Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale no tak Evžene, každej ví, že jsi Gábina v převleku, tak už toho nech, běž radši nakupovat předražený hadry a neopruzuj tady.
    • Obavam se, ze tohle nebude Partysova;)
  • Je to obyčejná ště*ka! *12*
  • Tak takhle nějak prý vypadá "krasavice inteligentní" ! http://www.osobnosti.net/foto/ornella-muti/114316-20120816234714.jpg *2* *2* *4*
    • http://www.super.cz/14207-ornella-ukazala-sve-pevne-telicko-v-plavkach-na-tohle-sbalila-manzela-partysove.html

      To jsou fotky několik let staré, cca 3 roky. Teď už to tělíčko vypadá trochu jinak. V 16-ti vypadala Gábina taky trochu jinak a když bylo Gábině 19, tak si troufnu tvrdit, že vypadala lépe, než tady ten zjev. Já to říkám pořád, dám si 12 panáků a opřu ji v průjezdu o popelnici taky, no možná, když budu mít šedý zákal tak určitě. A protože vím, jaká je to potvora, tak si použitej kondom odnesu domů, kdyby náhodou.
      A hlavně, budu zahlazovat stopy, aby mě nevyčmuchala matinka. Holky se při tom nedotýkat, aby na ní nezůstal ani jeden otisk prstů, protože by to mohl být důkaz.
    • Prostě 3 brady,velkej nos..a čuměť jako tele..pak ještě cec.ky vyvalit a můžete se dobře mít ! *1* *6*
  • Slečna Ornella je prototyp zlatokopky z starých časů... jinými slovy hloupá a jednoúčelová, třeba si tu maturitu jednou i udělá.
    Pro nějáké obdivovatele - oproti prezentovaným fotkám dost ztloustla, takže neforemná prsa sice větší ale estetický dojem jako pračka Whirpool.
    Když potkáte v baru a nebude kolem mecenáš Kokta, tak klidně jdete ráda dá. (Stačí tvrdit, že máte BMW 2012)
    • Slecna Ornella se mi libi. A takovy reci, ze je hnusna a hloupa nikoho nezajima. Vsechny zname tvare pomlouva anonyme tisice lidi. To neni umeni! *11* *11* *11* *11*
      • ..řákáááááám Ti prosím Tě, nehraj si s těm SMAJ-LÍKY!!! Je to trapné , mááááššš tam zase hrubky!!! nemusím být grafolog abych poznala pořád tu jednu a samou osobu.. Není umění pomlouvat slavné, ale Ornella je slavná jenom dlužným školným a trapnou sebestředností,zakomplexovaností.
      • Já jsem nikdy Ornellu nepomlouval, jen jsem se pravdomluvně vyjádřil k tématu o kterém něco vím a můžu tedy pravdivě informovat o stavu věci.
        Nehledej v mých příspěvcích nic negativního, je to pouze souhrn pravdivých informací založených na vlastním pozorování a jak jsem zde již někde napsal, tak informací které jsem obdržel přímo od rodiny Štiků.
        Není ani tak problém v Ornelle i když holka svojí roztomilou hloupostí si sama může za to, v co se jí snaží přeinkarnovat její neskutečně hloupá matka. Ornella se pomalu stává stejnou a do budoucna nesnesitelnou ženskou, která už asi ani nemá šanci se zachránit.
        Je to prostě osud, vlastně ani holce nic nezávidím. Není co, kabelku od LV si dnes může koupit kdokoliv, zase to není tak drahá záležitost, stojí tak okolo 20-25000 Kč, což dnes není nijak nedostupná částka. Neříkám, že je to málo, ale zase tak drahý to taky není. A co jiného tam je k závidění, nevím, ničeho jsem si nevšiml. Snad ten slunečník na zahradě, nebo nafukovací bazén z OBI za 2250 Kč ve slevě?
        Ne opravdu ne *1*
        • LV se sežene i u nás za cenu kolem 10 tisíc. A na trzích po světě zdařilé kopie za pár dolarů. Nedávno jsem např. V Dubaji koupila na černým trhu kopii kabelky Burberry za 120$ a když jsem odcházela, tak otevřel 2. dveře a nabízel mi za 300$ originál. Moc jsem tomu nevěřila, ale kdo ví....... *2*
    • Ta jsi zas utapla osoba co nevi uz co napsat. Jdi se splachnout do hajzlu. Nikoho tady tvy kydy nezajimaji *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • No minimálně mne velice zajímají *1*
      • Proč pořád měníš ty nicky? To si nepamatuješ ten, pod kterým jsi psal/a minule? To je divné, bo koukám, že zůstává v paměti. Takže se divím, že tě baví je furt přepisovat.
      • nehraj s těmi smajlíky !!! máš tam zase hrubky !!! jsi trochu primitivní hloupá holka )))
      • ..máš tady zase dost hrubek..jsi z rodiny? Jsi Ornenella ?..a nehraj si s těmi SMAJ-LÍKY , už jsem ti to napsala jednou malá holko!!
  • Tak mi řekni,ty sestřenko jedna proč každého jenom uráží a proč musí být pokaždé středem pozornosti??Ať se stará spíš ona o svůj život,a ne o ostatní celebrity,které jsou na úrovni.Skoro každý den čtu,jak tahle krasotinka jen každého uráží..Takže se ani nedivím,že jí nemají lidi rádi..;)
    • Měj si na ni názor jaký chceš, já ji znám z jiný stránky a vím jaká je. A v některýma názorama se s ní ztotožňuju, ale uznávám, že to mohla říct trošku jinak
  • Kousek co jsem četla:
    Pepa Kokta Ornellu z porodnice nedoprovodí. I kdyby o to měl zájem, rodina Ornelly si to nepřeje. "Ani by se to nehodilo. Je to stále ženatý muž," řekla nám před pár dny babička Ornelly, paní Jaroslava. Ornellu byl v porodnici Pepa navštívit jen jednou a tajně. Po porodu od něj dostala pugét růží.
    ......Roztáhnout nohy ženatému chlapovi ANO,rozbít manželství ANO, ale pro dítě do porodnoce NE....Ani by se to nehodilo Štikovic.
    Co je to za srandu?
  • A to,že rozbila rodinu a vzala malému klukovi tátu,to je asi taky v pohodě že ??Takže se běž vycpat ty sestřenko jedna.:/
    • Ale pokud vím, Kokta moc dobře věděl, že je ženatej a že má co ztratit, neměl si s ní začínat.
  • Partyšová se snaží celou situaci marně zachránit, proto všem vykládá, že je s Pepčou všechno v pořádku a přitom ví,že jde všechno do háje. Je to na nich vidět. Ty jejich rádoby spokojený fotečky, kde se pusinkujou a objímají by prokouklo i malý dítě, že to je jen divadýlko, jak oblbnout veřejnost. Prostě komedie.....Gabčo a Pepo, přestaňte blafovat a řekněte rovnou,že se budete rozvádět, ušetříte si tím hodně nervů a uleví se vám. Gábi, ty si stejně nabrkneš zazobanýho frajera, tak o co ti jde? No a Kokta půjde za Ornellou, stejně ji miluje, je to na něm vidět.
  • Promiňte, ale jedinej, kdo mě tady přijde totálně neschopnej, není Ornella, myslím si, že i když to všechno tahá do bulváru, tak o dítě se bude umět postarat třeba i bez chlapa. Jedinej, kdo by to nezvládl, je trapná Partyšová, která si libuje v tom, že všichni pomlouvají jen Ornellu a na ní pohlíží každý jako na chudinku, ale ruku na srdce, myslím, že Ornella by ten každodenní kolotoč zvládla, to Partyška by se hroutila hned ráno, kdyby měla naklusat v 6 do fabriky a 8 hodin hákovat, a pak běžet domů a místo nákupů v předražených krámech a navštěvování medových a čokoládových masáží doma vařit, prát a uklízet. Odpoledne by ji převáželi do špitálu jako fyzicky sedřenou a přepracovanou. A potom by hadry musela kupovat u vietnamců nebo v sekáči. To by radši chodila nahatá a v létě na dovolenou by jela možná tak pod stan na Orlík. Myslím si, že Ornella má k rodinnému životu lepší přístup. Tím nemyslím její rodiče a sestru, ale k tomu miminu.
  • Ornella opět ztloustla a když se ukázala po roce ve stejných šatech,bylo
    to obzvlášť znát : https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1382017_560905610647797_1566577838_n.jpg
    • nechci se jí nijak zastávat, ale připadá mi, že to jsou fotky před a po porodu a vzhledem k tomu,že nebyla kdovíjak štíhlá už před tím,není se čemu divit,že teď vypadá,jak vypadá...ošklivá bude furt......
      • Ztloustli jí i ruce plus brady..to z císařského řezu nebude..navíc
        ztloustla až v posledních dvou měsících - tedy půl roku po řezu,takže
        z toho to už nemá..jelikož byla chvíli zhublá,ale pak zase všude
        nabrala.. *1*
        • no,škoda teda,že jí místo kg napřibylo IQ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit