Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujeme te!

    Patriků, pořád na tebe myslíme. Ty teď sladce spíš pod krídlami andelů *4* Pro nás si neumřel, jenom si začal nový život... Milujeme te... Navždy! *4*
  • Nejlepší kvítka

    Bůh si trhá nejlepší kvítka ze své zahrádky... Ale proč nám vzal Patrika tak brzy, to se nikdy nedozvíme... Zpíval od srdce a zpíval pro lidi... teď na něj s žalem v srdci vzpomínáme my a on mezitím zpívá s anděly... On byl, je a bude *4*
    • Re: Nejlepší kvítka

      Jo, moc pěkně napsaný *4* . Snad je tam nahoře Patrikovi líp a Bůh měl proto svůj důvod, proč nám ho tak brzy vzal k sobě *9* *9* *9*
    • Re: Nejlepší kvítka

      ahojky,napsala jsi to tak nadherne,Patrik moc chybi *9* *9* *9*
  • Páťa

    Patrik byl moc talentovanej, pěknej a vtipnej kluk....je strašná škoda,že tak brzy zemřel....on si to nezasloužil *9* *9* *9*
    • Re: Páťa

      DUVOD SMRTI NEKDO VI?

      JAK TO SKUTECNE BYLO?

      JAKA JE PRAVDA?
      • Re: Re: Páťa

        mel tezkou autonehodu a podlehl zranenim *9*
  • Dobrovice??

    Ahoj lidičky, jsem zmatená. Co znamená Holešov - Dobrovice v popiscích u Patrikova narození? Jsem z Dobrovice a zde okolo žádný Holešov není a z Dobrovice Patrik rozhodně nepochází. Že se zde objevuje "odkaz" na město Dobrovice mi nevadí,ale myslím si, že Patrik má právo, aby se o něm psaly pravdivé informace
    • Re: Dobrovice??už Ne!

      Už sem to tam opravila,ale fakt nevim kterej inteligent to tam napsal *4*
    • Re: Dobrovice??

      někdo se asi hodně sekl....pokud vím Patrik pochází z HolÝšova u Plzně NE z HolEšova - Dobrovic
  • Vzpomínám

    Páťo nikdy nezapomenu na chvíle strávené s Tebou. Byl jsi nejlepší osobnost z divadla Broadway. Děkuji za ty časy, děkuji za Tvá slova, děkuji za Tvé prosby. Nikdy nezapomenu, jak si přišel s tím, abych šla koupit kytku pro Jolču, pač to nestíháš, byl jsi polonahý v kostýmu Oldy v Rebelech. Udělala bych pro tebe přece cokoliv, jen kdybych měla ještě tu příležitost... *9*
  • Patrik

    Patriku,byl jsi a stale zustavas Nejlepsi na svete!!! *9*
  • FleurettiAglia

    Patričku,nikdy nezapomeneme na Tebe,moc je nam smutno! *9*
  • Patrišek

    chybíš nám Patrišku!!!NIKDY nezapomeneme...máme tě šíleně moc rádi:o* *14* *9*
  • Patriček

    ty fotky se snad nemini zobrazit,kamaradka napsala vzkaz a taky se nezobrazil...... *9*
  • Ahojky!

    Ach jo.Už jsou to skoro tři roky a pořár na Patrička myslím.Vůbec na něj nejde zapomenout!!!Patriček byl skvělý člověk,který si nezasloužil zemřít tak strašně moc brzy!!!Mám tě moc ráda Patričku!Snad se tam nahoře máš líp!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit