Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • market

    cus si tady mi teprve jdeme ve stredu do skoly mam ten mobil na vanoce ten ktery jsem chtela tak ti dam moje cislo 07757836533 tak zatim mejte se pozdravuj vsechny cus a napis mi
  • karin

    Ahoj, jak se vede . Tak ty už jsi na 20. No to jsem o tobě nevěděla. To jsi horší než já, no o mnoho. Nevím co mám psát. Jo už vím víš co vyber si toho mladšího, anebo si najdi někoho kdo je ještě mladší než ty.Ty stará ženo já už končím ahoj. A napiš ještě
  • market

    nemohla jsem to dopsat protoze jedna holka to cetla a hned by to vyzvanila je ji 20. jo a rekni darci ze si budeme psat taky ale jinaci zpevak treba na snoop dog jo tak to ji vyrid a at mi pise jo a ja jsem se jeste nemohla doreknout ze mu neco koupim tomu starsimu co je mu 21 a bude mu 22 na novy rok to je co ja mu asi koupim bomboneru a jeho bracha chodi neco jak s dasenou a jeho bracha mi rikal ze mi da jeho fotku a chci potom ti ho popisu ale az mi odepises protoze mi vubec nepises co pak vi nemate skolu anebo mate prazdniny mi uz davno nudim se tak mi pis zatim cus a vyrit to darci zatim cus pozdravuj dalibora
  • MARKET

    PROC MI NEPISES VY NEMATE VOLNO MI UZ DAVNO OD PATKU CO NOVYHO JA TI MAM MOC RICT ALE ASI NE PROTOZE TY SI TO NEPRECTES AZ POZDE MAM DVA KLUKY NA VYBER KOHO SI MAM VYBRAT TOHO STARSIHO NEBO MLADSIHO DASENA ZARLI PROTOZE MA RADA OBA A HLAVNE TOHO STARSIHO TEN MLADSI MA ASI 17 A TEN STARSI MA 21 A BUDE MIT 22 PRESNE NA NOVY ROK JA MU ASI
  • market

    cus mozna jeste budu mit cas ale jeste nemam telefon tak mu to jeste nemuzu dat a napis mi jeste cus pozdravuj milacka
  • Karin

    Ahoj Karin nemám čas. Napíšu ti až v pondělí nebo ještě dneska. Ahoj měj se dobře. PS: a to číslo mu dej
  • market

    cus market hodne stesti hodne zdravi a moc penez a moc lasky k narozeninam ti preju.dneska byl ve skole ficak musely jsme tancovat s klukem staromodni tance bylo docela dobry a ja jsem tancovala s mojim byvalim klukem jeste porad ho mam rada ale stejne me to nezajima protoze mam kluka vsude kde jdu dneska muj kluk zase pry das mi tvoje cisloa ja jo neboj za minutu a on je uplne hezky a dasena ho taky chce ale asi ji to nejde, myslis ze mu mam dat cislo ale je fakt hezky.a kdyz tak ja ti chci neco dat jako na na vanoce nebo na narozeniny ale poslat nemuzu protoze to stoji moc a mozna to nedostanete mam ti moc rict ale nevim kdy protoze mi nemuzeme na [pocitace jenom nekdy ale hlavne skus ty tak zatim a rekni mi jake byly narozky zatim cus cus a ja mam narozeniny za dva tydny nezapomen cus budes mi chybet jo a aby jsem nezapomela pozdravuj dalibora a at mi taky napise taky i on a rekni jak se ma babicka
    • pro Myu and Kelly

      Achojte holčiny moje, tak jak se vám daří? No napište něco delšího co se vám přihodilo nebo tak. Já už jdu jo? because we have english. Víte tak papa *14*
  • Karin

    Ahoj Karinko, dneska mám narozeniny, ale myslím si ,že nic moc to nebude. Protože jsem si chtěla trošku s Daliborem vypít, ale mama říkala jestli příjdu domu ožralá tak uvidím, to rači neriskuju. A co ty jak se máš? Prosímtě můžeš mi říct co to bylo za bláznivou kamarádku? Fakt hej lepší kamarádku než jsem já mít nebudeš o to se vsat. A piš mi ještě já už musím ahoj.
  • Karin

    Ahoj Karin, to ta tvoje kamarádka psala jako mě? Víš co ji řekni? že kdybych tam byla a mluvila by na mě sprostě, tak by dopadla moc špatně. Jo a to bylo na mě to beach? Kdybych tam byla tak by už dávno měla hlavu v hajzlu. Tak jí to všechno vzkaž čau ještě ti napíšu papá.
  • market

    promin to byla moje kamaradka prvni by se stebou bavila jako slusna holka a pritom je k...a fakt tak zatim cus cus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit