Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jjannissekk

    Ach

    Já ho prostě MILUJU!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pozitivní zpráva

    Je super, že se rozhodl odejít z kláštera, pokud je to myšlené vážně, je to to nejlepší rozhodnutí dosud v jeho životě. *3*
    Moc ráda tohle slyším, za ty poslední 2 roky jsem si myslela, že už je úplně ztracený. Gratuluju mu k odvaze a síle začít znovu a přeju spoustu, spoustu štěstí do nového, svobodného života.
    Taky chci pochválit člověka, který sem napsal ten životopis, je to pěkně udělané a už to chtělo něco víc než jen všude omylat ty plky ze slabomyslných holčičích časáků..přijde mi to u něj i skoro jako urážka.. za ty roky snad dokázal, že má na víc.
    Takže- úžasná novina, hezký nápaditý životopis, jen tam chybí ten šťastný konec *4*
  • paddynka

    génius

    toto je ten nejkrásnější kluk na světě. paddy ty si můj *4* . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: NOVINKY

    Magdo mužu vědět odkud máš informace?? Jinak je super, že se vrátil a bude zase hrát..
  • NOVINKY

    Děkuji moc,moc za informace.
  • Re: Re: NOVINKY

    ak je ta info pravdiva, tak sa velmi tesim *1* prajem mu do zivota len to najlepsie a dufam, ze sa mu bude darit *14*
  • Re: Co se stalo

    Paddy prožíval těžkou krizi a hledal smysl života. Necítil se šťastný a život, který doposud vedl se mu zdál povrchní. Měl osobní problémy s přítelkyní, také rodinné vazby se sourozenci byly narušeny a stálé pronásledování fans mu nedopřávalo klid.
    Dostal se do situace, kdy viděl východisko v sebevraždě. Když stál v otevřeném okně a chystal se skočit, uslyšel hlas který mu řekl, že se nemůže zabít. Paddy byl přesvědčen že ho zachránil Bůh. Dal se na cestu víry, začal navštěvovat kláštery a církevní slavnosti a festivaly např. Medjugorje. V roce 2004 vstoupil do kláštera.
  • Re: NOVINKY

    Paddy v první polovině listopadu po šesti letech z kláštera odešel. Ohlásil přípravu nových hudebních projektů na kterých začal pracovat v klášteře. Zvyká si na civilní život a dal si pauzu do jara. Cestoval po Americe a vánoce strávil se sourozenci u Jimmyho v Belgii.
  • NOVINKY

    MOC ČASTO SEM NECHODÍM? JSOU NĚJAKE NOVÉ INFORMACE O PADDYM? ŽIJE JEŠTĚ V KLÁŠTEŘE?
  • elousika

    Co se stalo

    ahoj, mohl by mi prosím někdo z Vás říct, co se teda Paddymu vlastně stalo, že chtěl skákat i z okna? Hledala jsem nějaké info, ale nic nemůžu najít. Mockrát díky *4*
  • Klášter

    Vím, často omýlané téma, ale chystá se Paddy z řádu vystoupit a žít tzv. normálním životem? Bude zase koncertovat atd..? *7*
  • 905118

    Re: Kontakt

    Jdi na jeho oficiální stránky www.paddykelly.eu a na levo je takovy obrazek schranky. Je to odkaz a kdyz na nej kliknes, muzes mu poslat mail...
    Jsou tam take odkazy na jeho facebook a youtube channel...
    Ale nez mu cokoliv nepises, mela bys vedet ze z klastera odesel - no ale ofic prohlaseni si kdyztak precti sama na jeho stranceb (kdybys mela zajem, muzu prelozit:) *15*
  • nimettka

    Kontakt

    Nevíte někdo o nějaké možnosti jak mu poslat třeba dopis? Na netu nic pořádného není. :(
  • Re: Re: vite teda kdy dojede??

    jj,děkuju moc *4*
  • sanninka

    Re: vite teda kdy dojede??

    Vystupovat prý začne snad zase až v březnu, teď si dává pauzu a navíc má tu anémii..tak doufejme, že co nejdřív potom:)
  • vite teda kdy dojede??

    mužu se zeptat kdy dojede??jestli teda vubec :-))) na tom blogu nic neni :) diky
  • Re: je krásnej

    možnost vidět ho v ČR už jsi propásla, byl tu v únoru :-))) ale říkal, že se zas vrátí, tak se máme na co těšit
  • Re: To je

    Prosím Vás, nevíte někdo přesnou adresu toho kláštera, kde teď Paddy žije ? Děkuji moc !
  • anett96

    je krásnej

    vsichni tu písou ze si ho budou predstavovat vzdy s dlouhymi vlasy a za mikrofonem a ja se musim jedine pridat, je nádhernej a budu si ho tak vzdycky predstavovat hlavne jak zpíva písen An Angel tu si predstavim kdyz slysim jeho jmeno nebo kdyz slysim Kelly Family, jsem ráda, že je štastný a moc mu to přeju, a doufám ze ho jeste za mikrofónem uslyším zpívat, a nejlepsi by bylo kdyby v ČR.. :) zbožnuju ho
  • 905118

    Re: Re: Paddy

    A btw. Myslim ze muzete byt vsechny v klidu. Pravdepodobne je ze se nam Paddy nikdy neozeni:)) z jednoho prosteho duvodu a ten vsechny zname..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit