Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • markyz

    achojík zlatíčka
  • kaarena

    Achojík Karin jak to že nepíšeš. Jó a kdo to je ten Laďík
  • kelly

    Ale já ti věřím, ty jo se spěvákem tak to jo. Mě se taky stýská ty trdlo Jó a Ireně to řeknu
  • merkiza

    urcite ho neznas protoze je to indicky zpevak. ale bohuzel bydli ve londyne. az prijedu du do cz ukazuti jeho pisnicky a fotku jo. kdyz mi neveris a klidne mu zavolam a at nam zaspiva. on mi zdicki krasne zpiva do mobilu. hrozna se mi po vas stiska. rekni irene at mi taky nekdy napise. nebo ji snad ustrelim. mejte se dobre tak cus.
    *14*
    • kelly

      achojík promin že jsem ti nenapsala prý že chodíš se zpěvákem ??? no wauuu *3* Dašen nemáš náhodou mail ??? Tady si to totiž všichni čtou!! tak zase napiš ahojííík potom ještě napíšu pá *4*
      • Re: kelly

        omg děti, tohle je diskuze o zpěvákovi a ne na vylejvání vašich melodramat jak je ten upa supa čupa indickém hejkal skvělej, podle toho jaký tam píšete "chiby" vám je tak 10, no už tě vidim v Londýně hoka..... hehe pohádky
  • kelly

    Cože ty chodíš se zpěvákem??? Nevěřím, a co zpívá znám ho?? Asi těžko že, jsem debil toho si nevšímej
  • markizu/iriz.keysha

    ahojte moje krasne kacatka hrozne se mi styska!!!!!!
    jo sory za ty chiby.
    uz se tesim az prijedem.
    neuverite co!!!!!
    chodim se zpevakem!!!! *14*
  • kareena

    ahoj holky chybite mi moc.co novyho?
    • pro Myu

      Ahojík Karinko tak co jak se ti daří, přijedete teda na Jaře nebo co?, Jak to že jste tady nepsali kde jste byli. Mno já nic novýho všechno při starém a ty? Našla sis už konečně nějakého pěkného a hodného kluka?, *14* *14*
  • For mya and Kelly

    Ahojte holčiny moje, jak se máte. Co škola dobrý? No I have now english, I hope že jsem to napsala správně. Tak já už musím protože teď musím dělat projekt about music tak napište jo??? papapa *14*
  • In love

    krasavec *14* a jeho songy mi derou slzy do očí
  • markiz

    sorry melo to byt opacne *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit