Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karin

    Ahoj Karin tak se máš dobře jo? To jsem ráda. Už se těším až přijedete. Ahoj
  • markiz

    cus ja se mam super vcera jsem zase snim byla bylo to dobry dal mi pusu a obejmul porad mi neda pokoj ja uz ani moc nezvedam mobil porad mi kupuje veci ale ja nic nechci a milionkrat mi koupil kredit vcera 10 liber na cz 500 i minule a porad neco dneska jsem snim nebyla mam se dobre ale moc ne mamka a tatka to vi ze mam nejakeho frajera a ze mi porad vola protoze porad chodim nahoru do pokoje a pustim pisnicky a oni to vi a ja ne ne dej te mi pokoj mi si splu skoro porad hadame spolu a jednou hezky ale to ja jsem na neho hnusna on ne jenom nekdy a uplne hezky semnou a jak se naseru tak on tez vypne mi mobil a potom mi zavola za hodinu proste takoveho kluka nikde neuvidis a vsechno ti reknu az prijdem a jedeme za 2 tydny vy chodite do skoly mi jeste ne mi jdeme az v pon. a zacali nam ve str.pred 2 tydnama super ne a az za 2 tydny zase prazdniny 2 tydny super chtela jsem jit snim na capucino ale nesli jsme
  • karinka

    Ahoj Karin já jsem ráda, že přijedete. Už v květnu? To jo. Ty máš dlouhé vlasy jo? Já už je mám taky trochu delší aspon mi to říkala babička. Ale jsem pořád malá. A s Daliborem ještě chodím. Víš on má dneska narozeniny, už má 16. Tak jako já. Karin nic mi nemusíš kupovat. Jinak už nevím co ti mám psát. Karin ty ještě to? Ty víš co né! Já ještě pořád. Tak zase budem, když budeme chodit do obchodu jo? Uvidíš bude sranda. Tak se měj krásně. Už se natebe těším. Jo? Karin jestli chceš tak půjdeme, já, ty a Dalibor k nám na zahradu, jestli budeš moct. Tak Ahoj.
  • markiz

    cus konecne ti pisu ja nemam cas ti psat protoze jsem smim sousedem jak jsem rikala ze se mi libi tak snim neco jak chodim on mi koupil i veci ale reknu ti to vsechno az prijedem protoze mi jedeme do cz v kvetnu vim to jiste co chces aby jsem ti koupila ja mam uplne dlouhe vlasy vsichni rikaji ze jsem se zhescila ja tu moji historku tady nechci psat co kdyz si to nekdo precte nebo neco uz jsem snim byla venku 2 a dala jsem mu pusu a hodil mi do okna cokolady uz se mi o nem nechce moc mluvit tak cus a nerikej to nikomu a zeptej se babicky co chce protoze ja ty veci co budete chtit musim koupit nez prijedeme cus kiss kiss
  • mya

    Ahoj Karin. Vy se zase budete stěhovat? jO babička se má dobře. yuž ji je o mnohem líp. Ted nemám čas asi ti napíšu zítra jo? ahoj měj se krásně a pozdrav mi všechny. papa
  • Ahoj Karin vy ve škole děláte se dřevem? My jsme vlastně taky v 8 třídě dělali se dřevem. A přijedete? Asi ne že? A kam se budete stěhovat však jste se už stěhovali né? A co kluci. Zlobí tě pořád? Jo babička se má už dobře už chodí, aj vaří už to má dobré. Jinak všichni dobrý a co vy? Já už končím jo? a nezapomen mi napsat.Ahoj a pozdrav všechny.papa
  • markiz

    haloooooooooooooooooo
  • markiz

    cus uz mi konecne muzes psat tolik veci se zmenilo za tu dobu co jsme si nepsali ale nechcese mi to psat az prijdem bude to nejlepsi pry ze se mozna stehujem ale nevim to jasne a hlavne to nikomu nerikej protoze to nevim jiste kiss kiss pozdravuj pro me vsechny mi jsme dostali znamky ja mam same 1 a 2 a dve 3 hajzl jeden ucitel mi dal co je nejhnusnejsi. s anglistiny a pracovani s drevami mi dala 3 protoze musim pomahat kaci tak to vsechno nestiham kaca se boji na ty masiny tak to musim za ni delat to je co a co ty a napis aspon jak se ma babicka a darina atd a co noveho kiss kiss
  • karinka

    cus karin ja ted musim richle psat po namam cas vis dallibor te pozdravuje. jak se tam mas s kacou je us velka nevim co psat cus cus napis nekdy
  • markiz

    cus ja ti asi nebudu psat jako budu ale mame vypnuty pocitac a stehovali jsme se a uz jsnim nechodim a mam rada mojeho souseda a porad se mi diva do okna je sexy a je o mnoho starsi nez 17 a ma asi 30 a neco a je moc krasny cus cus kiss kiss

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit