Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste vážně děsně vtipní, jak ji tu furt řešíte, hlavně Šárka a Evžen, fakt se musím smát. Nechápu, že vás to tak rozčiluje, že je Ornella furt v novinách a telce. Tak ať si tam je....vážně jí nic nezávidíte??:-DDDDD *1* *1*
    • Jak jsi Clarisko řekla Ty.. co by jsme jí měli závidět? To, že je v televizi a v novinách?.. To byl i Kájínek a nejlepším příkladem je Bartošová, tu bulvár miluje, protože Češi milují zhýralce a lidi, nad jejichž chováním zůstává rozum stát.. tak ted nerějí ji, ale Ornellu.. a o takovou popularitu máme stát??:D:D:D
      • v bulvárech se většinou nenom samá lůza. a ta největší je na titulcích
  • Dorazila ve stejném drdolu jako loni,ale z plesu ji hned vyhodili..
    • Což drdol, ale róba - to je konfekce nebo sis to někde půjčila Ornelo?
      • No co,kráva Milka je taky fialová :-)) A Ornella prý za chvíli taky
        mléko dává,i když vemena už má vytahaná teď !
  • Ona Partyšová není špatná, nechápu co je to za blbost, že by si vzala Koktu kvůli penězům a přitom byla bohatá, to si vymyslel nějakej idiiot ne?
    • Partyšová byla vždycky na prachatý chlapy, to přece musí vidět každej. A bylo jí jedno, jestli je ženatej nebo ne. Koktu urvala v době, kdy on byl fakt majetnej a ona taková malá uječená jakoby zpěvačka, jejíž trapné hudební pokusy si sotva kdo koupil. Takže mi netvrďte, že si Gába brala Koktu z čisté lásky, to byste mě vážně rozesmáli. Gába je podle mě větší zlatokopka než Ornella, protože Koktu svedla v době, kdy on na tom byl finančně dobře, jinak by si ho ani nevšimla,kdežto Ornella ho potkala už jako zkrachovalýho podnikatele, takže tady netvrďte, že Ornella jde po penězích. Pokud vím, tak Gába si zas nabrnkla dalšího pracháče, takže kdopak je větší zlatokopka??
      • A proč by se nemohla zamilovat? Může snad za to, že má hodně peněz? Náhodou potom co se stalo se zachovala velmi seriózně a spravedlivě, o proti Ornelle, a navíc já se tady nebudu bavit o Gábině a Pepovi, když je tady řeč o Ornelle
        • A proč by se nemohla zamilovat Ornella do Kokty?
          • Tak to je snad jasný že je Ornella hmhm...
  • Ne že bych byla Ornelly velkou fanynkou, ale mě se líbí, jak to veřejně práskla do éteru a nebojí se toho.
    • Asi takhle bych to videla taky jako Clariska *3*
    • Je ráda že je středem pozornosti, a doufá že to přinese peníze, proto to veřejně rozpatlala, možná kdyby to bylo diskrétní, tak by to byl lepší vejvar, ale ona chce byt celebrita, jde o "slávu"
    • Čeho by se měla bát? Nemá co ztratit,může jen vydělat..
  • Carmen.Ka
    co to je za ubožačku??? tohle a modelka vždyt tohle flujdum ani nikdo v ČR nezna a přesto jí sem se*ete na osobnosti???koho zajíma že bude mít dítě at jích má klidne 10 proč kupovat blesk a jiny pochybny časopisy vše je na jedno brdo jen drby , a zase drby.
  • prej vypadá teď jako Miro Šmajda, s tím účesem...
    no mě se to zdá jako dobrá změna, s tim jejim ksichtem, co bychom taky mohli chtít, že???
    aspoň že to už není ta ukrajinská blond... *1*
  • Já vážně nechápu, proč ty chlapy furt bráníte. Chlap má mozek stejně jako ženská a obě pohlaví dokážou svůj chtíč ovládat, jenže musí se chtít. A ty kecy, že chlap je v tomhle jinej než ženská, to si vymysleli sami chlapi, aby sami sebe očistili a ospravedlnili, páč to jsou slaboši. To je celej krám. A velice smutné je, že se tohohle názoru víc drží ženský než chlapi a ještě je brání. Tohle nikdy nepochopím.
  • No jo,tady je vždy plno humoru s vámi
  • Evzene, absolutne te nechapu! Jsi na lysohlavkach nebo co?? Proc, kdyz. Uz se teda zapojujes, nenapises neco poradneho? Evidentne je znas, tak nas pobav;)
    • Charlotko, absolutne te nechapu! Jsi na lysohlávkách nebo co?? Proč, když. Uz se teda zapojujes, nenapises neco podřadného? Evidentne mě znáš, tak nás podplav)
  • Ornello drž se a nedej se! Bojuj! Jsem s tebou!
    • Za co že to má Ornellka bojovat? Když jste s ní, tak asi víte, o čem to celé je, ne? A když nám to pěkně řeknete, tak to bude bomba! Jinak, že roztáhla nohy nějakému zchudlému starci - což je asi u takových dívenek běžné, moc omamné není. To má bojovat o to, aby jí zase nějaký stařec dal? Nebo ji zažaloval za pitomé pomluvy? Nebo je ten boj dokonce o zachování její neochvějné blbosti? Tak to už by byla vítězka, a stačilo. Ovšem, v takovém případě si ti dědci asi tu kreditku hodně rozmyslí! (Ale pokud chce trhnout v bulváru Ivetu Bartošovou? Tak to aby forem zabojovala o Rychtáře! To by bylo image!)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit