Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1)TOTO je bulvární diskuze,, néé nějaký rodinný medialní filtr, aby štiková zjistila co se děje v trávě a mohla tak reagovat 2) TATO diskuze na profilu vytvořeném samou sebou Orn.št a její maminkou by si už zasloužíla přeji jiná šokující odhalení, než pořád plkat o senilním dědkovi a nevydařeném lehce pedofilním aktu s podstrčenou ret-ard-kou a přiblblých alimentech ve výšši korejské televize. 3) Tady jsou jiné věci ve vzduchu, které se samozřejmě provalí...
    • Ty jelito jedno piš srozumitelně...aby ti všichni rozuměli!!! Z těch tvých nesmyslných plků tady není nikdo moudrej! Jaká šokující odhalení??? Co to meleš za píjoviny!!! My co tady normálně komentujeme nazýváme vše pravými jmény....co je tak zase šokujícího??? Že Ornela nejebkala jen s Pepu nebo co??? Vždyť je jí devatenáct.- ty jsi byla snad o něco lepší!..tak snad jí Peča nevzal o poctivost...ty vole Sodoma a Gomora!!! Ta snad mohla svojí díru nastavovat komu chtěla né! Kokokta se snad měl držet zpátky on je ženatej už po druhý!!A první manželství taky peojebkal né!! A není to žádnej zajíc kujva...a jestli zanášel už za prvního manželství...tak zanáší dál! Ale s tím si ho Gabča brala...a né jen stím ...ale hlavně s jeho tučnou prkenicí! A že to starej kokokokta neumí to je snad jeho problém - měl svůj kolík strkat jen do domácí zásuvky!! Hold domácí rozpočet se o polovinu zteční to se nedá nic dělat! Měl svůj ocas držet na uzdě!
    • Já myslím, že Ornelle je šumák,co si o ní tady píšem. Proč by na to měla reagovat? Má svůj život. Já furt nechápu, proč na ni tak útočíš? Jestli v jejím životopise jsou lži, tak ať. Stejně to nikoho nezajímá. A jak vůbec všichni víte, že tam jsou lži? Vy víte, co dělala dřív, nebo jste to vyčetli všechno z těch bulvárních slintů typu Blesk, Aha? Jestli tam jsou lži, tak ona bude nést následky, jak jednoduché. Já bych ji nechala plavat.
      • TAK proc svuj zivot vsem cpe V BLESKU,AHA A NA PRIME *6*
  • Lásko, stýská se mi, ležím v posteli, mám zavřené oči, hladim si bříško na místě, kde si myslím, že má naše miminko hlavičku. Jako bych hladila Tebe. Ona/on? Už to vím. Neřekla jsem to ani mámě. Chci to pošeptat jen Tobě. Toužím po Tvé blízkosti. Když jsme se našli, nikoho jsem nehledala a Ty jsi mě vnímal jako jednu z mnoha, které jsi měl, nebo mít chtěl. Pak se stalo něco, co jsme neplánovali. Oba nás to zaskočilo. Prvně jsem si to připustila, když jsem si uvědomila, že jsi se mnou... Už potolikáté... Se mnou, obyčejnou holkou, která nic neví, neumí, nic nezažila, nedokázala... V autě, na procházce... Se mnou, když můžeš být se svou krásnou manželkou na večírku pro VIP. Láska? Tvé oči mi prozradily mnohem dřív než Tvá ústa, co ke mně cítíš... Ty vzpomínky drásají mé už tak bolavé srdce. Prasklo to. Naše tajemství. Zklamala jsem Tě. Ano, zapochybovala jsem o Tobě, když jsem po naší tak důležité a také poslední schůzce viděla Tvé nové fotky s Gábinou. Neunesla jsem to. Chtěla jsem do celého světa vykřičet, jak moc Tě miluji. A Ty mě. Stydím se za své rozhovory s bulvárem. Když jsem mluvila o našich intimnostech, chtěla jsem vykŕičet do světa, že nejsem jen Tvým úletem, že jsi se mnou měl víc, než s prodejnou holkou. A chtěla jsem ublížit Tvé ženě. Když jsem mluvila o MB, chtěla jsem, aby všichni pochopili, že miluji Tebe a ne Tvé peníze a aby sis vzpomněl, co jsi cítil, když jse Ti ho dala, jak jsi byl dojatý, že jsi mi stál za to, abych šetŕila, abych Ti mohla udělat radost. Mrzí mě to a stydím se. Odpusť mi, prosím. Neměla jsem o Tobě pochybovat. Byla jsem v afektu a uvěřila vlastnímu bludu. Vnímala jsem to tak, že šlapeš po naší lásce a tak jsem jí předhodila bulváru, který nenávidíš a utíkáš před ním. Tak často za mnou. Byla jsem k Tobě nespravedlivá. Už vím, že jsem Tě neztratila na naší poslední schůzce a že mi Tě nevzal Tvůj strach z Gábiny. Nemohu to vzít zpátky, ale slibuji, že veřejně se již prezentovat nebudu. Kvůli Tobě, našemu dítěti, nám. Zůstáváš v mém srdci. "Nikdy to neskončí." Vzpomínáš? Chybíš mi...
  • Na privát ani eskort kontakt nemám,maximálně její facebook
    video :http://www.facebook.com/photo.php?v=250203564993204&set=vb.100000106876136&type=2&theater
    facebook : http://www.facebook.com/ornella.stikova
  • Vazeni, vsichni, kteri jsme zalozili "anti klub Štikovych"- pojdme se uz na ne vys..t! Noveho se nic nedozvime, bo je to vsechno na jedno brdo- mlada slapka, ktera byla dohozena starou slapkou , staremu, ulisnemu kurevnikovi, koho to muze jeste zajimat?? A jeste se mame docitat, jak si Stikovi zaleteli na Balkan??!! Mezi nami, cekala bych nejakou exotiku, s tema jejich prachama... Leda by si nestihli napujcovat;)ja se hlavne divim novinarum, ze jim za to ta rodina stoji! Vzdyt to jsou hov.a v trave a nic jineho. Pojdme bojkotovat tu peroxidovou rodinku a nebo sem hodte nejakou pecku, ale PECKU!! typu- Štikova nakazila pohlavni nemoci Koktu, otec sedel 10 let za rozkradani maketku v soc. vlastnictvi apod.;)) UPOZORNENI- toto se nestalo, je to zde uvadeno pouze jako priklad;)
  • Kokta ví, že to skončí krachem a už má zaječí úmysly.....
  • Clariska= ornella nebo její sestra,ale spíš tipuju tu tlustou mladou
    hloupou 16letou sestru..i styl psaní by tomu odpovídal..
    • pod nickem blbka Ohnella se zase skrývá zhrzená Partyšová, která nemůže přežít, že Ornella porodila zdravé dítě. Styl jejího psaní by tomu rovněž napovídal. A navíc ji prozradila i ta demence. Ona si myslí, že Ornella teď v tuto dobu pár hodin po porodu leze na tuto diskuzi a píše pod mým nickem. Děvenko, Ornella má teď jiné povinnosti než chodit sem a číst si ty vaše závistivý a trapný kecy. *1*
      • Tak Partyšová opravdu nejsem..a divím se,že Koktovi nestačil jeden rozvod a bude absolvovat už třetí..a nevím,proč by sem Ornella nepsala,když už dopoledne čile psala na facebook ! *1*
  • Koukám, že je tady shromaždiště zakomplexovaných ubožáků. Taky byste chtěly, aby Vás měl někdo na plakátě? To by jste museĺy být aspoň z poloviny tak sexy jako Ornella, ale to si nikdy nepřiznáte. *15* Rád bych ji potkal, třeba by nakonec byla i na mladší.. Fandím Ti, Ornello!!
    • Sexy Ornella ......... tak to jsem se tedy zase jednou nasmál. Jsi fakt vtipnej
      *1*
    • si myslím že pro dost lidí není vůbec problém být alespon z poloviny tak sexy))))) A máš pravdu co by za to lidi dali , kdyby měli takové tělo super modelky, které je vytištěno zdarma na upatlaných plakátech)) A neboj ona je i na mladší , hlavně aby měl škváru, mladej starej, zo je jedno))Fandím ti Fillipe!!
  • doufám, že milá Ornellka si občas tyhle stránky přečte,páč mám pro ní to, že je to hnusná, úlisná megera, která se nechá v 19ti letech zbouchnout pro slávu.chudák to dítě, až se narodí. a jestli jí v tom matka vážně podporuje, tak je totálně vygumovaná.nejsem fanda pí.Partyšový, ale tohle je hnus, z kterýho se mi zvedá žaludek. Založit slávu na neštěstí druhých dělá většina politiků a ostatní se přiživují, ale slečna se rozhodla zničit rodinu. Bravo,slečinko,bravo. Doufám, že peklo existuje a takový jako ty tam maj speciální kotel!!! *16*
    • no ta slečna je lehce zaostalá, ona si to vlastně ani neuvědomuje- to jí ale neomlouvá,,hlavní režiser je její maminka ta jde přes mrtvoly.., celkem nebezpečná to žena brrrrr
  • vypasené prase !!!!
    • Neurážej tak roztomilá a inteligentí a taky užitečná zvířatka.
  • Ornella vypadá na tý fotce jak z videoklipu Marilyna Masona...
    A až bude v tý narkóze, mohli by jí vytáhnout mozek z pí.i a dát tam, kam patří. Jestli ho teda najdou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit