Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • made in czech rep.. Ornela roztahuje buchtu na starého duchodce pod dohledem svojí mámy- ta jí vždy k němu veze autem- prototože jsou lepší rodina a mají dokonce AUTO!!! a maminka jelikož je chytřejší a zralejší a není jí jen 19roků *1*, jí poradí, aby jako vynechala antikonc.-to je takový hloupý trik na důchodce,,, no a protože je charismatický-senilní, ale medialně trochu známí milenec už starší,unavený a neovládá již tak PERFEKTNĚ svoje TĚLO, tak se holt dá celkem počítat , že mu to ujede- přičemž byl pravděpodobně v tom okamžiku asi přidržen/a poté zadržen při činu-na onom místě. Tak se to opravdu stalo *7* To jediné je na životě ornelky pravda, zbytek si vymyslela, a veřejně to publikuje v médiích, a myslí si , že jí to lhaní projde a bude se neustále schovávat , za nějakou part, a jím podobné nuly, jalikož jak sama prohlásila, když ony můžou tak já taky chci byt osobnost *1*
  • kiss.miss
    i když sem Ornelle začala docela fandit tak stim Klusem to přehnala nic nedokázala stala se slavná díky bulvárním plátkum(ale zase na na druhou stranu v tom je něco pravdy Karel je prostě nej a nikdo ho nenahradí)...ale přece jenom ji mám radší než Partyšovou která byla v jejím věku ještě horší.
  • včera sem četla, že ornella chce vydělat peníze v psí soutěži s tou svojí fenkou bišonka a prej když neoslní pes, tak by mohl pomoct její dekolt který tak vystrkuje na fotce. tak mi napadlo,že bych jí zkusila pokořit a vyfotila jak jeden pes čůrá na její plakát a druhý ho cupuje na kusy.ale nedej bože,abychom se potkali,ten náš první funguje jako radar na lidi,kdo je špatnej,toho nepustí k páníčkům blíž jak na 10metrů...
  • Quentin Štika. Vtip týdne. Zajímalo by mě, co prokleje nejdříve - matku dě.ku nebo své jméno.
  • Monika Štiková ví, že peníze hýbou světem, a chce, aby v blahobytu žily i její dcery. „Samozřejmě když jsou peníze, je to příjemné a je pokrytectví, když někdo říká, že o ně nestojí. Peníze jsou svoboda. Za peníze si nekoupíme opravdovou lásku, ale můžeme si hodně předplatit zdraví, když máme na lepší léky, nebo na lázně, když si můžeme koupit lepší jídlo,“ tvrdí Ornellina matka.
    jó, škoda, že si nemohly koupit rozum, takhle jim zbylo jen to, co jim ten jejich Pán Bíček nadělil a to IQtykve...
  • no tak proč kdo ví ornely pravý životopis tak proč ho sem nenapíše ? sme všichni zvědavý jak vypadá životopis takové zlatokopky !
  • štiková tak ti nevím to jen hraješ nebo seš vážně tak blbá?
    předpokládám že mi odpoví clariska *1*
  • Kokta zkrachovalý podnikatel,co když se Gabinka s ním rozvede. Z čeho Kokta bude platit alimenty. Ze socialky to bude asi jen pár stovek. Být tebou ,tak do nich nedlubu.Kokta tě mněl jen do postele,tak se s tím srovnej.Připadáš mi,že jsi přišla ze zapadokova,kde nemají internet,televizi a dokonce ani rádio.....tak jsi naivní. 6t2
  • Ornello nedej se, ubozí lidé to budou všechno jenom házet na tebe a z Kokty udělají neviňátko, které bylo sváděno a nemohlo se bránit. To je argument na úrovni pětiletého dítěte...Nechápu, jak někdo může být tak neskutečně zabedněný. Z mladý holky každý udělá mrchu a z 60tiletýho vometáka a nevěrníka udělají chudáčka, který za nic nemůže. Jako kdyby svoje pocity dokázala ovládat jen ženská a chlap ne. Nejsem psycholožka, ale mám dojem, že na pohlaví nezáleží a každý je zodpovědný za své chování ať je žena či muž. Kdyby to napsal chlap, tak bych to ještě brala, ale smutné je, že to tady píšou holky a snaží se chlapy obhajovat. Vážně nepochopitelné!!!Je to trochu postavený na hlavu, smysl mi to nedává. Mě srdce a rozum říká, že svoje pocity a sexuální touhy dokáže ovládat každý bez ohledu na pohlaví. Tak je to správné. Kašli na všechny tyhle blbečky, kteří kážou vodu a pijou víno, snaží se tě moralizovat a sami by potřebovali zmoralizovat a jdi si za svým štěstím!!!! HODNĚ ŠTĚSTÍ.
  • Tak kdy nastoupila?
    http://www.super.cz/157820-tomu-neuverite-ornella-nastoupila-do-porodnice-v-ultrakratke-mini-a-s-kufrem-jak-na-mesicni-dovolenou.html

    http://www.stream.cz/onemanshow/800024-102-dil-one-man-show-ornella-stikova-rodi-exkluzivne-v-oms
    • Dneska dopoledne..ta show na streamu je trapas..a rodí až zítra,od 10
      hodin to bude na Blesku..snad i natáčeno..ubohost..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit