Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky!

    Ach jo.Už jsou to skoro tř roky a stále na Patrička moc vzpomínám *9* Je mi moc líto,že Patriček od nás odešel tak strašně moc brzo!Moc to bolí!!! *9* Mám tě moc ráda Patriku doufám,že ti tam je líp!!!!
  • fotky

    vlozila jsem tady pred 4 dny fotky a vubec se neobjevily.....ach jo,funguji ty vzkazy jeste vubec? *9* *8*
  • Zlatíčko Patrik

    tak jsem přidala par foteček,doufám,ze se zobrazí,nikdy na Patrika nezapomenu *14*
  • Proc zrovna Patrik.......?

    uz to bude tri roky a porad je mi smutno,ze se tohle stalo zrovna v pripade Patrika,posloucham jeho cd ,zapalila jsem si svicku a je mi moc smutno,dnes zase ani neusnu,chjo........Patriku,stale vzpominam! *9*
  • ???

    to by mě zajímalo, kterej vůl tam napsal Holešov? U nás se to jmenuje Holýšov. Chybíš mi, doufám, že Ti je tam nahoře líp
  • Proč ty???

    Patriku, proč právě ty? Je mi moc moc líto, že sem tě nemněla možnost poznat a uvidela sem te až v Kleopatre. Nepoznala sem te, možná proto, že nejsem z Čech, ale jsem presviedčená, že si teď stále někde tady s náma *4* Vždy budeš našim perfektným talentovaním Patrikem...
  • Proč?!!!

    Patrik neměl umřít! Proč sakra zrovna ON? Je to nefér. Patrik byl skvělej zpěvák a člověk. To jak v Super Star zazpíval ,,Mandy" je něco nezapomenutelného. Vždycky když éterem zní tahle písnička tak si vzpomenu na Patrika a ty slzy z mých očí nemohu zastavit. Patriku nikdy NEZAPOMENU!!! *14*
  • Patrik:-*

    Patriku mě je moc líto co se přihodilo.Ty jsi nikdy neměl z našeho světa odejít protože jsi byl moc talentovaný a nadaný zpěvák a herec nejvíce si mě dostal v KLeopatře tam to bylo fakt moc supr...Moc mě mrzí že jsem tě nepoznala osobně...fakt byl si moc šikovný a já tě měla a mám ráda...ted budu mít tvoje CD a budu ho denně poslouchat.Byl jsi moc šikovný:-) fakt.Fandila jsem ti i v SuperStar věřím že si pořád někde blízko nás....anděli *4*
  • Patrik

    Patriku, je mi moc líto že jsem Tě nikdy neslyšela naživo v žádným muzikálu, či divadle. Abych řekla pravdu vůbec sem do doby kdy se vše stalo nevěděla kdo jsi. Ale po tý době mě začalo vše zajímat. Našla sem si všechny písničky co jsi kdy vytvořil, našla jsem si všechny tvoje životopisy a články o tobě. A došla jsem k závěru, že jsi byl jeden z velmi významných osobností, které něco uměli, kteří zůstanou v našich srdcích pořád. Škoda, že už nikdy na žádný muzikál s tebou, nebudu moci jít. Mám Tě ráda, a věřím že zůstaneš pořád s námi.
    • Re: Patrik

      Kačko prosímtě, kde si našla ty Patrikovy písničky? *7* děkujůů mocky *14*
  • Ahojky

    Je škoda,že zemřel,ale to neznamená,že ho budeme litovat,ale jo byl jsi dobrej a měl jsi tu zůstat!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit