Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi braska na svete muj milovany Patricek

    Dneska je trinacteho a me jiz praskaji nervy.Jsem tak vytocena,ze bych s necim nejradeji prastila.Nesnasim tenhle mesic!!!Nemuzu se s tim vyrovnat a kazda vzpominka je pro me strasne bolestiva.Mam vsechny fotky,kazety,CD,kde Patricek hral a jeste jsem nebyla schopna s tim neco udelat.Pokazde,kdyz to vyndam a zacnu se na to koukat,tak bulim a bulim a nemohu to zastavit.Nevim,proc si Pan Buh vzal zrovna Patu,ktery nikomu v zivote neublizil,ba naopak!!!Proc me jenom Pan Buh nevyslysel,kdyz jsem prosila o zivot meho brasky.Kde byl???Proc mi ho nevratil???Je to neskutecny a kruty.Samej zmetek,vrah a zlodej se nam tady vsude vali a lidi se zlatym srdcem a dusi andela si bere k sobe.Co je tohle za spravedlivost,to nechapu??Boze,proc si tak kruty???AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A
  • Kleopatra

    Moc dobře si pamatuji kdy jsem slyšela o Patrikovi ... byla jsem malá holka mohlo by mi být tak 8 a půl a moje kamarádka měla video Kleopatry.Já si to od ní půjčila a hned na začátku mě tam zaujala jedna postava ... byl to právě patrik od koho jsem už jako malá nemohla odtrhnout oči.Blo to zvláštní když mě tento mladý kluk doslova ohromil ikdyž jsem byla jen malá holka =) měl přirozené a úžasné charisma jako nikdo jiný ... moc mi chybí ikdyž už je to pár let pořád je mi smutno a mám slzy v očích =( kdybych mohla změnit jen jednu jedinnou věc,byla by to právě tahle smutná událost co Patrika potkala =(
  • k4r0link4

    Je to hnus...

    Pane jo... musím se přiznat, že Patrika jsem si ze SuperStar nepamatovala... možná jsem se nedívala... nevím... ale každopádně je mi to hrozně líto... nějak to na mě dneska přišlo a přečetla jsem si pár článků o té jeho nehodě... něco neskutečného... =( Pak jsem si na youtube pustila jeho písničku Angels co zpíval v SuperStar a úplně jsem se rozbrečela... =( A ještě ke všemu ten rozhovor 14. 10... jenom 4 dny před tou nehodou... hnus... =(
  • svátek

    Patričku *4* ,přeji vše nej k Tvému dnešnímu svátku,myslím na Tebe každý den...
  • hrob

    Holky mohly byste mi některá napsat kde má Patrik hrob? *9*
    • Re: hrob

      V Holýšově.
  • Vše nejlepší

    Vše nejlepší ve světě andělů. Moc nám všem chybíš Patriku *4*
  • 28

    Dneska by náš *4* oslavil už 28.narozeniny.Jako každý rok jsem mu poslala hlas do českého slavíka.Pošlete mu pls taky malý dáreček *14*
  • gringer

    si s námi dál

    omlouvám se patriku, je to pět let.. a já neměla šanci k tobě na hřbitov přijít, chtěla bych se tam někdy podíat, bohužel bydlím daleko... vzpomínám... *14*
  • :-(

    5 smutných let uplynulo *4* vzpomínám...
  • 2009

    Jsi s námi dál, Patriku... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit