!!
  • No a už to má za sebou a co jako?Je to megaubohý,nechápu co tím ta husa chce docílit,vždyt je to trapný,má dítě ze starým chlapem a co jako?On není nijak důležitej,je to nicka a ona ještě větší,je to megatrapná parodie na štěstí,nuda a zase nuda,bože at takových lidí-žen není více... *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit