Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cgtd
  • Grxzrxdgs/;fs\.vxy,x







    Fsa;/fs;/
    Hrd);
  • TEN MENZL...nějaký neznámý herec, nebo řežiséér-komediant jeden, si chce na ornelle dělat karieru-to vážně už ale sprostota, chudák ornella-staří kocouři si snaží přes postel na ornelce vybudovat karieru..to sned není možné, i ten SANYO..pardon TOMIO OKA-múra to na ornelku zkoušel, ale měl tolik slušnosti že toho nechal , když mu Monika zavolala at nechá dc dceru napokoji, že žádný peníze od Ornelly nedostane. TI MUŹI jsou fakt sprostí co si na mladou holku dovolí-to by čék divil. A manzel musí prodávat soukromé fotky - sprostota
    • tomu děvčeti přímo kouká z očí kdo to je.
  • Fs5:dá:/fsa;/






    Kzgkhgv
  • Fandím Ornelle a přeji jí aby to ustála, Peppa se vrátí a bude velká svattba a Gábbina ta hubenná mrcha to celé zaplatí, a u Štikových se zase budou péct od rána do večera koláče a povídat u stollu veselé historky z Milána a N.Y. *1* A vy obyčejní lidé, VY budete zase jenom závidět - štěstí a peníze *1* tralalala Puclícíí *1*
  • Xcvlhlzvlzv
  • Xcvlhvuz
  • Si myslím, že stejně chudák Ornela potratí-to neustojí , je to na ní vysoká hra, a ržiserka monika štiková, má štestí že je ornele 19, jinak to co jí holce dělá to je KUPLIRSTVI, smutné, chudák ornela máma ji uplně vymazala hlavu, ale ornela jí to jednou vrátí
  • Ornella rodila císařem, protože to dítě bylo blbě natočený, víte kravičky? Chtěla bych vidět vás, jestli byste na jejím místě rodily dobrovolně přirozenou cestou. Doktoři by vás ani nenechali, je to v zájmu matky i dítěte, aby všechno dobře dopadlo. To se dělá naprosto běžně. Císařem dokonce rodí i ženy, které by ani nemusely. Nány vypatlaný, táhněte už do řiti s těma pomluvama. Chytáte se kdejaký malichernosti, abyste mohly drbat a drbat. Je mi z vás vážně blbě!! Ach ta podělaná povaha českého národa. Humus nad humus!!!! Pomlouvat a pomlouvat.
    • Kvok , kvok , kvok!!! Rodily mnohé i 20 hodin i s obrácenou polohou a zvládly to - kajzr je totiž hodně rizikový, hlavně pro dítě.
      Většinou se dělá v krajním případě akutně a téměř nikdy pod narkózou - škodí to dítěti. Ale to asi nepochopíš. Jsi fakt, to co jsi.Blbá Nána
      • No stejně blbá jako Ornella
  • Ale s Vámi jako s jednou z mála se dalo tak nějak komunikovat...
    • To jako se mnou?
      • Ano, s Vami. Chodim cist prevazne Vas. Psala jsem jen jednou.
        • Kradou mi tady i nick a pak sem píšou mým jménem nesmysly, které bych nikdy nenapsala. Myslela jsem si, že lidi zde diskutující jsou aspoň trochu na úrovni a dokážou vést plnohodnotnou, inteligentní diskuzi. Takových je tady ale pramálo, tak právě proto sem nechodím.
          • Pravdepodobne tady lide hledaji senzaci, zabavu, relax... Proto ta jejich povrchnost. Ornellin pribeh znaji z bulvaru. Zprostredkovane. Jejich reakce jsou logicke. Lide ctou bulvar pro vyse zminene. Jenze ten pribeh ma realisticky a emotivni rozmer, pokud clovek cte mezi radky a je empaticky, lepe receno byt chce.
          • Ona je mnohem jednodussi odsoudit, nez pochopit...
        • Děkuju za poklonu, ale když tady čtu jen samé nadávky a pomluvy, tak mě vůbec nebaví sem něco psát. Každej tady jenom nadává...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit