Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A prosím tu nebo toho dotyčného, co si přivlastňuje Clarisčin nick, ať toho fakt nechá. Jsou zde lidé, kteří by vážně chtěli komunikovat s pravou Clariskou. I když občas lze rozeznat, která je která... Ale ještě chybí, aby se tu někdo vydával za Evžena a to by byla konečná...
  • Hele nechte ji už konečně bejt...no a co, že je furt v novinách? Tak jí to nezáviďte. Strašně rádi byste tam byli taky co???? Já Ornellu chápu tak, že je to prostě trest pro Partyšovou za to, že kdysi roztahovala nohy před Koktou a ukradla ho jeho ženě a dětem, tak jí to teď osud vrací skrz Ornellu. A Koktovi vlastně taky.
    Takovýho chlapa jako Koktu bych nechtěla,ani kdyby byl nejprachatější na světě. Stačí, když se okolo něj projde slečinka v minisukýnce, jemu rupne v bedně jak starýmu čoklovi a s jazykem na vestě za ní pádí, obojek neobojek, řetěz neřetěz. Co s takovým chlípákem? Partyšová je blbá, že si ho vzala,mělo ji být hned jasný,že když kvůli ní opustil první ženu, tak ji taky může opustit kvůli další. Takovýho podvraťáka bych si nevzala nikdy. Jenže jí nešlo o Koktu,ale jen o prachy, jinak by si vzala mladšího a hezčího,jenže to by se nemohla 10x do roka válet na Kanárech a měsíčně utratit půl mega za značkový hadry,tak šla radši po starým a prachatým i za tu cenu,že se jí vůbec nelíbí. Vím,že to je diskuze o Ornelle,ale Gábiny se to týká taky. Já to prostě beru tak, že jí tu její cacnost po penězích osud takhle vrací. Neměla dělat roznožky před ženatým chlapem. Odvádět ženáče od rodiny se nikdy nevyplácí. Kdyby si vzala mladšího a svobodnýho,tak by sice neměla vyšperkovanou vilku někde na Floridě, ale měla by teď klid a mohla být šťastná a spokojená a neřešit nějakou střelenou Ornellu, která z ní má jenom srandu. Aneb Boží mlejny melou pomalu, ale JISTĚ Gábinko. Určitě ti to došlo taky.
    • Moniko nech si rozumy a uvědom si že ses *12* kdyz pases deti a tobe mlyny zamelou pořádně!
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* bozeeee jak muže mít někdo tak hloupy takové sebevědomí MONIKO!!!
    • clarisko to,jak jsi to napsala máš uplnou pravdu o gábině je to prostě kr...VA,která koktu kdysi odvedla od rodiny a ted v telce dělá strašně ublíženou.........to jsi trefila *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Hehe vážně vtipný, každej se tu do mě naváží kvůli tomu, že se jako jediná do Ornelly nenavážím a nepomlouvám ji. Asi nejsem tak ubohá jako vy. Úroveň je úroveň, a každý je na té své co????
    • Mám pocit slečno, že Vy o úrovni nevíte téměř nic.
      A proto se těším, jaká bude Vaše následná reakce...
      • hlavně že Vy víte o úrovni všechno. Taky se těším na Vaši reakci. *1*
        • Netvrdím, že o úrovni vím všechno, ale některé vaše reakce jsou přehnané. Ano, občas i já si sem rýpnu do její osoby. Ale nepomlouvám jí, držím se faktu, který jsem si stejně jako ostatní přečetla v již několikrát zmíněném bulváru, ale zakládám své příspěvky na základě shlédnutí reportáží s ní a řídím se svým selským rozumem, který nedokáže pochopit, proč to ta holka dělá. Je tolik jiných způsobů, jak ze sebe udělat slavnou. Jestliže se opravdu pohybuje odmala mezi slavnými, proč nevyužili známosti s některou z nich a nevkročila do šoubyznysu třeba právě jako moderátorka. Nikdo by jí pak nenadával do roznožek, zlatokopek, apod.
          • Bohužel nechápu, proč do zlatokopek a roznožek všichni nadávají jenom Ornelle, v českém šoubyznysu jsou daleko profláknutější šlápoty, kterým Ornella nesahá ani po kotníky. Navíc, kdo ví, proč ona hraje tohle divadlo, třeba jí Kokta nasliboval hory doly a teď ji odkopnul. Nikdo z nás do té kauzy nevidí pořádně, takže bych ji za to neodsuzovala. Třeba má opravdu být důvod na Koktu hnusná. Představa, že je mi 19, jsem těhotná a otec mého dítěte mi vyhrožuje právníkem a snaží se mě uklidit pod kobereček, není zrovna moc příjemná. Takže já ji i docela chápu.
  • *12* *12* *12* *12* *12*
    *16* *16* *16*
  • Clariska asi neví o čem píše, možná se jí jen něco zdálo. Byla jsem na koncertě Kluse a zrovna moc patnáctiletých tam nebylo. Asi by se divila, kdyby viděla to věkové spektrum. Bylo až obdivuhodné, jak ti starší vydrželi celý koncert stát.I s berlemi tam byli a stálo jim to za to, nikdo dříve neodešel. Potkala jsem tam známého notáře i auditora. Takže bych o těch husičkách raději pomlčela. Možná to Clariska bere podle sebe.
    • A taky bych chtěla slyšet, jak by si Klus poradil třeba s písničkou Lady karneval. Teda pardon, radši bych to slyšet nechtěla.:-DD
      • Asi jako by si Gott poradil s písničkou V pekle sudy válej... so what? každej umí něco jinýho..
        • Tak pro pana Gotta by to byla podúroveň zpívat tyhle vodrhovačky.
          • Pamatuju, že zpíval lecjaké písničky. Ty byly podúroveň daleko více.
            • Hmmm a jaký?
          • Docela by mě zajímalo,jak vypadáte :D Ještě řekněte,že volíte komunisty a bude to jasné :D
            • Komunisty vážně nevolím :-DDDD
    • Jestli jsi to nepochopila, tak to je můj názor na Kluse. Kluse nemusím, ničím mě neoslovil a že má pan Gott daleko víc fanoušků, je ryzí pravda. Takže tak. Navíc Gott je známý po celém světě a soudím, že to Klus nikdy nebude.
      • Já jsem to pochopila, ale Ty asi ne, že se asi Klus více líbí fanouškům. Okamžitě napadáš regulérnost hlasování i to, že má někdo jiný názor, hned to je "hloupá husička". A to, že má pan Gott více fanoušků je možná pravda, ale asi jim už nestojí za to poslat mu svůj hlas. Možná, že už ani psát nemůžou. Jsou místa, odkud se píše jen těžko.
        • Já jsem to pochopila, ale Ty asi ne.:-DDDD Klusovi fanoušci mě nezajímají. A regulérnost hlasování nenapadám, přečti si pořádně co jsem napsala.
      • Hmm jezdil zpívat do Německa, v těch horších časech pro náš stát..noo za to fakt zaslouží medaili...
        • Je vidět, že o něm nic nevíš....Gott je známý i v Americe, po celé Evropě, pochybuju, že Klus by se dostal do Německa.
          • nech ho na pokoji, cos dokázala ty?? Němci by mu nerozuměli, na to jsou neschopní, porozumět našemu humoru.A ty asi také...nic jiného mne nenapadá,vtipnej, umí, mladej,hezkej-závidíš??? pukni
          • To je věc názorů. A laskavě mi přestaňte tykat!
            • *3*
  • *6* *6* *6* *6* *6*
  • A nejlepší bylo , jak Štiková prohlásila do Blesku, že je kamarádka!!!!HAHAHA!!! ty ukrajinský návrhářky-jNaT.RUD. , hmmmm, tak myslím , že to si k natalii, dovolila naposledy, natalia a lidi kolem ní nemají rádi , když si z nich někdo dělá legrandu)) , to řekne ještě jednou, NT ..není kokta, monika nezná mapu- je prostého ducha , ale to neomlouvá, právě dnes jsme se tomu trochu tady fšichni společně zasmálli, NAT. jí ty šaty prodá , ale to bude drahé, bude jediná kdo tady v praze za ty šaty kdy zaplatil)))))) ale tom štik.nerozumí ta je z bažiny-nejen mravní, pro dnes jsem vás milé dámy a pánové informovala dostatečně, přeji fšem ornellam a kamarádkam z kavkazu pěkný den...ččččaaauuuuuu *14*
    • Ty taky věříš každý kravině.....myslíš, že v tý VIP drbně Blesk píšou pravdu??? Dej si studenej obklad. Všichni tady žerete blbej Blesk, papparazzi noviny, kde si každej napíše, co se mu zlíbí a všichni to žerou....:-DDD a pak to strašně důležitě rozebíráte....třeba zítra Blesk napíše, že se Ornella vdala za DiCapria a všichni tomu uvěříte a budete to tady rozebírat. Já se vážně bavím nad tou vaší tupostí přátelé. Pokud chcete znát pravdu, tak si kupte seriózní noviny a ne takovýhle trapný haló noviny, kde jsou jenom samý lži.....vyhozený peníze.
  • Fandim Ornelle!!!! Partysovou nesnasim!!!! Ornello drz se muzi jsou takovy ze doma pro ,,klid,, nakecaji svym zenam vsechno mozny a pak zoufale volaji tem ,,milenkam,,a omlouvaji se. Drz se fandim Ti *1* mysli na miminko na vsechny kasli Partysova na tebe dela jen psychicky natlak,aby jsi z nervu potratila.
  • Tak něco do nového roka,prý zas v asii řádí ptačí chřipka,tak je načase zařídit nějaká opatření a zbavit se věch "slepic" a "bullteriérů"
    Pozn. Víte, jak uděláte ze slepice bullíka???? Vezmete si jí za ženu....
  • Moňo, Ty jsi hyena nejvyššího kalibru co jsi Ornelce poradila aby otěhotněla, že to přinese peníze do rodiny !!!Chudák Holka dítě !!! měli by tě zavřít až zčernáš ...ale boží mlýny melou spravelivě *16* *16* *16* *16* *16* *16* rozbij si hlavu a zavolejte na sebe Blesk *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit