Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ornelo,odlákala jsi většinu potencionálních bohatých chlapů. kdo by si s tebou chtěl v budoucnu něco s tebou začínat. Kdo ustojí probíraní penisu v bulváru, každé prdnutí na internetu.
  • Ornelo to si tady píšeš sama ! *1* *1* *1* *1* DEj si pozor ,začínáš být schíííza ... *1*
    • Schíza jsou ti, co ji tady pořád pomlouvají. Copak ji znáte tak dokonale, že si ji pořád berete do huby? Ornella se akorát přihlásila o svá práva,ničeho se nezalekla, ani podlé a pomstychtivé Partyšové, řekla pravdu, i když věděla, že Partyška bude proti ní brojit. Kdo z vás by měl tolik odvahy říct pravdu veřejně, i když by věděl, že se proti němu strhne mediální bitka? Nebojte, nejsem Ornella, nejsem s ní nijak příbuzná,neznám ji a nikdy jsem ji neviděla,ale vadí mi,že všichni vinu házejí jen na ní. Já na jejím místě bych udělala totéž,rozhodně bych si to netutlala pro sebe, jen aby Kokta s Partyšovou byli spokojení a dál si nerušeně žili. Je dobře, že šla Ornella s pravdou ven. Aspoň se veřejnosti ukázalo, co je Kokta se svojí manželkou zač, že vůbec neumějí držet při sobě a že je k sobě pojily jenom peníze. Ano,na těchto těžkých životních zkouškách se projevuje opravdová láska a síla manželů. Tady šlo všechno do kytek,protože Partyšová si brala Koktu jen kvůli majetku a Kokta si bral Partyšovou,protože ho asi dobře uspokojovala v ložnici a protože si potřeboval dokázat,že ještě nepatří do starýho železa,tak musel mít nutně ženu o 20 let mladší a jak ublížil své první ženě, to ho nezajímalo. Jeho první žena se teď musí asi hodně smát. Takže já Ornelle fandím, je dobře, že se toho nebála. Sice by si měla odpustit ty poznámky na jiné lidi,jako třeba Jágr, ale já bych jí to odpustila. A vy,co ji furt nadáváte, se z toho třeba zvencněte.
      • Promiň ,ale připravit malé dítě o otce je neslýchaná bezohlednost a sprosťáctví, naúají men horší výrazy, ale nechci být sprpstá jako tahle rozhoďnožka. Když už se stalo, tak vyřeším v klidu a bez humbuku. Kpočetí dítěte byli opravdu dva a popravdě - nikdo jím k tomu nesvítil. Proč to musí být rozpatláváno? Takových epizod je v opravdu reálném životě strašně moc a nikdo nepíše do novin a nezveřejňuje se blbými kecy. Slečna Ornela je hodně mladá, ještě nic nedokázala jen je vidět na pár ubohých fotkách. Co ji opravňuje k tomu ,aby urážela lidi, kteří něco umí a skutečně to dokázali? Dítě, které čeká, soudím dle chování její matky a babičky, bude cvičená opice k oblbování davů a nástrojem vydírání údajného otce. Bude mít možná dostatek ve všem co bude potřebovat,ale rodičovskou lásku a skutečné domácí prostředí nepocítí. Dostane chůvu a matka jej bude jen vystavovat a chlubit se s ním jako s nějakou věcí. Sodím tak , podle chování nastávající mazky a babičky. Je mi ho líto - nezaslouží si takový osud - je nevinné. Je mi z toho špatně. Takže kdo tu má schízu Ty chytrolínko? Jestli Ty chytrolínko máš děti, takto pochopíš sama. Jestli ne, pochopíš, až je budeš mít.
  • Jooo Gábinka si přes 10 let budovala to svoje falešný "hnízdečko lásky", byla šťastná, že to její rozhoďnožkové umění přineslo ovoce, ale ovoce po čase ztrpklo a nedá se jíst. Je to ukradené ovoce. Ani se nedivím,že je naštvaná, takovou dobu si namáhala tu svoji frndu, než utáhla Koktu a teď to všechno přišlo vniveč, zafičel vítr a vratký domeček z karet se zbortil. No upřímně, koho by to nevytočilo že??? Taková veliká dřina..... Naprosto ji chápu, když má před kamerou co dělat,aby se nerozplakala, chudinka malá.....Taková námaha, dřina a pot. To je vážně k vzteku.....Gábinko, vezmi si z toho všeho ponaučení a svoje chyby už neopakuj. Snad tě takhle zkušenost poučila.
  • ježiš to je píča, kde se zase vzala?
  • To už bude brzo rodit ne? Ježda to zas bude ve všech novinách v ČR. Teď se o ni chvilku moc nepíše a pak to začne, snad to rychle přejde, určitě bude dělat scény u porodu, jako Agáta , protože jsou obě dvě rozmazlený já bych je zahrabala pod hlínu a zalilala betonem, jo a ještě bych na ně nalila asfalt....
    • Nebude rodit,v pátek jí akorát provedou císařský řez..ve 20 letech bych
      nechtěla mít dítě a už vůbec ne s chrochtou Koktou ! *1* *1* *12*
  • za chvíli má bát na čt1 ! Ohnella ! V pořadu o bulváru či co..
    • oprava na čt2 21:50
      Pološero
      Na stránkách bulváru
  • ..popřela vymyšlený vztah s Rakem Štěpánkem a navršila další lži o antikoncepci,kterou Ornella údajně nevysadila a přesto otěhotněla Chodila vůbec Ornella s nějakým obyčejným klukem?
    Její první chlapec byl úplně normální kluk z Liberce. Bylo jí 17 pryč.LEŽ na fb se chlubila,že se rozešla s přítelem už když jí bylo 16. Věděla jsem o něm, svěřila se mi a společně jsme tehdy řešily antikoncepci, kterou od té doby užívala. Psalo se, že jejím přítelem byl také tenista Radek Štěpánek.
    To ne. To je díky Honzovi Kodešovi náš známý, protože Anička Kodešová je jedna z nejlepších kamarádek naší Charlottky.
    "My jsme ta dvě procenta," mluví o náhodě, s níž dcera otěhotněla, jako kdyby byly jedno tělo.
    Lež selhání u horm.antikoncepce je při správném použití jen 0,1 procenta..
    • Charlottě je šestnáct a četla jsem, že má přítele.
      Vážnou známost nemá, na té zveřejněné fotce byl její kamarád.
      LEŽ na fotce se s ním líbala !
  • Pro Clarisku - taková vzpomínka

    "Clariska(anonym)

    Musím se zastat Ornelly, slyšela jsem o ní , že má velké srdce a ráda pomáhá starým lidem ( i s Pepou spala v podstatě ze soucitu ), proto nerozumím proč jí tak všichni závidíte? Závidíte jí krásu, slávu a vznešenost? Hmm.. tak to jste opravdu ubožáci!
    18.1. (37 dnů)
    vlákno reagovat"
    • Až na to baby,že tohle jsem nepsala já, ale ta falešná Clariska. Za tohle já bohužel nemůžu, že si nějaká bohnická pacientka krade můj nick. Takže máš pech zlato. *3*
      • Spíš ty máš pech, co jsi za trdlo? si tady píšeš sama kráááávo!!
        • s tebou se vůbec bavit nebudu, vooooooole.
          • no tak se prosím tě se mnou nebav))), tady hlídáš tvl kolik za to bereš , nebo to máte vy huuurvy peroxidový po hodinách, napiš jakej máte rozvrch hodin - píše i ta nejmadší oteklá bečka , nebo jen maminka s tatínkem a dementní dcerkou ,, anebo ještě někdo jiny? myslím že na 3 lidi jsi tady dost času , typuju to na víc asi máte nějaký kamarády ktery vám pomáhaji))))))))))))))))))))
            • Blesk nečtu a ani nemusím, dokonale se bavím nad komentáři, které zde píše Clariska no.1 a no.2
            • ANO dobrý postřeh JK dobře napsáno, když už nic ze sebe nevypustí/nevylžou , tak alespon ty prásátka laikujou, jojo je to zadarmo a musejí se nějak projevit...
            • tak ty seš vážně magor *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
            • Milá zlatá a všichni ostatní nechte Ornellu už napokoji, že vám to za to stojí?? *1* *1* *1* *1* Jen závidíte ubožáci, věříte všemu co napíše BLESK?
            • ..a když tady falešná clarisko všem píšeš proč zde tak pláčou , líbí se mi na tobě , že i když nemáš co napsat , tak to tady hlídáš *2* , a alespoň dělaáš LAIKY- jsi vážně trdlo, ty musíš být Štiková, takový blbosti totiž můžou napadat jenom vás...prosím tě hlídej, a dávej pozor aby tady někdo nenapsal něco konkrétního , mlž a fejkuj dál - nikdo na nic nepříjde *1*
            • Ty jsi celkem sebestředná, o jakém pláči tady mluvíš, jediný kdo je k pláči jsi TY - falešná clarisko, já bych se klidně ornely zeptala , ale ona se konkrétních otázek bojí, proto si všude píše sama i na vlastní diskuze, ta povedená rodinka se celá klepe strachy aby jim někdo nenafackoval, tak tady falešná clarisko nepiš takový plky- vždyt přeci sama víš nejlépe jak to máte, aneb DISKUZE U ZOUFALCÚ
            • Na to se zeptej přímo Ornelly a ne mě. Pláčeš na špatný adrese. A pochybuju, že jí budeš stát za odpověď. *1* *1* *1* *1*
            • Nic si z toho nedělej to byla zase ta "falešná Clariska" *1* *1* *1* *1*
      • Asi tam ty nicky půjčujete.
        Hlavně berte léky jak máte. :-))))))))
        • Já z Bohnic nejsem, ale tebe by tam měli vzít jako akutní případ. *15* *15*
          • tady píšete celá famílie na směny ? prooč..máte nějaké komlexy , že si tady děláte rodinou diskuzy , se bojíš že se na vás něco proflákne, nununu
  • No, moc zajímavá diskuze!
    Štikovic rodina proti zbytku světa!
    No, tady je můj názor.. Ornella je zlatokopka dychtící po úspěchu a zájmu bulváru, nicméně je to 19ti letá holka, proboha! Pokud se na ni dívám z mého pohledu 21leté, nemůžu od ní v tomhle věku čekat nic víc a nic míň, než od sebe.. nedospělé chování a určitá naivita k nám teď prostě bohužel ještě chvilku bude patřit ! V tomhle Ornellu chápu, ale co mi nejde do hlavy jsou její rodiče, kteří ji v tom všem vystupování v médiích podporují! Mají ji chránit před tím vším chránit, a hlavně i před ní samotnou! Už si nadělala takových nepřátel.. až se za tím ohlédne za pár let, bude si rvát vlasy a rodičům moc poďekuje, jak pěkně jí v tom nechali vykoupat! Sdílí někdo podobný názor jako já?
  • pokud jsou Štikovy slušná a katolická rodina, proč užívají praktik a vystupují v bulváru, tak, jak nám bylo doposud předvedeno.no, nevím, ale slušnou rodinu si představuji jinak, bez ohledu na majetek a slávu. a nemusím chodit daleko, u nás v obci taková slušná, katolická rodina je, jsou to vážení lidé a věří ve svátost manželskou.takže nejdřív kostel, potom postel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit