Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petyšéé nebo jak si říkáš , odkud jsi?
    • proč to chceš vedět?
      • no jako jaká planeta? nebo jsi ze země bláznů?
        • No planetě se říká Země. A státu Česká republika, ale pokud vím, bláznů, je kolem nás spousta, někteří na to mají i potvrzení od lékaře. Já, překvapivě pro tebe, žádné potvrzení nemám. Jsem obyčejný člověk, který hodně četl a dokáže uznat snahu druhých, pokud jde o vyznání, či písemnou omluvu, tohoto druhu,který se zde vyskytl.
  • vid vid vid Monika je peroxid.................
  • jako myslíš , že Partyšová neustojí to, že ornela porodí, nebo co ? nerozumím *9*
    • Ano Sari, to si Clariska mysli, a popravde receno, videt , jak se milenka manzela exhibuje s miminem, to ustoji malokdo... Bohuzel, tim ze vysel najevo tento pomer, mezi Koktou a Stikovou, tim to zdaleka nekonci.... Jeste zbyva 5 mesicu, takze to bude- uz to kope!!!, uz mame zupan, v listopadu si pocteme, jak ji boli zada a kolik. pribrala, v prosinci co dostala, potazmo dostalo dite k vanocum, v lednu budou jmena, v unoru jak se tesi na porod a konecne tu mame brezen!!!! Slava- kdo da nejvic z medii, ten se bude moct koukat. Ornelle mezi nohy, jak se ji tam to male dere na svet a hned se dozvime, co to je, kolik meri a vazi a jak strasny ten porod byl, ze malem zdechla na sale, ale nastesti!!! vse dobre dopadla. Matka i dite jsou v poradku, otec na prasky a baba Stikova bude s kalkulackou premyslet, komu proda prvni zvratky, prdiky a hov.a toho maleho. At taky o nic neprijdeme:)
      • Nech si za to platit jasnovidko. Vítám tě do klubu. *3* *3* *3*
  • CLARISO ty cuuuuzo, kraaavo uz jsem nepis.
    Kolik za to od Štiku beres ty posedla Ornelou.
    Všem je snad jasny že ona je kurvaaa uz od patnácti a máti ji pase.
    Beres drogy že sem furt píšeš nebo jsi sestra či máti ?????????????
    • Já jen tak, nejsem jejím fanouškem, ale teda Evžene toje osobnost tím, jak tady nadáváš taky nic moc neznamená, akorát si všichni naklepeme na čelo, že tady zase nějaký pubertální chlapec, kříčí do tmy... *7*
    • Chudáčku Evžene, dej bacha, vztek a nenávist škodí zdraví!!! Kolik bereš ty od Partyšový, že jí tady pomlouváš???
  • Máte pravdu, Lucie a Kundopale, každá šlap..a, která se prosouložila až do TV, teď najednou bude moralizovat nějakou Ornellu, která určitě svoji buchtu neukazovala na odiv kdejakýmu vocasovi, jako třeba Partyška, Gavriely, Decastelo atd. A vy, Jano, pokud o těhle šukavých moderátorkách nic nevíte, tak si je zadejte do vyhledavače a budete valit voči......a pak uvidíte, čím se živí. Ještě Vás upozorním, že pokud Vám nebylo 18, tak se na jejich fotky radši ani nedívejte.
    Partyška vojela všechny vlivný chlápky v Praze, aby se dostala tam, kde je. Na očích ji je vidět, jaká to je potvora. Nejsem Ornellina fanynka, ale v téhle kauze mi přijde nevinná ze všech nejmíň. Jistě, Partyška se hroutí, protože se tu objevil někdo mladší a bojí se, že zkrachovalý Kokta nebude mít penge na to,aby si žila v přepychu, kvůli kterýmu dělala věci, ze kterých by se slušný člověk poblil. Právě kvůli tomu okolo sebe tak kope. Proto si vybrala za kamarádky ty dvě štět..y, holky od stejnýho fochu. A Ornella mi ošklivá nepřijde, je taková normál, to znám teda ošklivější.
  • Držím palce Ornelle , aby to ustála - ten tlak, ty média a lukrativní nabídky. Ornellko jsi nejchytřejší a nejkrásnější žena tady u nás v Čechách, lid mi dá za pravdu. Už ted ti všichni gratulují a drží palce, a Gábina ta to neustojí a Pepa ten se k tobě vrátí a budete žít spokojeně celý život pospolu.
    • Co je tohle za ho*** to by snad nenapsala ani Jana Loukoutová.
    • no to jsou teda kecy....))))))))))))))), zavřit vás do blázince všechny
  • lambada gotthai s CIBULÍ *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1*
  • Jako, musím uznat, že když si projedu fotogalerii, jsou tam asi 3 fotky ( jedna z nich ve spodním prádle na posteli ), kde má Ornella dlouhé vlasy, jemnější líčení a celkově působí hodně mladě a tam jí to sluší. Fotky jsou nenásilné, jemné, příjemný výraz, má to něco do sebe. Kdyby takhle vypadala i dnes, taková ta nevinost se skrytou divokostí, bylo by to fajn. Ale zub času se podepisuje na každém z nás, bohužel. To ovšem ale nemění danou situaci kolem ní...
    • Pravda je, že s tím silnějším líčením hezky nevypadá, ale když se namaluje jemně, jako na těch posledních dvou fotkách, tak je hezká. Já si o ni myslím, že celkově hezká je.
      • Jenže problém je i teď s tou barvou vlasů, před tím byly hezčí, jak je měla jen promelírované. Teď to není ani poch... sláma. Na jejím místě bych změnila kadeřníka a že výběr je dost široký. Takhle má účes a barvu jak ukrajinka. I výběr oblečení bych teď pozměnila, jako těhulka by měla sahat po volnějším oblečení, jelikož má teď ještě dost malé bříško a pak v něčem uplejším vypadá jako když snědla celou kachnu s 20. Když už získám špatnou pověst, tak ať si získám lidi aspoň příjemným vzhledem. Možná ( no v dnešnim světě určitě) na to její exempóre lidi časem zapomenou a budou ji brát z jiného úhlu. Jen s v něm taky představit... Každý má naději a šanci se změnit!!!
  • Dnes ráno jsem byla v trafice a viděla jsem tam nějaký bulvární škvár s titulkem "rozvod roku" s fotkou Gábiny a Kokty. Už je to tady. Tááák Gabčo, teď můžeš Koktu ostrouhat i o ten zbytek peněz, co ještě má. Právě proto sis ho brala ne? Abyses měla dobře i po rozvodu.
    • Asi ti to uteklo, ale Gábina vydělává Kokta ne. Skoro všechno co mají patří Gábině. Ono moderovaní nějaký ty penízky vynese.
    • ,,,no a to máš konečně radost neee, že se ta trapka Partyšová rozvádí, přeci nad ní každý den masttturbuješ , něco ti ta rádoby moderátorka udělala proto tady o ní pořád píšeš, že anooo, ale tady je profil Ornelly , tak tady pořád nepiš ty svoje komlexy a nevytvářej iluzy EX koktový, kráááávoo, Partyšovou nikdo nezná - ta zaspívá i za 5000,-Kč, ale tady jde o starou prost-i-u-tku štikovou která za prodává svojí malou cuchtu od 12 roku,,,nehraj anedel naivni - nebo to nevíš ty štouro..neviš co?,, tak si utři nos a nepiš tady ty svoje sračččičky o katolický rodině a nějakých vlivných lidech ty náno, neboj až se to medialně rozjede tak bude ta tvoje Štikovic špína koukat... de,mentko
    • Dobře..ty sleduješ bulvární škvarky po trafikách, asocialko - bráníš tady stary š-llllapky a fakt nerozumíš nic, a lezeš po trafikách jak nějaký stary smradlavy hadr, a děláš fake a píšeš si tady sama pro sebe aby si byla zajímavá - de-mentko kulhavá, jdi přeprat starý štikový propocený spoĎáry, jsi tady furt - nulo , nemáš ani na rohlíky a lezeš do cizích za-dku a myslíš , že za to něco dostaneš...husičko
    • Oóó , jsi tak inteligentní ! Všemu tak super rozumíš ....snad nevěříš bulvárním škvárům TRAPKO, jen dotaz pro tebe TAKY papáš rohlíky?? jako aristoktati z E 55 štikovi. . .))))
  • Takze
    • Takže ten životopis nebude zcela relevantní.. A tebe bych viděla na její ségru :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit