Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evžene, tak mi tak napadlo, ty už si v této diskuzi také taková celebrita, co si založit profil na osobnostech? Když tu mohou mít profily filmové postavy a Ornella, proč né ty?! Ale pořádně opepřit, sím, ať máme nad čím diskutovat,hi *2*
    • Jasně a pořádně opepřit, dobrej nápad *2*
  • Já teda Ornellu nesnáším...hezká mi rozhodně nepřipadá a ta její matka taky vypadá na pěknou mr*chu...
    Jen se chtějí zviditelnit,proto bych je neřešil... *5*
    • připomíná dívky co stojí u jedné nejmenované silnice ! *15*
      • ty jsou kolikrát hezčí...
        Když bych měla porovnat Ornellu s mými staršími sestrami(pozn. Jsem též starší než ona) a švagrovými,které jsou matkami od rodiny,na kosmetiku max.1ročně a to se musí dokopat,vypadají fakt luxusně. A o její matce a své jsem již psala,prostě moje mamuška ač bojuje s nějakými těmi kily(po4dětech),kosmetiku nezná,nelíčí se a celý život dřela jak mezek vypadá oproti Monice nádherně!!!
        Nač jsou jim peníze,když v hlavě mají nas..no a vizáží připomínají ruské etnikum,které pracuje v našich fabrikách...
  • Sranda bude,až Ornella nahlásí,že váží jen 80 kilo,daj jí slabou
    narkozu a probudí se při řezu ! Váží už totiž přes 100 !
    Jinak,pokud ji neznásilnil,může si za to sama koho si vybrala..
    Co čekala,chrápala se ženatým,má co chtěla ! Hlavně že už ji dneska
    odvezli do porodnice,když má mít řez až zítra..
  • Kokta je jako vesnický voříšek, jak ucítí čubku není k udržení a Gábina s Ornelou si neublížej. Pan dr. Uzel jednou řekl toto přísloví: Ku.va ku.vě řiť neurvě a když urvě, dobře ku.vě. Mohl to někdo nechtěně komentovat lépe? To prosím je krajové rčení, nikoli urážka. Pokud to někoho uráží asi ví proč...
  • 19 kurvi.ka podrží zazobaným dědkovi a hned je to celbrita a řeší to noviny. Je to zoufalý v této divné zemi. Kdyby ta 19 kouřila za kilo tak bych do toho šel víc mi plat dělníka nedovolí. Takovejch slepic máme plnou fabriku, jen nejsou tak pitomý, sou hezčí, umí se uživtit slušnou prací a nešukaj starý bohatý "podnikatele".
    • Máte pravdu, plně souhlasím....takové koště....to snad neni ani možné...a ještě se její rodiče v tv ukazují a mluví o tom s kým spala.....jsem cizinec...ale tohle jsem teda ještě nezažil.....
  • lol však je tlustá a vypadá na 40 !
  • Nechápu,co se těm ženám na tom Koktovi líbí?To že tyto typy neustále smrdej *12* ,jim asi nevádí,ale může mi nekterá žena,která tu je vysvětlit,co ženy ke koktovi přitahuje?Přemyšlím o tom že se už nikdy neoholím a zapomenu na sport a dosmrti budu chlastat kořalku,abych se mu nějak přiblížil *12* ,jinak nevím:-)
    • ketchupe Heinzy, ale odpověd je jednoduchá. . . . čti , pozorně a po-ma-lu. . . peníze,kontakty a vliv.! ! ! To jsi nevěděl? Klidně se nehol a na sport fakt zapomen-pakliže ti nenese peníze, odpověděl jsi si správně Flandersi!! A to si ani nedoves predstavit jak se ti neoholení a smradlavi mají dobře a co vše s temi hereckami provadeji a ani nemusi do fittness))))))))) o tom se ti ani nezdá , možná jsi to viděl na FREE video Seznam.cz)))) Takže sebespytuj svědomí a dál si hraj s lachtanem po sportu))
      • Ty *12* jedno,,mazej vydělávat prachy a uvědom si,že jenom blb ti dá něco zadarmo.
        To,že si o tebe nikdo ani kolo neopře,protože jsi tlustoška,je jenom tvůj problem.Jenom tupá k....a hledá prachy u někoho jiného,protože je sama neumí vydělat.Šukej upocený dědky a třeba ti něco daj *1*
  • Pri pohledu na pani Stikovou si rikam, nojo, baba po padesatce, na diskoteku pozde, do rakve brzy, tak blbne. Az pak jsem si vsiml ze je o 2 roky mladsi nez ja a o rok nez moje zena.
    Dneska sve krasne, stihle, skromne a moudre manzelce prinesu kytku. Ja v.l malem zapomnel co doma mam. *15*
  • Původně jsem se šla podívat na idnes kvůli počasí... a podařilo se mi až na potřetí. Nedám si pokoj a nedám.. vždycky musím tyhle bláboly rozkliknout a pokusit se je přečíst.
    Nejvíc mě asi dostalo,.. "..Pojmenovali ji podle herečky Ornelly Muttiové, jíž prý byla Monika v mládí podobná"
    A taky ten tříbarevný odstín blond, s tmavým podkladem.. ten musel dát práce. Tak mi připadá že nechat si paní svoji přirozenou barvu, tak mi připomíná členku populace jedné naší nejmenované menšiny
  • Bože, CO na osobnostech dělá tahle... ehm... ať ji pojmenuji jakýmkoliv označením zvířete, to zvíře tím hluboce urazím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit