Přejít na výpis diskuzí

Ozzy Osbourne

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaron200

    ........

    Ozzy je proste jednicka s nenahraditelnym nesmrtelnym hlasom ktory sa inde neda pocut.....a este vobec na koncerte nevyzeral ze by mu bolo 60.....A kde pls pomoste kde si mozem pozriet to s tym netopierom.... *16* *16* *16*
    • Re: ........

      Bohužel, co já vím tak "to s tím netopýrem" tenkrát nikdo nevyfotil ani nenatočil. Hold tenkrát asi moc lidí s foťákem na koncerty nechodilo a že by se každej koncert natáčel taky nehrozilo. Takže smůla. *8*
      Konec konců, údajně ani sám Ozzy tenkrát netušil, že je to živej netopýr - myslel si, že na pódium někdo hodil loutku a že je to živej netopýr zjistil až když se mu začal mrskat v hubě - následoval převoz do nemocnice a nějaký injekce *1*

      Ale možná se pletu a nějaký fotky nebo video existuje a v tom případě mě někdo informovanější, please opravte.

      Jinak můžeš na YouTube zkusit zadat 'Ozzy Osbourne eating a bat', ale myslím si, že ve všech těch videích už zakusuje jen tu loutku...
      • Re: Re: ........

        a Ozzy měl toho netopýra jenom v puse, nebo mu tenkrát opravdu úplně ukousnul hlavu?? řiká se leccos.... *9*
        • Re: Re: Re: ........

          A jen tak pro zajímavost netopýr Ozzymu nezůstal nic dlužen, protože ho v "poslední křeči" dokázal ještě kousnout a kvůli tomu pak Ozzy prodělal očkování proti vzteklině.

          Koncert se konal 20. ledna 1982 ve městě Des Moines.
        • Re: Re: Re: ........

          Pokud vím tak mu tu hlavu tenkrát fakt ukousl.Hold kdo umí ten umí a kdo neumí ten čumí *15*
  • nik011

    hAPPY birhday

    vsechno nej!!
  • ericdillfanynka

    ozzák

    ozzák s kamebeku popřej sovjemu oblíbencovi,ne? *3*
  • xaviernecrophilly

    ...

    Všechno nej, Ozzy!! A teď řeknu větu, která se nikdy nestane starou a opotřebovanou : Jsi navždy ten nejlepší..!!
  • Borec

    Otec metalu je nej. *16*
    • Re: Borec

      néééééé! to není pravda otec metalu je ještě lepší než jenom nej!!!!
      • Re: Re: Borec

        *15* *1* *14* *3* *3* *1* *16*
  • OZZY- number one!!!!

    Ozzy je fakt někdo,kdo se zapsal do tvrdé hudby a udal směr všem!Je to osobnost a pojem.....na to co si v životě musel užít,klobouk dolů! *3*
  • aaron200

    1 otazka

    pls mozu se zeptat?
    je pravda ze Ozzy vie hrat na harmoniku?
    nejak mi to nesedi *7*
    • Re: 1 otazka

      A nebo na youtube zadej Black Sabbath The Wizard a pravděpodobně jako první video Ti naskočí živák z Ozzfestu 2005.
      • Re: Re: 1 otazka

        diki
        • Re: Re: Re: 1 otazka

          Není zač, když vím, tak rád poradím *3*
          • aaron200

            Re: Re: Re: Re: 1 otazka

            jo, taky dik *4*
    • Re: 1 otazka

      Jestli myslíš foukací harmoniku, tak si piš, že umí. Neříkám, že bude nějakej virtuoz, ale posoudit můžeš sám - pusť si skladbu The Wizard od Black Sabbath...
  • maikl386

    ozzy

    ozzyho neposloucham moc dlouho,ale dneska jsem kouknul na video z concertu 2002 a zdálo se mi že se Ozzymu podlamují kolena a že se jen tak tak drží mikrofonu aby nespadl.Taky tak podivně chodil jako by měl právě umřít.To je už Ozzy fakt tak mimo taková "troska"(bez urážek,zpívá super a texty jeho písní by hodně lidím promluvyli do duše)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit