Přejít na výpis diskuzí

P. Diddy

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • market

    tak pis nebo se naseru prosim a pozdravuj vsechny
  • market

    cau ty mi nepises nebo nemas cas tak mi napis prosim ja se nudim tak zatim a ozvy se papa
  • MARKET

    CAU JA JSEM TAK RADA ZE SI TO PRCETLA JA MYSLELA ZE TO NEPRECTES A UZ SI NEBUDME PSAT NA MICHAEL JACSON NA CO ASPON ZE SI PISEM NA NECO NE TY VOLE JA HO MILUJU D.L.REKNI ZE HO POZDRAVUJU JESTLI TADY NEKDO PRIJEDE A PAK ZPATKY TAK JA TI KOUPIM OBLECENI A KDY MAS NAROZENINY JA JSEM ZAPOMELA JAK MAMKA POSLE BALIK TAK JA TI NECO POSLU JO JA TI ZITRA NAPISU, ME TO VUBEC NENAPADLO ZE MI BUDES PSAT NA TO TAK NA TO ZAPOMEN NA TEN E-MAIL TAK JAK SE MAS KDYBYCH TADY BYLA TO BY BYLO SUPER A CO D.L.JESTE K..... VE SKOLE ALE UZ ASI NEMUZU PROTOZE TADY JE KACA A LADIK A MISA A PEPIK JSOU VYJEBANI BUZNY NESNASIM JI DNESKA JSEM SE SNIM JESTLI MI BUDES PSAT PORAD TAK TI BUDU PORAD PSAT I JA JA JSEM FAKT NEVEDELA ZE NA TO PRIJDES JA JSEM SI PSALA JEN TAK A TY SI NA TO PRISLA TY SI PROSTE SUPER TAK JA UZ KONCIM ZITRA JO A V ASI V DESET JESTLY TO PUJDE A POTOM V 5.00 RADSI UZ BUDU KONCIT NEVLEZE SE MI TO TU MOC PISU A TY TAKY PIS MOC ASPON SE NEBUDU NUDIT TAK REKNI ZE MU POSILAM PUSU TAK PAPA
  • Karin

    Nebo víš na co si budeme psát? Na Michaela Jackona ne , protože se mi nelíbí. Třeba na , já nevím něco vymysli. A proč si nemůžeme psá t na P. Diddy Však to Dáša neví nebo jo? Karin já ti napíšu ještě zítra jo? čau a piš mi každý den jo? ahoj pozdravím ti Dalibora. Papá
  • Karina

    Ahoj, promin že ti píšu tak pozdě. Pozdravuje tě Dalibor. A víš na co si budem psát? Třeba na Michael Jackon jak si říkala jo tak čau
  • ale ja nevim jak se dela to co si mi rikala na co si psattak nazapomen a napis a hlavne to precti na tom co to pisu a napis mi kdys tak jak se to dela tak cus cus
  • karina

    haloooooo je tam nekdo tady karina jestli tady si tak aspon vis na co si psat a potom nemusime si psat na to co si rikala jenom se na to podivas a prectes a potom neusis psat ani e-mail ale ne na puff diddy le na treba michael jackson neco proste aby dasena nemohla cist na nejakeho blbce a je to hotovo tak kdys tak mi napis a pozdravuj vsechny a hlavne nepis na puff diddy potom mi napis na co si budeme psat jestli to prectestak ti budu psat porad tak zatim pozdravuj vsechny
  • je to super sexy chlap
  • BUH
  • je to proste frajer

    ja miluju puff diddy je to proste frajer a moc moc sexy sexy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit