Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už tu s námi není 5 let

    Tak dneska to je 5 let... :o(
  • :-(

    slyšela jsem Patrikův poslední rozhovor který se uskutečnil 14. 10. 2004 a hned jsem měla slzy v očích byl v tom rozhovoru tak veselí a plný smíchu a to to bylo jen 5 dní před nehodou *9*
  • paradox...

    Teď jsem se na netu dívala, co za písničky má na svém albu a skladba č.7 se jmenuje "Jezdím bez nehod"... To snad ani není možný... *9*
  • patula

    Patrik mi moooc chybí

    ahoj jsem tu nova ve fanklubu jen sem Vám chtela říct že fotky co tu jsou jsou mooooc hezký a to že i mě mooooc Páťa chybí
    • gringer

      Re: Patrik mi moooc chybí

      to nám všem... *9*
  • gringer

    Svátek

    Všechno nejlepší v ráji andělů ... přeje Gringer (15)
  • Patrik

    Dneska má náš *4* svátek.Myslím na Tebe,Patričku pořád.... *14*
  • gringer

    I tak ...

    Slavík ... dopadl docela dobře ne ? .. myslím, že ho teda mohli zveřejnit .. jako památku ... že se tam objevil ... Nechápu jak může vyhrávat karel gott ... To na to ty babky šetřej celej rok ne???
  • Hit pro dnešní den

    Tak se mě konečně zadařilo na Ujdeto.cz protlačit Léto v obilí jako hit pro dnešní den *15*
  • Patrik

    Patrika nikdo nenahradí.V muzikálu Kleopatra je prostě nenahraditelnej.Ptolemaiose podle mě prožíval ze všech nejvíce.Škoda takového talentu *9* .Mrzí mě,že jsem ho objevila teprve nedávno.Patrik je krásný padlý anděl *9* *9* *9* *9*
    • Re: Patrik

      to je fakt ja sem se taky teprve nedavno zacalo koukat na kleopatru protoze se mi to libilo ale pred temi lety sem to nedokazala ocenit on byl fakt bozskej kdyz sem se koukla sem tak sem si myslela ze je to nakej vtip ze umrel je mi ho teda opravdu moooc lito
  • Slavík

    každopádně já sem mu poslala 2 hlasy :) na první místo *14*
    • Re: Slavík

      taky jsem mu do slavíka poslala hlas,ale to už stejně asi nepomůže,kromě fanoušků kteří ho poznali před tou tragedii mu asi nikdo hlas nepošle,a přitom to byl takovej talent,že by jednou mohl porazit i Karla Gotta *3* ...je ho škoda *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit