Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EVŹENE jsi fakt chytrej!!!!!!! jsem nad tím přemyšlela a musím ti dát za pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anonym tady oblbuje nezaměsnaný máničky a naninky, a hraje jako kontraprodukt.hru a ještě si přisvojí cizí jméno...jasná Štiková!
    • když se to tak vezme, tady je všechno možný. Každý si může vymyslet nick jakej chce a psát co chce. záleží už jen na lidech, jestli si nechájí rezervu v tom, zda tomu věřit, či nikoliv...
    • hmmmm, zajímavé, hmmm možná máš pravdu, čeho oni jsou schopni to by jeden neřek
  • to těhotenství je asi taky vymyšlené..ALE to si myslím od začátku!! Jak se pořad svěřuje s těmi rodinými dispozicemi..je to logické..těhotná asi není ..přijdou na řadu rodinné dispozice...
    • Paní, vy máte evidentně psychické problémy. Teď jsem si tady pročetla z nudy celou diskuzi a nevšimla jsem si, že by tady byl někdo častěji než vy. Musíte mít velmi smutný život, když ho trávíte pomlouváním a posuzováním druhých. Ornelle fandím, baví mě a za pár let bude stejná jako všechny ostatní selebritky. Jestli je nebo není těhotná se za chvilku ukáže, o to mít strach nemusíte, ale zatím tady jako největší ubožačka působíte Vy a Vám podobní. Přeji pěknou zábavu
      • Ano naprosto s vámi souhlasím, jen ale nechápu jak je možné , že Osobnost Vašeho formátu a společenského statusu vůbec může zabloudit na takovou socialni toaletu jakoo je tato diskuze a dokonce z NUDY si to tady celé přečte _OMG_!! RESPEKT!! To nepochopím-měla by jste dostat nějakou cenu!!- Že vás to tak zajímá ? TAkové hlouposti. Musíte ale v prvé řadě pochopit, že to co se tady píše je pouze legrace-nemůžete to brát tak vážně! Budte trochu rozumější, vždyt to je plkání jen tak do větru. Co se týká vámi použitého termínu - můj strach o tzv. těhotenstvi- strach nemám, nebojte se-je to všem právě celkem uplně jedno. Jinak termín-ubožačka- ANO zase s vámi musím souhlasit , tato FTIPNA diskuze je o ubožácích pro ubožáky, proto jste ji navštívila. Dále váš termín-přeji pěknou zábavu- také bych s vámi chtěla souhlasit, ale nejde to-je to celkem nuda, ale co se dá v tuto chvíli dělat, doufám , že se kolohnát ornelka zase trochu více rozjede, i když o čem by zase mohla pořád psát....že jo..
  • *16* *12* *16* *12* *16* *12*
  • Tos nabrala kde,že s ním spala ze soucitu ? :D:D
  • kiss.miss
    more ..koukám že tahle diskuze začíná být pěkně nudná....už se dlouho o Štikové nepsalo.....:-D
  • joo a Štikojc - to super jméno , EUGENNE JSI HLAVA !!!! Máš recht , tady to je rodinná diskuze!
  • *12* *12* *16* *16*
  • Kope tady Clariska už od začátku ... je nám nastrčena od rodiny Štiku!!! Kope a bojuje, píše tady romány o krásné Ornelce *1* a že nakonec bude veliká svatba s honorací *1* už se nebohá úplně pomátla *1*
  • Zbytečná diskuze s hovnama co žerou kolínka!!!!!








    B
  • Tak Paroh je taky stará Štiková ( živila se prostituci a od té doby mluví takhle sprostě - pro neznalé - matka Ornelly,
    dcery prodává už od 15 let a strká starším pánům do postele, sebe prodávala za panáka na diskotékách, také si můžeš vymyslet lepší přezdívky Moniko *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit