Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karin

    Ahoj Karin, tak tam jsi aj s Kačou? To musí být sranda co? A jaké je u vás počasí? Tady je zima jak na severním polu. Tak ten tvůj kluk má 17? A líbí se ti víc než Dalibor? Ted jsem ve škole a bolí mě celé tělo , protože jsem včera byla v tanečním. Napiš mi tvoje číslo jo s nezapomen. Když budu mít mobil tak ti napíšu.Ahoj měj se
  • markiz

    cus ja mam kluka neco takoveho on ma moje cislo ale on chtel jenom sex jeste dokonce mi nadaval treba mi zavolal v 4.00 kde si a ja kde si ty a on v parku prit okamzite a ja ale ja jdu do obchodu a on a prijdes do parku a ja ja nevim a on nevis jo a ja tak jo ale musim se prvni na jist domu a potom a on a to bude za jak dlouho a ja asi za hodinu a on ne za pul hodiny tak jsem rekla tak dobre prisla jsem pozde o hodinu v 5.00 a sla jsem do parku s dasou malou kacou a ja, a on nekam sel a ja kam jdes a on pockej me v parku a mi utikame pryc a on mi volal 3 krat a ja jsem to nezvedla a od te doby semnou nemluvi a skovava se odeme kdyz me uvidi tak to asi snim skoncim ale je pekny moc je mu 17 let a jeste se me ani neptal kolik mi je ja i vim kde bydli hned o jednu ulici stylll ne ale nebudu blba ze se necham ja se budu branit a muzu mit lepsi kluka.kiss kiss
  • Karinka

    Ahoj karin, to je velká škoda,že nepřijedeš. Jestli dojde ten pohled, tak ti taky pošlu pohled. Jo? S Daliborem ještě pořád chodím. Je to v poho. Ve škole jdeme vždycky o velké přestávce s kámoškama zakuřit, a potom smrdíme. Ha ha ha ha. A co ty jak ve škole? A na co si teda budeme psát? A ty chodíš s někým? Napiš mi jo já už musím končit. papa
  • markiz

    mi nejdeme do cz protoze jenom mamka a nikolas jedou do cz ale stejne bych ti mohla neco koupit kdybys vedela jake veci mam same kabaty ruzove,jeden dlouhy jeden kratky proste moc veci tak bych ti mohla neco dat vit. jo a toho kluka znam jenom trosku
  • markiz

    cus markiz dasena me sere a vsechno cte tak si budeme psat na neco jineho doufam ze jsem ti dala moje cislo. a zavolame si a tak to nebude vedet jo.co dalibor
  • Karinka

    Ahojky Karinko tak co jak se vede? A jak vůbec vypadá tan tvůj kořen?(kluk). A ty s ním chodíš nebo co? Jenom se ti líbí? A to je hrozné s tím klukem , a to fakt ty vogo to jsou tam takový zabijáci. To kdybych tam chodila na školu tak dopadnu stejně. To je hrůza a ty jsi ho znala? Byl pěkný a kolik mu bylo? Promin, že jsem nepsala já jsem zapomněla,že jsi píšeme na p. Diddy. Jo a babička už chodí už ji je lépe. A na jak dlouho asi přijedete? Tak mi něco dones jo? Zase si *5* jo? měj se dobře a napiš mi ještě už musím končit.
  • markiz

    cus jak se mas proc pises na usher a snoop dog mn,co babicka pry ze uz chodi a ty mi to ani nareknes jo tak to si teda poslala jsem pohled doufam ze to dostanete na babickovu adresu , a jak mas dlouhe vlasy ja budu mit party u kamosky, i dasa bude mit party doma . mi jsme tancovali ve skole na bombu pisnicku sprosta a moje kamaradka vubec vubec neumi tancovat a ucitelka ty umis tancovat a ona jakou znamku si mi dala za tanec a ja pulku a ona jezis ja jsem nevedela ona ja ti to zmenim ja se ti tady chvalim vit ale az prijdeme do cz tak ti mam co povidat ale tedka jsem si spomela ze mi nejedeme4 do cz jenom mamka si jde udelat ridicak a ani dlouho tam nebude a ani se mi do cz nechce ja si tam nezviknu a budu mit zase nervy jak minule a musim si napravit tu chybu stym mojim pozdravuj kiss kiss
  • markiz

    ja jsem se snim pohadala no teda on ma moje cislo ale mela jsem se setkat v parku a on rikal ze hned prijde a ja jsem utekla to kvuli dasi protoze ona rikala ze se musi podivat na jejiho tak jsme utekli a on mi volal asi 3 krat a ja jsem to nezveda protoze to po me chtel v parku a on je na me nasrany a stalo se to ve patek a od te doby se mnou nemluvi a nevola ani zavolat mu nemuzu protoze on vola na to co nemuzes volat ty to je blby a vis co se u nas stalo ve skole jak byly prazd... tak 1 kluk sel ke kamaradovi a on byl opili a zabil ho nozem a je ve vezeni na 4 mesice tak malo ze a ja ho znam on ma 15 jeho nejlepsi kamarad ho zabil a unas ve skole otom vsichni mluvi hunus ze. kiss kiss
  • market

    cus co delas ja se nudim a mam smulu na kazdeho vis ne ten muj no tak ja ho nemuzu videt treba ze skoly jsem sla ze skoly a on utikal domu a ja jsem cekala s dasenou na neho a on nevylezl to me teda sralo on bydli tam kde mir hned pres cestu tedka bys si dala jednu stebou u vas minule mozna jedeme do cz na jaro doufam moc se mi nechce je tam nuda kdyz chodite do skoly vis ne tak kiss kiss
  • Karin

    Ahoj Karin nemám čas tak toho moc nenapíšu. Promin, že jsem ti dlouho nepsala ale byla jsem nemocná a příští týden máme prázdniny takové menší ale aspon něco . Jak to, že nejsi na snoop dog. já už končím papa měj se dobře a pozdrav mi všechny Tak Ahoj *5* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší