Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děs a hrůza!!!

    Ještě nedávno se mi líbil.Teď mi připadá,jako starý dědek.Miluju Cliva Owena(Král Artuš).Swayze na něj nemá!!!!!!!!!!A to i kdyby chtěl. *14* *13*
    • Re: Děs a hrůza!!!

      síš na Sweyziho nikdo nema takovej krásnej chlap i kdys znam lepsi ale byl skvelej *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* milovala jsem ho a vzdy ho budu milovat
    • Re: Děs a hrůza!!!

      seš vážně primitivní *10*
    • Re: Děs a hrůza!!!

      ty seěš fakt dobrááá kráááva chtěla bych vidět tebe v jeho situaci!!!!!!Nikomu bych tohle nepřála musela to bejt bolest ale tobě od srdce ty totiž žádný srdce nemáš!Když tohle dokážeš napsat! *10*
    • Re: Děs a hrůza!!!

      Ty jsi nějaký lopaťák...když nevíš, radši zalez!!! *16*
    • evelina

      Re: Děs a hrůza!!!

      Co teda děláš na těchto stránkách, ubožáku *5* Přes všechno, čím Patrick prochází je stále pěkný chlap *3* Chtěla bych tě vidět v jeho situaci. Víš jak člověku dá zabrat boj s takovou nemocí jako je rakovina? Asi ne, tak si pro příště odpust takové keci!!!!!!!!!!!!
    • Re: Děs a hrůza!!!

      opravdu jsi ubohý či ubohá,v životě dopadneš špatně,pač vyměnit za jiného,to se nedělá,
      Pro měje Pata pořád nej,ty budeš taky někdy starší a pak jsi vzpomeneš jak ubližuješ,nezáleží na vzhledu,ale na charakteru a to Ty nemáš
      Marie
    • Re: Děs a hrůza!!!

      SEs poto... ne? Hlavně že ty vypadáš sqele *3* *13* a stojíš za to!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Děs a hrůza!!!

      souhlasim s moni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *3*
      • Re: Re: Děs a hrůza!!!

        Souhlasím, at ta mrcha zhebne! *16*
    • Re: Děs a hrůza!!!

      vyměnit někoho,jen proto,že zestárnul, je ubohý,navíc PÁTA JE PŘITAŽLIVÝ POŘÁD,takže ti přeji aby se ti stalo to stejné,budešli mít partnera at tě taky vymění až zesrárneš a přelétne na někoho jiného chachacha *1*
  • jééééééé

    Je to skvělej chlap a hezkej jeho filmy jsou úžasný jako třeba Duch ten nemá chybu a v hříšním tanci tak tam nemá chybu škoda že stárne ale sluší mu to pořád. *14*
  • můj idol

    Patrick je fakt boží.má v sobě něco sexy mužského a zároveň klukovského.je to fakt pěkný chlap.no a při tanci je neodolatelný.Hříšňák s nim můžu vidět pořád. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • božínku,ty lícní kosti.... *9* já bych ho snědla.... *14*
  • Tak tenhle herec,je jeden z nejlepších a nejhezčích na světě.mam ho moc a moc a moc ráda.Je k sežrání i ve filmu,,duch,, nebo ,,hříšnej tanec,, a nejen tam.Je prostě boží!!!!!!!!!!!!!*4* *14* *14* *14* *14* *14* *4* Je to *4*
  • *14* *14* milašek *14* *14*
  • Můj cukroušek

    Macku, tvůj jo?To nikdy ten je můj!!!!!!!!!. Jinak stebou ve všem cos napsala souhlasím, je nejlepší,nejkrásnější a umí zahrát.Ten film Lulu se vrací, ten je super, vždy mě rozbrečí.Umí se do každé role vcítit,je fajn,chlap i herec?
    • Re: Můj cukroušek

      PATA PATŘÍ VŠEM,NIKDO NA NĚJ NEMÁ LICENCI
  • Muj Patrick

    Je to strašně nejen hezký chlap, ale taky simpatický herec.Je to fajn,že ho stále obsazují do filmů,ráda se na něj dívám.
    • Re: Muj Patrick

      PROSIMTĚ NEVÍŠ JEHO POSLEDNÍ FILMY,ŘÍKÁ SE,ŽE POSLEDNÍ BYL FILM LULU SE VRACÍ
  • Musim souhlasit,že Patrick je prostě NEJ a s tim už nikdo nic neudělá.Je prostě jedinečnej a sexy!
  • I když už má nějaký ty vrásečky, tak je to pořád nejúžasnější chlap na světě a má nádhernej hlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit