Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ornellko, už si pomalu připravuj svatební šaty, brzy je budeš potřebovat. *3* *5*
    • kiss.miss
      prosimtě ona má na lepšího než na toho dědka Koktu ..a hlavně se ted do svatebních šatu nevejde až po porodu.
      • Já jsem myslela až po porodu.
        • kiss.miss
          ale on si jí podle me neveme...nemá zájem ani o ní ani o dítě takže pochybuju.
  • Nutella Štětková si parádně poje..bal.a život !
    A podle zdrojů ze zákulisí prý točila no zakázané slovo,které začíná na
    p a končí na o ! Druhé písmeno je o,třetí r a čtvrté n ! *15*
  • Nerozumím jedné věci - když jste z Ornelly tak unavení, tak proč čtete zprávy o ní a proč sem lezete? Vážně nechápu. Tak ji ignorujte ne? Hmmm jasně, vyskytla se zprávička, že Ornella krade...to jste předpokládám četli v zaručeně pravdivé bulvární škváře viďte? Bulvár totiž vždycky píše čistou pravdu. Zítra tam bude zpráva, že Ornella někoho zabila. A zase tomu budete věřit a rozebírat to tady. Nechápu, jak někdo může být tak neuvědomělý a věřit tomu, co si bulvární špína vymyslí.
    • Rád bych podotknul že to je pouze bulvár ktery se vůbec obtěžuje o tomhle polopraseti něco psát a toto zmíněne poloprase toho rádo využívá.Nehledě na to že by po tehle děvce bez bulváru neštěkl ani pes!

      Pokud chcete tvrdit že existuje nějaké jiné medium než bulvár které by o ni podávalo zprávy tak si dovolím doporučit okamžitý návrat k realitě :)

      Takže pro mě je bezpečné předpokládat že špína kradla!

      Jinak ohledně toho proč sem lidi chodí,v mém případě je to jako cesta do zoo.V zoo člověk uvidí divoké prase a případně i jiné tvory,například hyenu.
      Díky slečně Štikové máme nyní možnost sledovat život křížence těchto dvou tvorů volně a mimo zajetí v jeho přirozeném prostředí.

      Za sebe musím říct že v tomto případě je příroda mocná čarodějka a ja si to prostě nechci nechat ujít *16*
      • A dovoluji si oponovat té hrubé nadávce poloprase. Ornella beztak vypadá líp než polovina lidí zde diskutujících. Takové označení bych si nedovolila říct nikomu, ani kdyby to byla pravda. Je to jen známka něčí podprůměrnosti.
        • Nezlobte se na mne, ale ačkoli nevím, jak vypadají zdejší diskutující, rozhodně si myslím, že jich většina vypadá líp než Ornella. Tato slečna je totiž škaredá, nesympatická, taková divně chlapatá a nepřitažlivá, a na svůj věk vypadá dost staře, ale co jí dělá nejošlivější, je nedostatek soudnosti a rozumu, prostě je hloupá, a myslím, že u ní se to nedá omluvit věkem. Možná je ovlivněna svojí rodinou, kdo ví.
        • Podivej se na to takhle ty idiotko,clovek ktery si dovoli napsat vec jako je tahle....

          "Že Gábina bude muset makat jak řezačka,aby vydělala Ornelle na alíky? No a co.....Primadona si asi myslela, že když pro sebe urve ženatýho pracháče, tak bude mít sladký medový život. Jsi vedle jak ta jedle Gábi, prachy ti šťastný život nezaručí. O tom ses sama přesvědčila. Když sis Koktu pověsila na krk,tak se teď starej....a žehli jeho chyby.
          I ten nejsladší život se může změnit v noční můru. V ukradeném přepychu sis pobývala dost dlouho a teď Ornella. Ten falešný klídek je ten tam. Vůbec se nedivím, že ti to je proti srsti a že se snažíš Ornellu umlčet.
          Pokud by se s tebou Kokta rozvedl, tak si z toho vem ponaučení a nebuď tak blbá!"

          si nemuze dovolit oponovat nicemu!!!
          Ve skutecnosti povazuju za mensi zazrak ze ses po napsani tohohle zvratku vubec nezadusila vlastni debilitou a drzosti.Mozna jsem to prehnala a mozna ne,ale vy slecno/pani nejste na miste aby jste to mohla komentovat.Toto pravo maji vyhrazene lide a vas nemistne psychopaticky komentar o pani Partysove vas z teto kategorie odstranil!

          Co se me tyka,slecna Ornella pro me nadale zustane poloprastem uz jen z tech duvodu ze neni dost dobra na to aby vubec byla cistym prasetem.
          • Poloprase seš sama, navíc tak ubohá, že mi nadáváš do idiotek a debilek a pod. Tohle dělá ta největší lůza, která se nedokáže ovládat, víš děvenko?? Chtěla bych vidět tebe, jak vypadáš. Anebo radši ne.
            • ááá paní Štiková promluvila)))))))))
        • No samozrějmě, že my všichni, co je nám Ornella a celá její famílie pro smích jsme podprůměrní chudáčci.. jak jinak.. tak už nás konečně přestanete přestanete krmit těma nesmyslama?
      • Koukám, že budete asi další chudáček, který hltá bulvár každým douškem.:-)) Nevím zda Ornella kradla, ale může se stát, že nějaká slávychtivá prodavačka si tohle vymyslela, protože se jí zachtělo popularity. Vy ani nevíte, co všechno si bulvár dokáže vymyslet. Proč se v tomhle státě bulvární špíně tak daří? Protože to lidi žerou, milujou senzace a lži a nemůžou bez toho být. Jak ubohý národ.
    • Že někoho zabila, tak tomu bych nevěřil.
      Že se zabila, protože neumí chodit v botech na podpatcích, tomu bych věřil, ale že někoho zabila, to ne, to určitě ne
      *5*
      • Anonyme, tak jsem to nasla, je to od Tomase z 5.9. A spolecnost, ktera zamestnavala starou, se jmenuje ETF;), Mona a vratna...-) HEEJ, kam se cpete, vy debilove, musite se u mne zapsat!!;)) Zive si to predstavuju.)
  • TO je jasný , že těhotná není.. telenovela! Monika Štiková se celá klepe z nervů až se to dostane do medií, co jsou zač.. Bude mít z ostudy kabát, pardon kožich))))
  • ty pizda
  • nemusím ji.hlavně protože si asi o sobě myslí hodně když je těhotná s Kotkou.a to jenom všude rozhlašuje proto aby si přidala na slávě.fkt mi to přijde ubožácké.ale každej má nsvůj názor a můj názor zní Nemám tě ráda. *10* *10* *10* *10* *10*
    • Přijde mi trapné zviditelnit se kvůli tomu že chrápala Koktou a že je s ním ,,těhotná" podívejte se jen kvůli tomuhle je tady už na TŘETÍ příčce a poraila třeba Kristen atd. je to hnusná krysa co se chce zviditelnit a její hnusná máma taky ať táhnou do p*dele a vezmou si tam i to její dítě jen pár lidí tam zná mapu a oni dvě si jí tímhle zasloužili VYPADNĚTE PRYČ VY ZLATOKOPKY VYJEBANÝ!!!!! FUCK YOU
  • Gábinka se prej slejzá s nějakým bohatým podnikatelem, pokud to není kachna. Věřím tomu, že není. Takže ty kecy, že se nad všechno povznesla a přešla všechno jako pravá dáma, si nechte pro sebe. Protože ona to Koktovi 100% vrátí a bude se pelešit jinde. Nakonec podá žádost o rozvod s vysvětlením, že to nezvládla. A zase se bude ukazovat s jiným zazobancem (nejlépe ženatým), aby mohla zase někomu rozbít rodinu a dětem ukrást tátu. Tato dáma je víc než vykutálená. A vy ji ještě litujte. Tato dáma je vyloženě vychcaná a pro prachy a komfort jde přes mrtvoly a ničeho se neštítí. Však ono se jí to už vrátilo a ještě vrátí.
  • *6* *6* *6* *16* *16* *16*
  • maminko a babičko , už se klepete,co? To budou nervy *1*
    • Mám za to, že Monika Štiková je v pohodě, na rozdíl od tebe.:-DDD
  • Evzene, Evzene, ty mas velkou pifku na Stikovi..., co se stalo? Ornelka ti nedala, nebo jsi jim pujcil penize a oni nevraci...;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit