Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 34 *14*
  • Před 33lety se Páťa narodil... *14*
  • Pred par dny to bylo 10 let, co jsne se dozvedeli tu hroznou zpravu, ze uz si te vzali andele k sobe. Stale jsou tu taci, co na tebe mysli a nikdy tve jmeno nezapomenou...
    • *9* souhlas *14*
  • Ahoj lásko moc mi chybíš a iveta ty moc chybí iveta je mrtvá.
    *16*
  • Na světě je taková nespravedlivost! :( Proč jsi musel umřít zrovna ty! Měl jsi neskutečný talent. Talentovaný,krásný,mladý,milý kluk, který měl život před sebou! Teď si měl mít ženu a rodinu a dál se věnovat tomu co jsi uměl nejlíp rozdávat lidem radost a zpívat pro nás! Když se ti stala ta hrozná věc ze které mi jde ještě teď mráz po zádech , bylo mi pouhých 10 let!
    Bylo mi s toho na nic! Probrečela jsem celé dny!
    Nikdy na tebe nazapomenu.. tvůj hlas byl jedinečnej! V mým srdíčku budeš mít navždycky místo! :)*
  • Patrik žije, ale někde jinde. I když ani to není pravda, já ho tady vnímám pořád, jako kdyby stál vedle mě. Myslím, že se mu asi nelíbí, když o něm lidi mluví jako o mrtvým. V Superstar jsem ho nesledovala, ani tu autonehodu si nepamatuju, začala jsem si ho všímat až po autonehodě. Talent měl, to je jasný a určitě by si vydobyl významnou pozici. Velké charisma, charismatický projev a taky byl strašně hezkej. Líbí se mi ve filmu Kobova garáž. A taky jsem si všimla, že měl podobný osud jako Tomáš Holý, oba dva měli autonehodu, odešli v mladém věku, Patrik 22, Tomáš 21 a oba odešli jen pár dní před svými narozeninami.
    PATRIK FOREVER, ty jsi tu pořád zlato!!!! *14* *14*
  • Letos to bude 9 let, co tu Patrik neni. Pamatuju si ho ze Superstar, bylo mi 14 a hrozně sem mu fandila,velikej talent. O to víc sem byla v šoku, když odstoupil,dostal by se do top 10 a možná by vše dopadlo jinak. Pak sem o něm chvilku neslyšela,otravovala sem tátu, abychom jeli na muzikál kleopatra, ale nechtěl, tak sem pak dostala jen videokazetu. Nevěděla sem, že tam hraje a na první shlídnutí si mě získal. Byl tam výbornej a nikdo to líp nedal. Pro mě navždy velkej vzor, je mi líto, že sem neměla možnost ho poznat osobně a jít na jeho koncert třeba. Když sem se dozvěděla co se mu stalo, byla sem z toho špatná a každej den se fakt modlila o zázrak, aby se uzdravil, bohužel to nepomohlo.I po tolika letech je mi smutno, když si na to vše vzpomenu,zemřel skoro v mym věku,velkej talent a velký charisma. Navždy tu bude pro ty, co na něj vzpomínají a nezapomenou.
  • Taky na Patrika často vzpomínám,byl to hezký kluk,strašně talentovaný,šikovný a výborně zpíval.Život je nespravedlivý!!,byl tak mladý a vše měl před sebou...
    *14* *14* *14*
  • Patričku,moc nám tady scházíš *14* *9*
  • Je mi to tak moc líto, že odešel tak mladý, je to hrozný, odejít ve 22 letech, ještě neměl odcházet, ale být tu s náma, takový krásný, pohodový kluk a ani se mi nechce věřit, že od jeho smrti letos uplyne už 9 let. Zpíval krásně a určitě by toho strašně moc dokázal. Ten žal se nedá popsat. Miluju tě Páťo a vždycky budu. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit