Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudinko Ornello! Na této diskusi máte deset dní náskok, diskutéři - četla idnes tu ženskou až teď! Strašné. Ženské nejde o nikoho, ani o tu Ornellu, ale o sebe. Je to zrůda sobecká a úchylná. Nic dobrého, zrůda. Děsné i pomyšlení, že je vlastně mladá! Nevypadá. O to horší pro tu Ornellu. Čím jako by je víc Ornella těhotná, tím se té strašlivé zrůdě vizuálně podobá. Chudinka. Závislá na prachách, kdo ví, odkud..., té ženské a chlapů, kterým ji prodávají? Ženská ji vědomě manipuluje, "vykrmuje", i mediálně, aby ji sežrala. Nebo dala sežrat komukoli, jen aby se ona ukojila. Schopná čehokoli, psychiatr by uměl dg. Vážně. Chtělo by se skoro zařvat: Zachraňte tu Ornellu! Už to nechce se té holce posmívat, bavit se jí. Špatná matka je zlo, ale matka zrůda, kuplířka a bordelmamá, to je zločin! Brr, a do toho třeba dítě dítěte!? (Kéž se najde hodný chlap, který si tu holku vezme, zabezpečí ji a najde její půvab - něco v ní je, ale ne na modelku, herečku, ani hvězdu party..., dokonce ani ne na prostitutku..., tj. celebritu... - za níž se považuje, tím i Ornellu, ta příšerná matka! Nebo skončí holka v blázinci, což té zrůdě matce nehrozí - tu si snad vezme až peklo!) Milá Ornello, zalez si do ticha a vydrž to, dokud tě dotuje nějak ona, useber se k sobě a najdi si cokoli bez ní... (jinak to fakt, ale fakt, dopadne s tebou blbě.)
    • Absolutně netuším, co tím chtěl básník říci. Nedá se ani dočíst do konce. Nejsi Ornella?
      • Taky se v tom decentně ztrácím. Ale když sem si to přečetla ještě jednou a to pořádně, pochopila jsem, co tím chtěl dotyčný říci, ale způsob vyjádření je poněkud prazvláštní...
        • Asi četl ten článek o staré Štikové. Je u něj přiložená fotka, kdy podle autora článku byla Štiková před třicítkou kočka, podle mě na té fotce fotce vypadá na padesát a je pořád stejně hnusná. Je tam vyfocená se dvěma dětmi, a musím uznat, že Ornella byla jako dítě roztomilý chlapeček.
        • Anonym chce říct, že za všechno může máma Ornelly.
  • Á, Evžen se vrátil *1* *1* *1*
  • Hele já bych Ornelle tolik nenadávala, na modelku nemá moc hezký prsa, ale to je jen důvod, aby se jí lidi vysmívali za to, co prožívá. Otevřete oči dokořán a všímejte si i pana kur...ka Kokty, který neváhá vyprznit mladou holku, která by mu mohla dělat téměř vnučku. Co to má s Partyškou za podivný manželství, když se oba smějí k....t a navzájem si to tolerují? Je mi z nich na blití. Partyšku jsem nikdy neměla ráda, Koktu si vzala jen pro prachy a dítě s ním má jen proto, aby si aspoň v nejhorším vymohla tučný alimenty a měla se dobře i po rozvodu. Kokta na to pak skočí se sotva dospělou holkou, kdo ví, čím vším ji oblbnul, je nechutnej a slizkej a teď to vypadá, že za všechno může Ornella, jak chudinku Partyšku a Koktu napadá, ale já vám říkám, že vina je hlavně u Kokty a Partyšky, Kokta má teď z ostudy kabát, tak se to snaží hodit jen na Ornellu a Partyšový taky asi není hej, protože ji Ornella poškozuje její dozajista "těžce vydřenou pozici dokonalé celebrity." Takže já jsem na straně Ornelly.
    • ....co prosím tě -myslíš tím, že prožívá)))))))))))) kdo jsi??? ORNELLA je naprosto v současné chvíli spokojená...je celebrita,,víš kolik to stojí prachů???????????????????? těhotná není))))))))))))))!!!
    • ..co je na tom podivného, že si můžou dělat co chtějí, Pájo nezávid jim to, každy si přeci může dělat co chce, někdo dělá to někdo ono.. já si myslím že je príííma když 60 tlustoch má vztah s 17 dívkou-ale jen v případě že je to pod důsledným dohledem maminky-protože MATKA vždy musí vědět co je pro její dítě nejlepší. Myslím,že sama rodina Štikových s Tebou absolutně nemůže souhlasit, oni do toho investovali dost penez a času , aby se takto všechno povedlo)), je naprosto logické..LOGICKE..ještě jednou pro různé JAJiaPAJI, ano takto těžce vydřené pozice mají všechny celebrity,- jde o přeci o prachy-Já vím že ty jsi jiný/á, ale víš-svět je holt už takový.. na tom přeci není nic zvláštního - s tím ty nic už neuděláš.....anebo jsi spadl-a odněkud z kostela. A JEN TAK mimochodem , tebe kdyby potkala ornella tak si o tebe neopře ani hrábě
      • Já jsem myslela, že když 2 lidi uzavírají manželství, tak si slibují lásku a věrnost. Ale to už teď není trendy. Trendy a in je podvádět a podvádět. Jo,ať si dělají co chtějí, já bych se ale na sebe potom nemohla podívat ani do zrcadla, kdybych byla na jejich místě. A rozhodně jim nic nezávidím, rozhodně ne to vzájemné kur....í. Na to se přece nemusím vdávat ne? Každopádně Kokta s Partyškou mají, co si zasloužili.
  • Takže Gábina se rychle rozvede s Koktou, tím získá výživné na potomstvo.
    Jelikož Kokta nic nemá a bude platit alimenty Gábině, kolik mu pak zbyde aby mohl ještě platit Ornelle? To není vůbec špatný manévr. Rozvod do narození a soudu o otcovství s Ornellou stihnou, takže jim to vyjde.
    Jedině, že by si pak Ornella Koktu vzala, ale co tím získá. Jedině, že Kokta opravdu Ornellu miluje, ale jde milovat Ornellu? Podle toho jak jí znám a znám její matku, kam bude muset Kokta docházet, tak NIKDO.
    Ornella je tak trochu v pasti a pokud nemají záložní plán, že třeba zjistí, že má dítě nakonec s někým jiným, tak z tohodle penízky nebudou
    • Souhlasím štiky jsou v pasti , ze všech stran se to na ně padá, dojedou stejně jako dojeli všude kde hráli ( na krev v jejich případě ), jsou "popularní" na více místech a zná je užžžž dost lidí osobně., ale konkrétně si o nějaké partyšové nemyslím , že by měla důvod se rozvádět s nějakým koktou kvuli nějaké psychotické Vornelce,( kterou máma MŠ pase již od útlého věku). Pakliže ano, tak je to pouze shoda náhod a souvislostí. Nemyslím , že by Josef Kokta , ktery je velmi hezky a chytře!! finančně zabezpečený, by byl takový amater, ,že by mu stará společnice paní Śtiková mohla šáhnout...tam už mu šáhla))..., šáhnout na majetek, toho se ani nedotkne. Penízky nebudou určitě!!! Vornela mu udělala ze života peklo , má z ostudy kabat-komu to vlastně nalletěl! Spíš smutné , než vtipne!! Penízky nebudou
      • JOJO souhlasss, režiserka měla jiné plány. Je to dobytek! Se divím, že ještě můžou chodit, vím že komunikace s nimi je celkem nenormální, ale cže si nechá ten dědulla Klokta takhle srááát na hlavu a s takovými kontakty. . . .být to jinde tak už nejsou mezi námi.
  • se ani nedivým že tě nikde nechtějí a vyhazují tě .o takové jako si ty nená nikdo zájem
    • nepíše se náhodou "nedivím" s měkkým i ??
  • ..jí a pije ! *6* http://fotoprofimedia.cz/media.details.php?mediaID=NzUwNzJkZjllODU0NTI=
    http://fotoprofimedia.cz/media.details.php?mediaID=OTUwNzJkZjllODU0NTI=
    http://fotoprofimedia.cz/media.details.php?mediaID=NTUwNzJkZjllODU0NTI=
    Štiková s manželem Černocké (mylně je napsáno s Koktou)http://fotoprofimedia.cz/media.details.php?mediaID=MDUwNzJkZjllODU0NTI=
    zas vyvalila štíhlost :-)) : http://fotoprofimedia.cz/media.details.php?mediaID=MDQwNzJkZjllODU0NTI=
    • Jdu do kolen...
      V kadeřnictví normálně dostanete kafe,nebo čaj, ale při čekání,než chytne barva. A ne, že si lemtáte při foukání. Beztak jí tam spad vlas a v tý nenažranosti ho vypila...
  • Protekční fracek, co je hnusnej (ano, myslím si, že je šeredná a vypadá jak zženštělej chlap - promiňte pánové). A se svoji maminkou, která nosí stejnej účes ( a asi si myslí, že je půvabná...haha), tvoří úžasnej pár. Panebože, přála bych ji, aby nebyla tak znuděná vlastním životem, když musí dělat takovýhle trapárny, a aby si zkusila jeden den normální, "obyčejný" holky. Slepice...aspoň, kdyby něco dokázala, ale ona to zvládla jen přes postel a vlezlost.
    • kdyby si vyskoušela den jako obyčejná holka, tak by to psychicky a fyzicky neustála.už vidim, jak v 5h ráno vstává do práce,ve 14h mastí z práce do krámu,nakoupit potraviny,rychle domů,uvařit než přijde chlap z práce,poklidit,vyzvednout jedno dítě ze školky,druhý mezitím dorazilo ze školy a obě si vyžadují pozornost,přivítat muže,znovu poklidit,udělat s dětmi úkoly,vykoupat a uložit caparty,přečíst pohádku... a pak se jen doplazit do koupelny a do postele.myslím si, že by nepřežila už v tom zaměstnání *1*
      • Myslím si, že Ornella by se to naučila, jedinej, kdo by tohle nezvládl, je Partyšová. Ta by s tím měla určitě problém.
        • kiss.miss
          taky pravda Ornella je mladá a líp se přizpusobí *1*
  • Nejlepší hermouš je tady ornela, už víme čím okouzlila. *1*
  • Nechápu proč Clariska tu nulu brání keci, že Hanychová to a to. Je to sice spitka a průšvihářka, ale aspoň se zúčastnila soutěže Miss ČR a vyhrála 3.místo, takže něco málo dokázala,do tý doby pomalu nikdo nevěděl, že je Žilkový dcera. Kdežto tahle důra dokázala prozatím jen nasr..t kopici lidí svými proslovy na "úrovni",chybějícím studem a intelektem a udajným povoláním modelky, falešným luxusem,apod. Jo a ty fotky s matinkou, sakra, to byl útok, ráda bych měla zrak ještě pár let v pořádku, málem sem oslepla jak El Bunda když viděl nahou Marci. A na závěr, na každou svini se voda vaří, jen si na ten ovárek musíme ještě chvilku počkat!!!
    • ..protože clarisca je celá famílie štiků a mikušku , píšou si tady sami a střídají se na směny-aby jim něco neuteklo a aby to bylo pod "kontrolou" - žijou z toho, tak se prosím neptej mr. sunday tak naivně... *1* *1*
      • neptám se naivně, jen se bavím *15*
        je mi jasné, že tu nějaká přízeň z jejich strany bude,že si to tu nenechají jen tak ujít...jen jsem zvědavá, kdy se najde šikula, co tento profil smaže...snadno nabyl,snadno pozbyl
        a pod kontrolou to moc nemají,i když tu pár komentářů zmizelo, my paměť děravou nemáme a pamtujeme si, kdo tu co napsal za pravdu o nich...
    • Hanychová že vyhrála 3.místo? Chtěla jsi snad říct, že jí k tomu matinka dopomohla ne? Protože se svým obličejem by nemohla skončit ani na posledním místě, byly tam daleko hezčí holky, ona byla z té finálové dvanácty ta nejošklivější. No ale co naplat, když má člověk slavné rodiče, tak může všechno, i umístit se v soutěži krásy, i když na to vůbec nemá. Vím,že to je diskuze o Ornelle,ale když už jste Aguuuš nakousli....Když už se může umístit vzhledově podprůměrná Agáta, tak to by mohla i Ornella a každej..
      • Tak v Miss se rozhodně nehodnotí podle obličeje, ale spíš podle postavy. A Hanychová je jak postavou, tak ksichtem o 100 tříd před touhle obludkou. Jediné, co je na ní hezké, je její mládí, jinak je to hnus hnus hnus...... A zajímalo by mě, jak je možné, že se léta pohybuje v modelinku, ale celkem koluje asi 10 jejích fotek a víc člověk nikde neobjeví a zřejmě ani ona. A další zajímavá věc je, že ona i matinka neustále tvrdí, jak studovala na drahých školách, ale holčině je 19, takže by zatím měla mít za sebou maximálně ZŠ a loni maturovat na SŠ, což jak jsem někde zaznamenala, tak ani na 2. pokus nezvládla. A že na drahých soukromých školách vystuduje i úplnej d.m.nt. Takže o jakých drahých školách to hovoří? Vzhledem k tomu, že jsi Clarisko buď blízká příbuzná nebo jedna z těch dvou peroxidových blondýn, můžeš mi to vysvětlit, případně uvést na pravou míru? Díky.
      • No, dejme ruku na srdce, tam to o kráse taky moc není. Za posledních pár let když vidím některé finalistky, podivuji se, co tam dělají...
        A i kdyby jí matinka dopomohla, furt je to menší zlo, než se nechat zbouchnout a zviditelňovat se na vztahu se starým páprdou.Pokud měli, jak tvrdí diplomatické styky, proslavit se lze i jiným způsobem.Ta holka si ještě neuvědomuje, jaký peklo si ze života udělala....
        • Hanychovou bych přirovnala k tiché vodě a Ornellu k hurikánu. Hurikán udeří, udělá spoušť a zase odejde. Potom nastane jednorázový úklid a je po. Tichá voda břehy mele a ve finále nadělá daleko víc škody než hurikán. Hezky podemílá břehy, heky pomalu podmáčí břehy a pak se hroutí všechno okolo řeky a zkáza postupuje dál a následky jsou daleko ničivější než u hurikánu,protože nikdo ani přesně neví, jak daleko se zkáza dostala a co všechno je poškozeno....To uvádím jako příklad, abyste mě lépe pochopili.
          • ó, i ty poeto jedna...
            všecko je to stejná pakáž...nic nedělaj a berou za to peníze, jako naši nepřizpůsobívý spoluobčané...
            • za pravdu se člověk vzteká??? a říká ti něco ironie, či cinismus...
              mě rozhodně nerozčílí nějaké tvé přirovnání ke klimatickým a přírodním jevům, jako je eroze říčního břehu, či silného větru dosahujícího až 300km/h vznikajícím nad oceánem vlivem stoupajícího teplého vzduchu, nasyceného vodními paramy, který má ničivé následky v momentě,kdy dorazí na pevninu
              bohužel někteří jedinci mezi námi mají podobné klimatické podmínky ve své dutině lebeční...
            • Tohle není poezie,ale obyčejné přirovnání. Poezie je trochu něco jiného. Je to pravda co? Pro pravdu se člověk vzteká.
        • Je fakt, že Ornella opravdu udeřila,ale podívej se na Agátu, jak se chovala během těhotenství a jak se chová Ornella. Agáta celý těhotenství prohulila a prochlastala a pak se jí narodí dítě s kožním ekzémem. Ornella je oproti ní v tomhle světice,dbá o sebe a má k tomu dítěti úplně jiný přístup než ta vaše skvělá Agáta. Agáta je věčně v tahu, kluka jí musí hlídat cizí ženská, je věčně vožralá na večírkách a její syn si doma musí hrát s chůvou,protože na něj maminka pro samej chlast a cigaretovej kouř nemá čas. Troufám si říct, že Ornella taková nebude a to je o dost mladší než Agáta. A netvrdila bych, že je Agáta menší zlo, je zlá, závistivá a pomlouvačná, ze závisti pomlouvá Doležalovou,které závidí úspěchy v podnikání i Krainovou, která je slavná i za hranicemi,kdežto o Agátku nemá nikdo zájem. Proč asi?? S žádným chlapem nevydrží ani 2 roky a že jich měla, kam se na ni hrabe nějaká Ornella. Hanychová je podle mě daleko větší rajda a špína, ne-li ta největší v českém šoubyznyse.
          • Těhotné ženy si nemají barvit vlasy ! Je to totiž rizikové,kvůli působení chemikálií. Ohnella si je barví !!
            Těhotné se nemají koupat v horké vodě-ona přiznala že se v ní koupala..
            Navíc neustále leze do zakouřených barů,takže je pak úplně jedno,jestli
            kouří nebo ne,asi i pije alkohol.Dítě bude mít Ohnella jen proto,že
            se tím zviditelní ! Když mluví mám pocit,že je jí max.12 a ne za chvíli 20 let.
          • A koho všeho si už ale stihla vzít Ornella do tlamy, hm ?!
            A to jak se chová Agáta jako matka, takových je. Ornella ač chodí na všelijaké masáže apod. to zas vyrovná podpatkama a tím, že se vydala na ples.Nechápu ženský v pokročilém stádiu těhotenství, co lezou na podobné akce,ne-li diskotéky.
            V našem rádoby šoubyznysu je spousta takových, kteří by se měli za své vystupování stydět, ale nezakládají na tom svou slávu tolik, jako Ornella, nebo se své chyby z mládí snaží ututlat. Tahle holka není dobrá ani v intrikách, páč jí to všichni prokoukli, neumí vystupovat na veřejnosti,neumí mluvit a ani držet jazyk za zuby, jako modelku jí převálcuje i tuctová holka z kravína.Schovává se za zlato a glanc, ale je jí to p.d platné, brzy jí ta bublina lží splaskne takovým způsobem, že se bude muset odstěhovat do té jejich Moskvy,bo Washingtonu,na letenky jim maminka vyžebrá...
            • To nebyla žádná omluva těchto žen, které si říkají matky.A ani nehájím Agátu i když to může někomu tak připadat. Jen jí dávám za příklad,jako jednu z průs...řek. Nemají si co vyčítat.Také jsem uváděla,že nechápu ženské, co se chovají, jako by těhotné nebyly.
            • Tak to je vážně skvělá omluva...takových matek jako Agáta je....jak ubohé. Ano, takových ubohých ženských je,ale nejsou to žádné matky. Být matka znamená něco jiného, trávit se svými dětmi čas a ne je fláknout chůvě a jít se vožrat do baru...to není žádná matka.
              PS: Myslíš si, že Aguška nenosila v těhotenství podpatky? Nosila, a ještě ke všemu předváděla na mole. Na diskotékách byla nalezlá i v 9.měsíci. A intrikánka je to větší než Ornella s její matkou. Agátka by si zasloužila titul "zasloužilá intrikánka".
            • Vtipné, výstižné a hlavně pravdive;), sunday
          • Co se tyka te pi.i hanychove, tak s tebou souhlasim.
  • Pravda a láska zvítězí, Ornellko neboj Gábina to neustojí a smekne před tebou ! Tvoje krása a inteligence všem těm dělnickým darebákům nedá spát. A ty Ornellko budeš nakonec blahořečena a obyčejní lidé ti budou děkovat a gratulovat k tomu co jsi vše ve svém životě dokázala. At ten dědek platí když se nechal zblbnout. A neboj Pepa tě bude ještě prosit aby mohl být s tebou. Papapa puclíčci
    • A ty jseš taky uplně vylízaná, jste tady celá ta vaše špinavá familie,a vzájemně se tady podporujete a myslíte si že to má smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit