Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to prostě BOREC
  • muj Páťa

    Páťa je jenom můj,ruce pryč :-).Podle mě je ze všech hollywooodskejch herců nejupřímnější a nejlepší,kam se na něj hrabe třeba takovej debílek Brad Pitt nebo Russel Crowe.Dnešní holky nevědí,co to je krásnej chlap!!!Z těch slaďoušů se mi zvedá kufr.Zdravim všechny fanynky Patricka,pa Marčus.
    • Re: muj Páťa

      PATA PATŘÍ VŠEM,NIKDO NEMÁ NA NĚJ LICENCI,TO BYCH MOHLA ŘÍCT TAKY RUCE PRYČ JE JEN MŮJ
      *13*
  • mužský idol

    Od chvíle,kdy jsem ho viděla poprvé v Hříšném tanci sledovala jsem,kdy se zase objeví v nějakém filmu.Musím přiznat,že všechny jeho filmy,které natočil,měly lidem vždycky co říci,Jeho osobnost jim vdechla "duši".Je to člověk,který mě vždycky osloví.
  • :-))

    je to skvelej herec!myslim si,ze za cely zivot toho dokazal strasne moc a taky ze mu nejde jenom o prachy,byt hercem byl jeho sem uz od mala!je hodne sympatickej,tak ani neni divu,ze je tak oblibenej:-))
  • Je nádhernej....nejvíc sexy chlap...:p
  • :)

    Je to ten nejpřitažlivějši muž planety,je sexy,je krasny,....a v hřišnem tanci je k sežrani...je kus a miluji ho :)
  • bohužel už zemřel
    • Re:

      KDO ZEMŘEL,TO JSTE SE SPLETLI,PATA ŽIJE,CO PLAŠÍTE FANYNKY FUJ *5* *13*
  • Pořád ten nejpřitažlivější vešák!
  • Smekam Pato

    Je to bezvadnej herec a tanecnik, i kdyz tak trochu problemovy typ (alkohol, rvacky).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit