Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z toho nic nebude, celý to je theater.. zviditelnování na úkor cizích..(( nechutný
  • Mně může urazit jen inteligent. *4*
    • Myslíš jako že by inteligent urazil debbila? Já si osobně myslí, že někdo z nás (normálních lidí) tě už dávno urazilo, akorát to tady nepíšeš
      • Lauro přečti si trošku starší příspěvky. Já jsem to psala pro Clarisku. Nejsem Clariska.
  • měla sem za to, že dítě se má jmenovat alexandr,že by tak stupidní změna? to dítě bude fakt chudák, už jen po tom, jak mu vyparádily pokojík.že mám modrou ráda, ale tohle fakt vypadalo jak ledové království.i v nemocnici by mělo lepší pokojík,jak u té své povedené matinky...
  • fakt je, že je to hnusná ku***
    no co, je to pravda *5* *5*
  • Omyl Jaja, mě je Ornella docela ukradená, ale vadí mi, že každý pleje hnus jen na ní, přitom jí to dítě někdo musel udělat. Ze šedesátiletýho vometáka každej dělá strašný neviňátko, který za nic nemůže, a z 19tiletý holky všichni udělají potvoru, která ho snad ke všemu donutila. Jako sorry, ale věk 19 je ještě tak napůl dítě, rozhodně ne dospělá, zralá ženská. To ten starej chlípák by snad mohl mít rozum ne? A měl si uvědomit, že když na ní vleze, tak z toho může být průšvih. A navíc je tak blbej, že ho ani nenapadne, že by Ornella mohla naschvál vysadit antikoncepci. Za blbost se platí Kokto!!!
    • Dítě nemá prcattt nebo s dohledem rodičú. DÍTÉ A DÉDEK!
      Kde jsou rodiče????? Co to je za sračky!!!
      Vylejt jí sraaaačky do ksichtu!!!!!Nejsi žádná celebrita, ale zoufalkyně!!!!!!!!!!!!!!!!!UUUbožžžaačččkaaaaaaaaaaaaaaaa
    • Text Vašeho příspěvku *1* je příjemné, jak jsi otočila ve své komunikaci, jelikož si se prozradila , že tady vytváříš rodinnou diskuzy-a to je jak jsi sama uznala trapné, tak ted tady zase hraješ na nějaký nepodstatny celkem logicky blbosti , na kterých ale není nic tak atraktivního aby stálo za to je zde pořád omýlat.. jasně za blbost se platí..jsi tak inteligentní - to je užasné , 100xANO,,,, OK???? ALE podstatný je pro mě vymyšlený životopis, kterým se presentuje, jelikož je to 99% podvod!!!! Trochu trapné takto lhát, je to pouze otázka času až se to provalí, a nejen to..však ty víš, těch věcí je více...
  • Partyšová neměla s Koktovou rodinou žádný soucit a slitování, tak proč by ho měla mít Ornella s ní? Každý dostane, co si zaslouží.
  • Hraje si ráda s MRDKOU a dělá děti *16*
  • Některý ženský jsou holt takový, že svádějí ženatý chlapy, stejně jako chlapi dokážou balit vdaný ženský. Je to 50:50. Můj rozum mi říká,že když je někdo sváděn a je ženatý/vdaná, tak přece může říct NE. To přece není problém. Kokta si za svou situaci může z velký části sám, kdyby Ornellu ignoroval a věnoval se pouze své manželce, které před oltářem sliboval věrnost,tohle se vůbec nemuselo stát. Ale že ji neignoroval a ještě ji přivedl do jiného stavu a ona mu to vrací,tak to je jeho problém. Tihle promiskuitní lidi jsou prostě nepoučitelní.
    • Máš pravdu , je to záležitost vždy dvou. Ale 19 letá puberťačka si švihne, možná i víckrát se starým chlapem a už to musí vědět celý národ.Opravdu si nedokáže najít někoho nezdaného? Je na tom chuděra tal špatně , že ji nikdo jiný nechce? Skutečně inteligentní ženská si zaprvé nenechá udělat dítě - existuje celá řada účinné antikoncepce a když už se stane , tak to řeší s grácií a vkusem. Jak si může holka, která právě vyšla ze školy a ještě nic nedokázala (pokud tedy nějakou absolvovala)urážet skutečné osobnosti, které už mají za sebou viditelné výsledky své práce. Není nic nechutnějšího než nafrněná nána, která se neumí absolutně chovat a ohrožuje díky své primitivnosti už dvě děti včetně toho svého.
      • To je sice pravda,ale tohle všechno se děje jen kvůli Koktovi,kterej se s ní k...., kdyby si ji nevšímal a věnoval se své rodině jako slušný, ženatý chlap a táta, tak tohle vůbec nemuselo být, žádná Ornella by si teď nevyskakovala a nepila krev celému národu. Holt se nevyplácí strkat péro do každý, která se nakrucuje. Takže vlastně jenom kvůli Koktově blbosti a promiskuitě je tahle slečna slavná a dělá si co chce. Tak to prostě je.
        • A ty 0 potřebuješ do huby, koho tady branis...hloupou ornelu... jsi zaplacená nebo z rodiny největších českých magoru?????Zřejmě budeš baba nebo nějaký dědek od ornely!!!!!!!!!!!!!!
        • Promiň, ale už když taky takhle řešíme cizí intimitu ( měla by zůstat mezi těmi, kterých se to týká a netýká se to jen pana Kokty) tak ještě jednu poznámku - málokterý chlap je imunní vůči svádění mladinké, nezkušené a mazlivé kočičky - je jich mraky, co provozují tuto "relaxaci" ( uvolnění) od manželského života a dalších životních problémů,ale málokterá z jejich partnerek to řve do světa - mají z toho totiž samy taky určité výhody a satisfakce a také mají úroveń. Nikdo o nich neví a funguje to. Toto byl akt čistě účelový ( vysazení antikoncepce, či správné načasování). Bohužel si aktéři, zejména aktérka " nějak neuvědomila", že tímto ublíží dalším lidem a že to rozpatlává dál je ubohé a slabomyslné. Stále trvám na tom, že dvěma dětem slečna Ornela připravila do dalšího života očistec. Za to ji odsuzuji.
          • Že by sama Gábinka se zapojila do debaty??;)
          • Můžeme se tady hádat donekonečna, ale život těm dětem zkazil hlavně Kokta, kterej uvažoval pérem a ne mozkem. Žena i muž mají mozek a mají ho používat rovnoprávně a že je chlap blbej a skočí na každou, která ho svádí, tak to už je jeho blbost a měl by si uvědomit i následky svého chování, že to může prasknout a že zničí život své manželce i dítěti. A měl by si to uvědomit v každém věku, natož když je mu skoro 60. Ornella je mladá, nevyzrálá holka, která se prostě baví, nemá závazky, je svobodná a chtěla si užít (neříkám, že spát se ženáčem je ok),ale je to spíš Kokta, kdo by si měl sypat popel na hlavu. Navíc, když je s ním Ornella těhotná,tak by se o ni měl postarat,protože se na početí toho dítěte podílel stejně jako ona. Nejvíc mě vadí,že každej radši obviní mladou holku, která šla s pravdou ven a ze starýho, promiskuitního a nevěrnýho ku....a všichni udělají neviňátko, jako kdyby ho Ornella k něčemu nutila nebo snad znásilnila.
            • Já myslim, že původně na tom měli oba stejnej podíl. Ale když už to vyšlo ven tak Kokta se za sebe styděl a zalez, kdežto Ornella na to všechno byla hradá. Kdybych já byla na jejím místě tak bych se styděla za to, že na mě Kokta vlez. A ona se ti chlubí jak kdyby spala s Beckhamem.
            • Já myslim, že původně na tom měli oba stejnej podíl. Ale když už to vyšlo ven tak Kokta se za sebe styděl a zalez, kdežto Ornella na to všechno byla hradá. Kdybych já byla na jejím místě tak bych se styděla za to, že na mě Kokta vlez. A ona se ti chlubí jak kdyby spala s Beckhamem.
            • Tak hele ,kdyby nechtěla , tak nohy neroztáhla a že si nechala rovnou udělat dítě je její blbost a vyčůranost.
              Uchvátily je prachy jsou schopny všeho - Ornelka i ta její matinka rádoby prostinká(možná tu prostotu jen hraje). Kokta se stoprocentně vyspal s další řadou žen ( patří do kategorie sukničkářů) a žádná nedělala takovou rutyku,jak na blbá nána a nerozbila mu rodinu. O psychologii a zejména o chování ženatých mužů nemáš absolutně žádnou představu - buď jsi naivní nebo to jen hraješ. Bohužel takový je raálný život bez příkras a stupidních keců.
            • No dopr..le, tak to sem měla před lety taky zkusit štěstí, když mě sbalil ženatej chlap, kterej tvrdil, že se rozvádí a já mu na to skočila a když sem zjistila kde je pravda, neměla sem couvnout. Rovnou se nechat zbouchnout, ženská by ho kopla do pr... a já mladá, život před sebou bych teď seděla u kompu,caparta ve školce a tu malou blonďatou čurinu hájila,že má na to plné právo. Místo toho sem ho vyfakovala, jeho ženě, kterou sem s ním náhodou potkala se ani do očí nepodívala...ale Ornella věděla, že je Kokta ženatej, mohla couvnout, mohla mít úctu k svazku manželskému,ať je jeho žena jakákoliv.místo toho jí v očích po vzoru matinky naskočily zlaťáčky a nápad v hlavince se zrodil.Dítě, to už jen jakási pojistka...
  • Ornellko vidíš to??? Kdybys to tady četla, smíchy byses neudržela. Stačí, když do éteru řekneš pár slov a slepičky tady kdákají jedna přes druhou, nadávají ti, urážejí tě a mohou se z toho podělat.:-DDD Je to docela vtipný si to tady číst. Ornellko, zítra zas musíš znova do éteru něco plácnout, nějakou blbost (třeba puťa puťa) a uvidíš, jak slepičky znovu vyběhnou z kurníku a budou zde opět trávit svůj čas nadávkami a urážkami na tvoji osobu. To je úroveň viď? Zasměj se tomu jako já a mávni nad nima rukou.
  • CvhdgrxhreyćbˇkjbcjgbLknhfdshKňKJVHFDXNLknrshfmˇKJFX

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit