Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Patrickovo vystoupení?

    A to víš odkud, že by tady měl být v létě? a víš zhruba kde a kdy? Denis
  • sanninka

    Re: Patrickovo vystoupení?

    Doporučuju sledovat blog www.kellys.wbs.cz *3* Paddy by prý měl zase přijet někdy v létě *4*
  • sanninka

    Re: Re: Re: Paddy

    Něco na tom je *4* ale tak Paddy si to vyřešil po svým *1* taky sem si ale dřív říkala, že by bylo skvělý kdyby se oženil a měl rodinu..ale je to jeho život a takhle je evidentně šťastnej a to je nejdůležitější *4*
  • sanninka

    Re: Patrickovo vystoupení?

    25. a 26.3. myslim byl v Bratislavě a v Žilině.
  • Patrickovo vystoupení?

    A kde byl na Slovensku, nikde jsem o tom nečetla...Denis
  • Re: Patrickovo vystoupení?

    Ahoj, Paddy byl 19.22 v Olomouci, druhý den v Brně a ted před pár dny na Slovensku. Jezdí tu poslední dobou celkem často, tak se možná dočkáš :)
  • xx.lenulka.xx

    Re: Re: Paddy

    To nee...Protože jak známo, když je idol dívek svobodnej, má víc fanynek, protože každá sní o tom, že by se mohl stát zázrak a on se do ní zamiloval, ale jak se pak ožení, nebo má jenom přítelkyni, už je to v háji.. *14* *1*
  • xx.lenulka.xx

    Patrickovo vystoupení?

    Před pár dny sem si náhodou vzpomněla na Kelly Family, vygooglila sem si jejich obrázky a následně mi máma na youtube ukázala písničku --> An Angel <-- která mě totálně dostala, je mi 15 a moje generace každopádně Kelye nezná a když, tak jenom, že něco takovýho je..Zalíbil se hned na poprvý Paddy, poslouchám jeho písničky a u některých (např Mama) se mi ce brečet, ale zajímalo by mě, jestli ještě někdy přijede Patrick do ČR a kde bych se o tom včas dozvěděla..Dík moc za reakce..=o) *14* *3*
  • Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

    nie bohuzial, Boh sa z neho iste tesi, je nasmerovany spravne..... *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

    co je na tom pravdy že by se Paddy měl objevit na koncertě kathy v olomouci? *7* *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

    ano ja viem belgicku v hodine 14:50 zacina 24 augusta
  • Re: Re: Re: Re: Mary opět bloguje

    Ahoj,chcela by som vediet kedy a kde bude mat Paddy dalsie vystupenie ?
  • Re: Re: Re: Mary opět bloguje

    A taky ze jo, zadna ptakovina to nebyla, na vlastni oci jsem ho videla a vlastni usi slysela. Furt fesak, jen nasmerovany trochu jinam, bohuzel, protoze jeho hudebni a pevecky vykon byl velmi profesionalni a kvalitni.
  • Re: Re: Mary opět bloguje

    PADDY KELLY-vystoupil v patek 19.2.pri msi svate v Olomouci, byl v kostele sv.Michala a 20.2.2010 v Brne v kostele sv. Jakuba, videa jsou jiz k shlednuti na www.youtube.com
  • Re: Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

    na jednom blogu jsem četla,že už tady byl,jak měl přijed tak nevím,co je pravda?
  • Re: Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

    Nazdárek a víš to jistě? bylo to včera nebo to bude až v tom dubnu? Ráda bych se na to jela podívat, ale bohužel mi to tento víkend vůbec nevyšlo. Napiš, jestli máš nějaké info, popř. i nějaký odkaz, kde by o tom byla nějaká zmínka, jo... Děkuji Denis
  • Re: Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

    Ahoj,kde se dají koupit lístky na Paddyho vystoupení u nás? Kde přesně vystoupí? Děkuji za info, jeho oficiální stránky bohužel neznám.
  • Re: Re: Re: Mary opět bloguje

    muze ti to pripadat smesne, ale Paddy alisa John Paul Mary bude zitra v Olomouci a v sobotu v Brne, uz je to officialni a najdes si to i na netu *3*
  • Termíny únorového vystoupení Br.Johna Paula Maryho přesunuty!

    Vážení! Před malou chvilkou jsem dostal avízo,že jsou termíny Br.Johna Paula Mary přesunuty na duben,kvůli prý nachlazení.Proto prosím uvědomte všechny,že jsou akce(19.2.2010 Olomouc a 20.2.2010 Brno) přesunuty na duben 2010.Bližší info bude na plakátech a na místech,kde jsou původní termíny vyvěšeny.Děkujeme za pochopení. S pozdravem Ronnald Weitter
  • 905118

    Re: Paddy

    pokud vim tak takovou pisnicku nenapsal, ale podal svedectni na medjugorie kde to cele podrobne vysvetluje - proc se rozhodl tak jak se rozhodl... staci si na youtube zadat "john paul mary testimony" a urco to tam vyjede... zadnou takovou pisnicku este nenapsal z jedoho prosteho duvodu; od te doby co je v klastere tak slozil same pisne o Bohu, Jezisi Kristu a Panne Marii a ani jednu o sobe... a pred tim nez tam sel tak logicky nemohl slozit zadnej song o tom proc sel do klastere:P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší