Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už si představuju, jak každý ráno všichni stojíte ve frontě u stánku a třesete se na nový Blesk s Ornellou na titulkách.....podprůměrné noviny pro podprůměrné lidi. Noviny plné lží, nenávisti, závisti, nepodložených fakt atd...a vy tím, že si tyhle cinty kupujete, akorát tenhle hnusnej průmysl sponzorujete, čímž podporujete i ty dotěrné paparazzi, které potom obtěžují všechny slavné lidi, k ty, kteří by rádi měli klid. No jo, ne každý to dokáže pochopit. Blesk bych si nekoupila, ani kdyby ho prodávali za desetník. I těch chechtáků je za to převeliká škoda.
    • Blesk ani jiné časopisy nekupuješ, ale přesto víš, odkud přesně má kdo jaký kec.. Bravo, musíš byt jasnovidec!
      • navíc tyhle haló noviny pořád ukazují v reklamách,takže každý ví, co je to za noviny. I ti, kteří si je nekupují.
        • U známých říkáš.. tak to potom jo..:P:D
          • věř nebo nevěř, to je tvoje věc :-DDDDDD
      • protože Blesk tak trochu znám, nikdy jsem si ho nekoupila, ale prohlížela jsem si ho u známých. Takže asi tak frajerko jasnovidko. *5*
    • Přičemž díky zájmu bulváru o její osobu má z toho ona kšeft.
      • ano, bulvár o ni má zájem, protože bulvár je bohatě sponzorován z řad pomatených čtenářů, kteří se na Blesku, Aha,....stali psychicky závislí a o své závislosti ani nevědí.
        • Občas bývá bulvár i užitečných. Bez těch "pomatených čtenářů" bych se nedozvěděla o Marcele Bernardové. Článek o jejím názoru jsem tak četla jako první v bulváru než se následně objevil v seriózním tisku.
          • Pokud někdo něco umí a chce se proslavit skrz seriózní tisk,tak to beru. Jenže- koho v dnešní době zajímá seriózní tisk? Málokoho. Společnost prahne po senzacích a slušné noviny jsou out a nudné. Ano, jsme zase u povahy čtenářů....to je pramen všeho. Od povahy čtenářů se odvíjí i náplň tisku.
            • Která že celebrita bulvár nepotřebuje? Já psala o hercích, muzikantech a ty tady cpeš další slečnu nicku. Píšeš o selském rozumu. Mám také selský rozum a ve svém okolí neznám nikoho, kdo by se řadil do stáda těch, co čekají ve frontě na bulvár. Ano, občas si něco z bulváru přečtou, ale tím to končí. Já čtu jak seriózní noviny, tak i něco z bulváru (nekupuji, protože jsou zdarma na internetu)(občas si i já přečtu kdo s kým, ono je to v záplatě toho, kdo z politiků co nakradl, o útocích na středním a blízkém východě a o tom, jak jde ekonomika kde dnu občas "osvěžující", tedy když nemám po ruce dobrou knihu), jelikož i v něm se občas objeví i zajímavý článek (jak jsem se zmiňovala o Marcele Bernardové, tak v seriózním tisku se to objevilo o cca týden později). Mimoto znáš význam seriózního tisku? Jak si představuješ, že by se celebrita měla v takovém tisku prezentovat? Dnešní doba je taková, v dnešním světě se prodává sex a chlast. Pokud se ti to nelíbí, ignoruj to. Pak ale nechápu, proč sem přispíváš. Já pro změnu nechápu, proč je zde na osobnostech slečna, která nic nedokázala. Ještě jsem se chtěla zeptat, kde se rozčiluji a nadávám?
        • Ty jsi socioložka, psycholožka, psychiatrička či něco podobného, která zkoumala vliv bulváru na lidi? Nebýt bulváru a jak píšeš "pomatených čtenářů", nebyly by rádoby celebrity typu Ornella. I herci, herečky, muzikanti a jiní jsou díky bulváru vidět a vydělávají pak více peněz. Proč se kolem premiér filmů rojí různé články s kým ten či ta herec-čka hrající v tom filmu to táhl-a, kde se opila a jiné? No přeci kvůli propagace: větší propagace, větší návštěvnost, více peněz. "Osobnosti", kteří nejsou v bulváru či bulvárním pořadu jakoby neexistovali. Bez bulváru by ženy typu Ornella byly jen obyčejné prostitutky. Mimochodem ty jsi nějaká známá či příbuzná slečny Ornelly? Jelikož tady dost píšeš o tom, co se v bulváru objevuje, ale sama píšeš, že by sis ho nekoupila ani za desetník.
          • ještě maličkost- není pravda, že pravá celebrita potřebuje bulvár k tomu, aby vydělávala víc peněz. Skutečná pravá schopná celebrita bulvár nepotřebuje k ničemu, pravá schopná hvězda, která opravdu něco umí, se dokáže prosadit sama svým uměním,jestli mě chápeš. Např. proč okolo sebe musí dělat kravál ta blbka Hanychová? Aby se dostala do bulváru. Proč se potřebuje dostat do bulváru? Aby si ji někdo všimnul a aby dostala nabídky, protože bez neustálého povyku okolo její osoby by si ji nikdo ani nevšimnul. A proč? Protože umí velký kulový....
            • Normalne s tebou moc nesouhlasim, ale s tou pizdou Hanychovou mas pravdu, a mozna i s tim bulvarem, chapu jak to myslis, na druhou stranu, kdyby ten bulvar nebyl, tak ty a vubec my vsichni, tady nebudeme diskutovat nad nejakou Ornellou..)
          • Nemusím být psycholožka, abych poznala, jaký vliv má bulvár na lidi....na to stačí zdravý selský rozum. Pokud by pomatenci a čtenáři chtiví senzací bulvár nepodporovali,tak by neexistoval a ty bys nemusela nic číst o Ornelle,nemusela byses tady rozčilovat a nadávat jí. Bez bulváru bychom nevěděli ani o Partyšové, která by rovněž mohla dělat lacinou prostitutku v bordelu. Nebýt bulváru,nikdo by nemusel číst, kdo se kde vožral a kdo se s kým vychrápal, to jsou nepodstatné informace, bez kterých se dá žít. Já tohle svinstvo nepodporuju,protože mi je srdečně jedno, kdo se zeblil na mejdanu, kdo se kde s kým porval. Jestli ty Blesk potřebuješ tak nutně jako chleba a vodu, tak prosím, kupuj si ho dál. Pak se tady ale nepohoršuj nad nějakou Ornellou. Povědomí nějaké mám,co se děje,ale většinou si to přečtu na netu,takže novinový tisk k ničemu nepotřebuju.
      • tys asi nepochopil/a, jak jsem to myslela.
    • Nač kupovat a třást se někde ve frontě, když jsou na netu a zadarmo?
  • Kguv








    Kuzv
  • *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* Lkj
  • Thouzvouzvutxrzdouzozvutrxzdxpiuhouzdrxilubouzvutdxcuzbilh








    Jhsrzyubogjfcjjhczrdxzrdxutfcztdxzdxztdxztdxutfcuzfcztd6;:fzdxhgfczrs:fsa;/-fsa
  • Vopožděná velryba Vorvanella votěhotněla ! *1*
  • Jghfdxhdxzvkuz








    Fdxdsgyhfdxjzkzgvkugvutdxtufkuhkugvtdxtfciztzfu
  • co to tady hrajete za uchylnou hru ?
  • Y






    M
  • Htzrsyzrdxutrxrtsytrsyesytesy




    Zjkuvouzvouzvuozvouzviztcutdxztduzczutc



    Htzgvkuutxutciztvizrchtd)5c75;.6€;,&6(,);.€6;.6&(,)5:hfd;ČSA.
  • Tak Gabča s Koktou mají před rozvodem. Přesně jak jsem tady psala. Nejsem zastánce rozvodů, ale v tomhle případě je to asi nejlepší řešení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit