Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Clarisku.Budeme se tedy bavit o Koktovi,protože nejsem z těch co všechno svádí na ženský.Kokta je kurevník.Když toho člověka vidím,tak na mě působí,jako hospodskej povaleč,slizký chlap.Myslím,že jeho kamarád je zrcadlo,aby viděl,že je ještě chlap.A v době,kdy je chráněný sex běžná věc,je mi divný,že si uplácal dítě.Když nevím,jestli má Ornela antikoncepci,tak ho včas vytáhnu,ne?V tomle se choval,jako panic.
    A ke slečně,její maminka přeci říkala,že ženy v jejich rodině, se vždy vdávaly za bohaté muže.To myslím mluví za vše.
    • Jeji matka je debilka!!! Ta muze byt rada, ze natrefila na Michala Štiku a on ji tu jeji hnusnou povahu toleruje! Natrefit na poradneho a normalniho frajera, tak ji nejdriv da po te jeji nevymachane hube a pak praskne dvermi a jde o dum dal.
    • Nikdo jim k tomu nestvítil( i když u máti Štikovic je možné vše), ale spíš by mě zajímalo, co se tane, až Gábina Koktu oškube a on třeba odejde jen s igelitkou? Koho si horem pádem Ornela narazí?
      Komu dalšímu rozvráti rodinu,aby dosáhla svého?
  • Škoda,že se nevyhlašuje cena o největší bulvární hvězdu roku,Orňa by to určitě vyhrála
  • Kokta je blbej, neměl se s ní spouštět a hotovo!! Když byl nadrženej, tak snad má doma manželku ne? Kdyby ctil manželský slib, tak tohle vůbec nemuselo být, jenže pro většinu je manželský slib jen planý slovo bez významu a pak se děje tohle. Takže já Ornelle fandím, jen ať mu zatopí a oškube ho. Když strká péro tam kam nemá, tak ať si to vyžere. Partyšová po 10 letech manželství poznala,koho si hřála na prsou. Obyčejnýho k......a Ornello, nenech se zastrašit, když ti udělal dítě,tak ať to řeší po chlapsku. A nedej na pomluvy a nenávist, věřím, že budeš dobrá matka, líbí se mi tvůj přístup k těhotenství a miminku. Budeš i dobrá moderátorka a nějakou Partyšovou strčíš hravě do kapsy. Přeju ti hodně štěstí.
    • To jsou kecy, zcestný a trapný.Clariska je Štiková *16*
      • Blbý kecy tady máš jen ty chlapče, tak zalez. Já říkám pravdu a ta se blbě poslouchá viď?
        • Proč se rozčiluješ babčo, nervéézní????
  • Fuj,obeza Ornella !!!
  • !!!!Očekávám skandál č 2- viz." rodinné dispozice- potrat není možný",, jde přeci o to co nejdéle se udržet na očích a vydělat co nejvíce, a hlavně, aby to bylo co nejvíc DRAMATICKÝ!!!! to přeci dělá člověka slavným - tom se potom bude teprve perfektně psát, nakonec udělají z Ornely - svatou chudák holku)))))vsadte se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Ahoj Šárinko;), tak by mne zajimalo, jestli je znas, tak dobre jako ja, Pankrac je mala, ze?;) taky mne napadlo, ze ji to tehotenstvi matka vsugerovala a uz se radsi dopredu sychruje potratem.... Sice nevim, co tim zamysli, ale ona( matka) je silena, takze se nechame prekvapit;), taky se mi libi, co pises, asi taky vis o cem to je, a jeste anonym jde po Stikovych solidne!!!;))
      • No já asi vím co tím Mona zamýšlí, už jsem to naznačila viz scandal č.2,, ale nechci moc myslet jako oni-dostala bych alergickou reakci- jsou fakt hnusní.... oni se na tom koktovi budou parazitovat dlouhodobě..nebo se nechají vyplatit..se mu divím ,ráda ho nemám, ale jsem myslela že je lepší...(((((( OKAMURU nedostali, není takový primitiv...
        • Souhlasim:))
      • Čau Charlotkko))) , ty máš uplně stejný mýšlenky jako já, asi jsi již s nimi měla tu čest!!! JSI SUPER!!))))))))))) oni jsou úplně šííílený fuuj!
        • To si pis, ze je znam!!!;) , je to neco, hlavne matka;)
  • haha clarissa = ornelka nebo rodina štikojc ...Clar je jako dravá Štika nebo ne přátelé zúčastnění? Typuji matku Štikovou! *3*
  • Moc jim to s Pepou slusi! At jim to vydrzi!!! ❤
    • Přesně tak !! Přeji jim to oběma. Or umí vařit je milá a hezká, má krásného zdravého syna, stabilního partnera, jen tak dál :)
      • ty jo...co to hulíš za matroš??? Vařit??? to pochybuji, ale to by snad měla umět každá baba, která chce mít rodinu a starat se o ni. Milá a hezká??? Tahle odulá tuctovka z maringotky, co za bůro láme vzduchovku? Jestlipak má Gábina na ni taky stejný názor, že je milá. A stabilní partner? Stabilní pokaždé s jinou. Opravdu, jen tak dál.
  • Carmen.Ka
    tuhle davaj uplně všude vždyt je škareda a nesympaticka kde se vubec vzala skym vším se musela vychraptat?a buch ví s kym má to díte si myslí že je zajímava vždyt se ani o to dítě nebude starat takova mlada mege*a a noviny a bulvary píšou o ní v jednoum kuse a proč?vždyt nikoho nezajíma at jsou s ní už do prde*e
    • Jo stejnej případ jako Hanychová
  • STOP Clarisko, co seš tak zainteresovaná? Dávají Tobě a Tvojí rodině Štikovi vajíčka nebo jiné zpropitné?
    Když jseš tady tak aktivní doporičuji Ti sežeň si na ně kontakt a třeba Ti to Ckarisko něco hodí!
    Nebo jseš už nyní zaplacená a děláš jim promo tady na diskuzi??!!
    Prozrad´ nám své pravé jméno ... clariso *3*
  • Předvádí světoznámým značkám? a proč o ní teda nikdo dodteď nevěděl? proč dívka z tak luxusních poměrů *uká se starýma děckama,kteří pomalu bankrotují ve snaze si zajistit dobře placených dalších 20 let? kdyby tak zarábala,jak se tu píše,asi těžko by ji vytrhlo nějakých pár mega jako alimenty ne? směšné.
    • *dědkama a ne děckama samosebou heh x)
      • Dario, ona nikdy modelka nebyla, má vymyšlený fake profil *15* Jsou obyčejný lidé. Matka je blázen a pracuje na vrátnici i ona si vymyslela svůj životopis. *2* *2* *2* Otec je taxikář. Ornela nema ani maturitu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit