Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majčula gruzínská
  • G








    L
  • Jaja, ty tvoje názory jsou fakt k smíchu, vsadím se, že jsi stejná spodina jako tyhl cou.y, jen jsi to nedotáhla do televize a to tě vytáčí. Holt si tu frndu musíš namáhat ještě víc, však ono to vyjde, po takový verbeši je v telce velká poptávka. Takže na chleba si vyděláš. Jsme přece v Čechách ne? Tady starý štět..y patří k elitě národa. Na noblesu, poctivost, čest a věrnost se už dávno nehraje. Čím větší kur..a, tím větší hvězda.
    • no právě proto jste pořád v televizy *1*
  • jen kdyby to tak neřešila přes bulvár, je to hodně ubohý....
  • G







    W
  • MajkeTTa Bajkalská
  • rodiNNá orneLLina diskuze, klikám ti Moniko aby bylo na složenky *16*
  • *11* Ornellie je prostě 0 jak její máma.No já si nedokážu představit kdyby zbalila mýho přítele tak to by jí dal rovnou pouta proto že je policista s takovýma curama se rozhodně štvát nebude a dělá u policejního komanda PČR.Já si nedokážu představit kdyby s ním čekala děcko tak bych jí přinutila k potratu a já s přítelem máme dvou2 týtení dceru.
    • Míšo, jestli je to tak, že přítel dělá tam kde dělá, tak to hlavně ventiluj tímhle způsobem, melivo! Mu můžeš pěkně zavařit! Rovnou napiš kde bydlíte a jak se jmenujete, ať se na vás přijde nějakej mafián podívat, tele! Si myslíš, že není těžký najít, odkud píšeš, trubko?! Ohrožuješ svý dítě, jestli si to neuvědomuješ...
    • No ale ty se zmůžeš právě jen na policajta *1* a ještě s ním máš "dvou2týtení dceru"-to se máš čím chlubit asociále!! Pepa by si o tebe ani hrábě neopřel - ty komando pčr......... *1* *1* *1* *1*
      • ... a specialně podle toho co tady píšeš by snad radši u toho policejního komanda být neměl , aby třeba ještě někomu neublížil, jste nějaká agresivní rodinka s malým příjmem , která si to ventiluje u policie ????????????????????????????????????????
        • falešná Claris- mlč, zasluhuješ po tlamě. snažíš se tu ponižovat Ornellu, ale sama se jí inteligenčně vyrovnáš...
        • Zato ty, falešná Clarisko, jsi lůza na entou. A ta největší asociálka. Tvoje inteligence a styl psaní a vyjadřování to jen dokazují.
  • Opět zde musím reagovat. To jaké bude mít dítě Ornelly jméno je čistě její věc a vy nemáte právo ji soudit. Kdy už ji konečně dáte pokoj?Jsem její sestřenice a tak vím, jaká doopravdy je. Je to skvělá holka s velkým srdcem, moc mi pomohla. Zažila jsem s ní spoustu skvělých věcí. A to jestli bude s Koktou nebo ne, je čistě jejich věc a nikdo nemá právo jim do toho mluvit. Pokud vím, Kokta už je rozvedenej, tak není žádný problém. To se opravdu všichni tak nudíte nebo nemáte na práci nic jinýho než řešit životy těch ostatních?Být Vámi začnu řešit Váš život. A co se týká toho, zda je Ornella či není celebrita.Je zajímavý, že zde má profily i spoustu pseudocelebrit jako například Hanychová, Mašlíková, Mesarošová, Decastelo atd. Vadí mi, když někdo uráží někoho z mé rodiny. Dejte už jí konečně pokoj, ať už může být potom všem v klidu a těšit se z mimča, které se zanedlouho narodí. Držím Ornellce palce, aby byla konečně šťastná a spokojená po boku toho, koho miluje.
    • Bože Ty jsi naivní "sestřenice". Mimochodem Kokta ještě rozvedený není. TO JEHO ŽENA terpve zažádala o rozvod, s ohledem na jejich dítě.
      Co jste vy "dvě" spolu zažily si dovedu živě představit- muselo to fakt být husté. To že rozbila malému dítěti rodinu a kdovíjaký osud chystá svému dítěti je dost na pováženou to je tak na sociálku. Co má Ornelka opravdu velké asi tušíme všichni - no srdce to nebude, spíš nevymáchaná huba, hodná trhovkyně.( tímto se omlouvám všem trhovkyním na Oníí nemáte) Tak si tu svou rodinu sbalte a buďte v klidu a neotravujte prostředníctvím bulváru slušné lidi, stejně si tam ty články píšete sami ,aby se o vás vědělo, a nerozvracejte druhým jejich rodiny. Nechte na pokoji hlavně malé a také ještě nenarozené děti, které za své rodiče nemůžou a do života si neponesou díky vám moc pěkné vzpomínky.
      • A proč neodsuzuje i jiné celebrity co rozbily rodiny jiným?Co třeba taková Erbová?Nebo Aichmajerová?A nebo co taková blbka Hanychová?A co taková Mesaroška, která chodí s oslizlýma důchodcema a tahá z nich prachy?Není chyba jen na straně Ornelly, ale především je chyba na Koktově straně, neměl si s ní nic začínat, když věděl, co je v sázce a co může ztratit.
      • Slušný člověk si bulvár ani nekupuje, to si kupujou lidi znudění svým životem a dobrovolně sponzorují lži a blbou škváru. Pokud lidi nechcete, aby vám Ornella otravovala život,tak ten bulvár přestaňte kupovat!!!! Vždyť bulvár je na světě jenom díky lidem jako jste vy, protože ho sponzorujete,tak oni rejžujou, kdyby ho nikdo nekupoval,tak nebude ani existovat a hned by bylo na světě lépe!!!! Je to jen o lidech.
    • Mluvíš mi z duše Ivanulko, když už se celebritami můžou nazývat št...y jako Hanychová,Mesarošová aspol, tak bych Ornellu nijak neřešila. Já jí taky přeju spokojený život a přeju si,aby si Koktu vzala a byla šťastná. Já si nemyslím, že by to byla špatná holka. Je odvážná,že šla s pravdou ven...Kdo jiný by měl tolik odvahy? Přeju jí v životě jen to nejlepší.
  • H








    N

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit