Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Charlot, chápu Tvojí logickou reakci,ale ANO!! - to si lidé neuvědomují , ale většina zprávjsou placené, bulvár tak funguje, anebo to bývá vzájemná reciprocita-prodej info za info, PR za PROMO atd. Štikovi oficialně sice mají jen dluhy, ale na takové věci jako je "sláva" si i peníze seženou, bud platíš bulváru, nebo někomu kdo tě tam dostane...Ta investice byla řádově v pár set tisících, tzn. výdaje, kabelky atd. z platu taxikáře v roce 2012 , máš pravdu to asi nejde,, ale nějaká rezerva se našla, jelikož se to bere jako investice do budoucna, někdo si koupí podprůměrné auto někdo investuje do "popularity". Musíme si uvědomit , že i negativní reklama je reklama, a i z toho lze něco vytěžit!! JAK je ale právě ted vidět i slečna NIKDO si v této zemi za 15O tis. může udělat ""ok promo"", stačí mít 2 fotky a dostat se do medii, a to něco málo stojí. Partyšová se tam nazačátku nedostala zadarmo,, je to bussines!!!! Občas může mít info na prodej kde kdo...............))))))
    • To je strasny!! Kdyby radsi holce zaplatili kursy slusneho chovani a mluvy;)). Ale asi mas pravdu, jen jsem se zdrahala uverit, ze by investovali, kdyz od nas si uz nekolikrat chteli pujcit penize, coz jsme zatrhli hned v zarodku s muzskym, mozna jsme se mohli podilet na PR Ornelky- debilky;), radsi za to koupime dceri;)), hezky den Šári a zase pisni, at se pobavime, my, co vime, kdo jsou zac Štikovi;) papa
      • jojo moha si být tzv. PRODUCENTKA-tichý investor))), ale takové pakáži může půjčit jen naivní blázen ..nebo někdo hodně sebejistý - třeba ukloktanej KLOKTA, od nich dál..
      • chápu tě ! věřím ti každé slovo, znám je a mám z nich kopřivku!!
        • Ja uz se s nima nestykam, tak to udelej taky, Šári, jestli tedy nebydlis nekde u nich, v tom pripade bud klidna, za chvili zmeni adresu do jineho satelitu, kde si budou hrat na navonenou bidu, nez je zase prokouknou ostatni;)
          • No to je jasný , oni vždy čas od času musí změnit působiště ""satelit""*1* , protože tam kde jsou už déle, tam mají takovou "popularitu" , že musí odtáhnout jinam-jako cikáni, takto to dělají..víš to přeci nééé??? *1* , oni jsou celkem "známí", ale v jiném slova smyslu, než co šíří za peníze v bulváru *1* !!!
            • No, tak to je pravda;)), skoda, ze se nemuzeme sejit a pokecat;))
    • Samotná Partyšová se z lokální umělkyně "vypracovala" díky medialnímu PR a finanční podpoře Kokty na celkem známou " BULVARNI" hvězdičku. Kokta měl vždy dlouhé prsty))) To že se nechal nachytat monikou štikovou s připravenym fotoaparátem aby TO dokazala zvěčnit ,, je jeho chyba,, asi již senilní a nevnímá, ale to je koloběh bulvární "kariery *1* " . TENTO koloběh funguje tzv.. čím rychleji nahoru tím rychleji dolu..100%!!
  • ""krásný prsa""-být kojnou už v 19 ?
  • 5.9. napsal do diskuse Tomáš - můj kamarád před 3 lety zaměstnával matku ornely NA VRÁTNICI v Praze a doslova " všichni ji tam měli rádi ". Tady se ale rodina prezentuje že je z diplomatických kruhů, život v USA, Moskva atd.( jsou z Prahy)Stikovy KLAMOU NÁROD!!!!!!!PODVODNÍCI, nemají žádné peníze a pracují na vrátnici.
    Ornela vysadila antikoncepci, protože jí máma za jasným účelem řekla že to není zdravé!!!
    Úmyslně otěhotněla protože je strašně hloupá a nenašla by zaměstnání a ted´ to svádí na pana Koktu!!!!!!!
    Prezentuje se zde slečna NEPRAVDOU!
    Kokta je podvedený, určitě to s ním Ohnella nedělala zadarmo z lásky, jak často ráda vypráví ... ( to jí radí zběhlaa v oboru máti at´ hraje na lásku do médií, sama slečna se vysmívala na Facebooku s kamarádkou jaký je Kokta kokot!!!

    Raníček Štikum : opravte si zde nejdříve životopis
    • Kokta podvedený? Omyl, Kokta podvedl...Partyšku. To je celej krám. Nemusel vyprcávat bokem, nikdo ho nenutil. Za všechno si může sám. Mimochodem, Gábinko alias Evžene alias Jaja, nepiš si sem své vlastní příspěvky, je to průhledné.
      • Hahaha Clariskko a Parohhu alias Stikovy, ta běhna slavná není celý národ se jí směje!!!
        Prachy byste chtěli co, na složenky aby bylo, dej se zase na noční vrátnou/ spojíš příjemné s užitečným i s dcerami i s mladým tlustým monstrózním zjevením , bacha ať tam spíš nestrašíte mončoperoxidová!!! *12*
        • Já bych řekla,že slavná je. A to lidi nemůžou překousnout. *1* *1*
          • Clarisko alias Stikova vy jste úplně zbytečný!!!
            A nepiš buřte furt o té partyšové, pojd´me se bavit sakra o tom proč se slečna Stiková otylá a retardovaná s lechkou mozkovou disfunkcí vydává za někoho jiněho!! Stydí se sama za sebe, božskýýý ... nedej bože až se to brzy provalí ...hahaha *15* *12* *12* *12* se těším a buchta hrbatá ohnela zažije natažený ksicht!!!
            • opravdu ste nenápadní . tak kdo ví co je ornella doopavdy tak to sem normálně napište.
  • tak sem se teď dočetla, že Ornella radí dívkám, že chlapi pod 30let jsou nezodpovědný,nemají jasnou představu o životě,atd. takže nejlépe nějakýho od 35 až po dokud leze, protože ty mají asi jasno? Tak kdybych se tímhle měla řídit, tak zbalim chlapovi kufry a mazej, ještě ti nebylo třicet a jsi jen o 1,5 roku starší jak já, nejsi vhodný. To že chce rodinu a pohodový život je asi pubertální rozmar... ono je těžký najít bohatýho podnikatele pod 30let, proto ty její stupidní rady
    měla by napsat knížku: rada mladým dívkám, jak zbohatnout a nenadřít se u toho.jako ilustrátora Urbana a Trnky Brnky upadnou do zapomění
  • Ahoj parohu, vykašli se na ně. Je to stejná lůza jako Kokta, Partyška aspol. Když Ornellu tak nesnášej, tak nechápu, proč sem lezou a zvyšujou ji návštěvnost. Vsadím se, že Ornella se tomu doma směje a má radost. Ať jí má, když ji banda trubců zvyšuje sledovanost a ona z toho má slávu a prachy, tak ať toho využije.
  • ..prsa údajně váží 4 kila..moje váží 3 kila,a to tam na rozdíl od Ohnelly nemám narvanej silikon,tak nevím co si ta nádhera myslí !
    • Proč se navážíš do Ornelly? Nepříjde ti to trochu ubohé??? Ornella nemá žádný silikon, prsa jsou pravá !!!
      • Sáhla jsi jí na ně,že to víš s takovou jistotou ? *1* *1* *1*
        Podle těch svlečených fotek je jasné,že ani prsa nemá pravá ! *1*
        Holt nepoctivá odbarvenina !
  • Tak tady máme další kravičku, která mi krade nick. Asi se jí moje názory hrozně příčí, tak jí nenapadlo nic jiného, než ukrást nick a ponižovat se a ukazovat, že její úroveň je opravdu nízká. Falešná Clarisko, ty jsi z pomocné školy?
  • kdo je Ornela, podle foto z domova, jak od světských
  • Co je to prokrista za husu?
    • Noo husa;))
      • )))))))))))
  • Zajímalo by mě, jestli ta poslední fotka Ornelly s Koktou je vážně pravá (nejspíš je). Pokud opravdu je pravá, tak je zajímavé, jak se Kokta vedle ní spokojeně usmívá. Gábina může do bulváru milionkrát tvrdit, že je s Pepou všechno OK, ale já tomu neuvěřím. I ta právní žaloba je Gábinina práce, Kokta se k ní přidal jenom ze slušnosti,aby nebudil rozruch a aby byla Gábi spokojená. Stejně to skončí rozvodem a Kokta půjde za Ornellou, to už mi nikdo nevymluví. Do bulváru vždycky plká jenom Partyšová, Kokta se drží stranou a radši se nevyjadřuje, protože myslí na zadní vrátka. A asi ví proč.
    • Proč ne, bude velká svatba, to si Monika vždycky přála.
      • Jo, já jim to přeju. *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit