Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I já jsem sem občas dala komentář, pro který jsme se s Clariskou nepohodli. I já píši někdy jak mi zobák narostl a do Ornelly si píchnu a pak se s Clariskou dohadujeme, ale stalo se, že jsme se i shodli. Už jsem zde uvedla, že se jí snažím pochopit a stále si stojím za tím, že je to z její matky. Ji samotnou by asi něco podobného nenapadlo uskutečnit. Nejsem o moc starší a ani o víc svatější, proto nemohu soudit. Ale proto si také stojím zatím, že každý má právo prozřít a změnit se. A doufám, že se Ornelle podaří něco podobného a my se budem dočítat ne o jejich skandálech, hlouposti apod. ale pouze o jejích kladných krocích. Nyní zatím budu pouze jako zbytek našeho národa a vtipkovat nad její osobou. pro někoho slabomyslné a nechutné, ale, vězte, čekají nás mnohem horší věci, nad kterými se budem rozčilovat a hořekovat. Bude hůř a peníze pak budou všem k ničemu, už žádní bohatí a chudí. Jen ti, co dokážou bojovat a co se vzdají... *13*
  • Vážení, musím se přidat. Myslím si o slečně Ornelle jen to nejhorší!!!!
    Možná je vzdělaná, ale nemá inteligenci. Prostě je houpá (blbá).
    Že si začne se ženatým mužem? Špatně! Je s ním těhotná? Špatně!
    Řeší přes média. Špatně! 19 let a tímto způsobem se prezentovat - špatně! Proč si nehledá partnery k sobě?
    Už jí mám fakt dost!!!!!!
    • Mám pro tebe jednoduchou radu - Když ji máš dost, tak sem nelez a přestaň ji pomlouvat!!
      Já zas můžu argumentovat tím, proč si ŽENATÝ Kokta začíná něco s mladou holkou...a můžem se tady dohadovat donekonečna, protože každý z nás se na to dívá z jiného úhlu. Navíc Ornella, nikoho nepodvedla, je svobodná, takže Kokta má těžší hřích.
      • Anonym1 nahoře nikoho nepomlouvá, jen konstatuje fakta. A pravda je, že špatně vše je. Už jen to, že takhle mladá holčina se nechrání před otěhotněním, mi v dnešní době přijde úplně hloupé. Musí to být jelito, které se nechá takhle "nechtěně" zbouchnout, a je jedno, zda jde o tuhle ošklivku či o jinou holčičku.
      • Protože je to pitomec
  • Rozvod je holt na spadnutí, s tím asi nikdo už nic neudělá.
    • Hmmmm ta Vornela to neustojí
  • Falešná Clarisko a Moniko Š., vy jste z pomocné školy?
  • *16* po...serteseapřebaltese
  • *6* *6* *6*
  • Bzum, tak mě urážej třeba do haleluja, když ti to působí radost. :-DDD Tahle diskuze je docela zábava.
    • Kromě pochopení psaného textu se nauč i reagovat k danému příspěvku a nevytvářej stálé nové.
      • blbečka zkus dělat z někoho jinýho.... *15* *15*
      • Nereagovala jsem, protože na to reagovat již nešlo. Podívej se na to znova, možnost reakce tam není. Takže poučuj někoho jiného.
  • No jo,s vámi je tu ,tedy legrace *1*
  • Vy, co tady nadáváte Ornelle jak vypadá....OK, nemá zrovna míry modelky, no a co? Se podívejte sami na sebe jak vypadáte, se vsadím, že ještě hůř a tady budete pomlouvat.
  • *6* *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit