Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to že sem píšete chxtráci , podporujete pouze majitele osobn.cz, ten potom prodáva reklamu na základě vašich nesmyslných kliků, čecháčci....zamyslete se už trochu je rok 2013 a vy pořád žijete z uplných hooovadin --- co říct((((((((((((((((((((((((((((
    • .................a žije z vaší hlouposti a malosti , že se za sebe nestydíte , psát na takovou záchodovou zeď, na tento portál píšou jen odpůrci/příznivci nějaké tlusté zubaté nuly , kgterá pouze všem obtěžuje život a ještě si myslí že na tom vydělá peníze...kde to jsme, zamyslete se trochu..!!!!! bič na vás!!!!
      • Nepíšeš sem náhodou taky? :D Taky jsi na tuto stranu klikl/a a příspěvky sem taky přidáváš, tak co ti teda vlastně vadí? :D Chceš nám tady psát o tom, že sem nemáme psát? :D :D :D :D :D :D the biggest LOL ever :D
        • no jistě..
  • Už tomu celému moc nerozumím,nejhorší na tom všem je fakt,že s klidem takových Ornell běhá po republice tisíce a potom krachují vztahy i manželství,kdyby každá husička si řekla,že ženatej nebo zadanej chlap není pro ní,nemusely by pak ostatní ženský trpět....ženská typu Ornelly je mě nepříjemná,nechutná,je to hnus,láska neláska,nemá si co začínat s chlapem co má prstýnek a obráceně,proč zadanej chlap lítá za jinou,hnus,chce se mi z týhle společnosti zvracet,věřím,že to hodný holky nepotká a přeju každé slušné ženě fajn chlapa a ne zmr.. co se páří jinde!!!HNUS A OSTUDA JAK VRATA!!!!! *16*
  • blbá je jak necky,tak aspoň ukázala cec..ky !! *6* *7*
    • hej intelektuale! myslíš že otěhotněla přes necky?
      • neee, necky karlovarsky hotely nemaj *1* spis to vidim na bidet :))))
      • Přes necky těžko . Ale mama moc dobře věděla komu ji strčit do postele. Akorát ted šlápla vedle protože zapoměla i když píše že se pohybujou v šoubyznisu že Kokta má 4 děti a dluhy. Tak že žádnej zlatej dudlík nebude.
  • Já se bavím o vymyšleném životopise a vymyšleným profilu slečny.
    Není mi jedno, že tady se někdo vydává za někoho jiného.
    Podle Vás nemá lidský život smysl, když vám nevadí, že si slečna vymyslela nový život to není normální.
    Nebudu se zde na diskusi slečny bavit o Partyšové a dalšich, od toho je její profil.
    Zde se bavíme o vymyšlené slečněX.
    Kde žijete probuďte se!!! To je PODVOD jako řemen!
    Gavriely v 18 natáčela shoty v Americe a zvládla to sama bez maminečky, je to pravá osobnost a ne rozmazlený nunánek po...ny. At si slečinka vymění sama sobě plínky a neotravuje český národ, protože to nikoho nezajímá.
    To by měla policie prošetřit kdo je slečna X doopravdy to by národ Koukal!!!
    *16*
    • Aha, takže kur..a, která natáčela shoty sama bez maminečky, je pravá celebrita?? Koukám, že náš stát jde hodně rychle do pr..... Nejsi ty taky náhodou od jejího fochu, když šlapání považuješ za hvězdný job?
      • jasně gavr+part+atd.. nějak si holt na chleba museli vydělat, byli sami ve světě bez mámi - TAKOVY svět prostě už je, a stím nic Monikka ani Ornela neudělá ale když je někdo z tzv.lepší rodiny, tak by měl jít národu příkladem,neuplácet, nelhat a né že bude LHÁT na každém kroku a ještě to prodávat za 5000, - nejen pro Blesk *1* *1* *1* *1* to přeci Osobnosti nedělají-a ani vymyšlené..
      • šlapání je v čechách hvězdný džop to snad musíš vědět , ale šklape se bez maminky,takže maminko-nemlž tady, i když máš recht pod dohledem maminky- nejsi to doufám ty?,, to má své ojedinelé kouzlo- a je to více propracované, ornela je celkově lepší a propracovanější než ty trapné sx bomby z cz-tv,, ,,ale to je celkem fuk,,,,,,,,,,,, PRO mě je důležité jen to , že osobní udaje které o sobe Monika Stiková, pardon ornela zveřejnují jsou klamavé a plno dalších věcí, to ale příjde na řadu až časem,...tzv. boomerang style
  • Je to prostě naprosto ubohá a směšná teď už bohužel celebrita, asi to tak ale chtěla. *7*
  • To že Vám dá někdo pár facek,to se dá překousnout,ale to že Vám někdo udělá ujmu na duši,to se jen tak nezahojí,kdo by na to měl žaludek je bezpáteřní krip...a tyhle sfině at zůstanou pak na všechno samy,líto mi jich není,kdyby mi tohle udělal partner nebo manžel,tak ho vypakuju okamžitě z baráku a ani nemrknu,tu krásu hysterickou bych si našla a nafackovala ji,že by ji doma nepoznali.Uplně bych je vymazala oba ze svýho života a těšila se na lepší zítřky,protože ty jistě příjdou...a když mě někdo nechce,nebo mě zahne,tak co,bude lepší *3* *14*
  • Evo ty ale dáváš tomu češtinovi zabrat. *5*
  • Souhlasím s Ivanulkou, jestli to Ornella na Koktu zkoušela,tak on přece věděl, že je ženatý a že může ztratit svoji rodinu. Mohl říct ne. Takhle to dopadá, když chlap přemejšlí rozkrokem a ne mozkem.
  • je to piiiiča a ještě k tomu hnusná jak ta její vyžraná matka *11* *11*
    • je horší než ta prostitutka *1*
    • uplně s tebou souhlasím
  • Gábina nebyla jiná, když by se Ornella po boku Pepy nějaký čas pohybovala ve společnosti, také by z ní byla dáma..
    • Věř mi, z téhle bytosti nikdy nebude dáma. To je totiž proti přírodě, proti fyzice, proti chemii a dokonce proti matematice *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit