Přejít na výpis diskuzí

Paris Hilton

OSOBNOST 31.12.2006 
1090 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám jí ráda je mi nesimpatická.Muj názor.
  • nika1991
    kouknete na prima love 18.55 Zlaté holky koušu ten film ja mam rada Paris Hilton *14* *14* *14* *14* *14*
  • nemam ji ráda ale nesouhlasím s tím že blondýny jsou blbý já mám černé vlasy a jsem chytra stejně jako moje 2 kamarádky (jsou blondýny)každý je nějaký takže nechapu jak někdo může říct že blondýny jsou blbý ale Paris prostě nemám ráda kvůli jejímu vystupování Miss botox *3*
  • Hej , lidi nezaložíme si internetový klub odpůrců Paris Hilton *3*
  • Miss botox *12* *12*
  • Lyli294
    Paris je fajn ale byla sranda se podivat jak tam mela hodne kluku
  • Ano je blonďatá, no a co já jsem taky blonďatá, ale ona není blbá a ni já ne, prostě BLONDÝNY JSOU NEJLEPŠÍ!!!
    • přesně já nevim co proti nám máte proč mají bejt blondýny blbý? já mam třeba kamarádku a je to černovláska a je pěkně blbá,fakt to nechápu už mi to sere!! prostě před několika lety si někdo řekl že blondyný sou blbí a proto to tak je fakt sory ale já sem taky blondýna a taky mě to sere :/
      • To je jen lidská ubohost. Někdo, kdo záviděl blondýnám plavé vlasy, je začal pomlouvat. Přesto všechno ale nemám Paris ráda. Neměla bych jí ráda, ani kdyby byla černovlasá. Na barvě vlasů fakt nezáleží,záleží na charakteru člověka. Prostě to, co předvádí, mi stačí na to, abych si o ní udělala obrázek. A předem upozorňuju, že to ze závisti nepíšu. Prostě se mi nelíbí její chování ani vystupování. Myslím si, že se jenom zviditelňuje na svém otci.
  • Hraje v úžasných filmech a hraje je úžasně protože je úžasná!!!
  • Miluju tě!!!
  • Paris Hilton je o nicem herecka a hrát vubec neumí,dalsí herecká katastrofa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit