Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 8 let *9*.Ani se nechce věřit,že je to už tak dlouho.V našich srdíčkách jsi stále s námi,Páťo *14*
  • Tak už je to sedm let *9* nezapomenu Patriku, byl jsi výjimečný člověk.
  • :'( Chci..aby se vrátil !!!

    Vzkaz pro Patrika <3 :** :Takže..je rok 2011..23. října to bude přesně 7.let co tenhle andílek zemřel..osobně jsem ho neznala a nikdy jsem se s ním osobně nesetkala..ale stačilo mi ho vidět v pořadu Nedošli do finále hned mi bylo jasný, že to nebude nějaký namachrovaný frajírek, ale že to bude bezva..prostě normální kluk..Moc mě mrzí..že ze čtyř lidí, kteří byli v tom autě a kteří vyvázli s lehkými, nebo středně těžkými zraněními, musel být zrovna Patrik ten, který musel zemřít. Vždyť měl před sebou celý život..vždyť mu proboha bylo teprve 22 let..Vždyť teď by mu bylo necelých třicet let..Měl by být tady...měl by mít rodinu, děti, měl by dál hrát v muziálech..dál vydávat alba..neměl zemřít...proč Nám ho bůh vzal...je tohle spravednost?? ..Kdybych měla tu moc, že bych dokázala vracet zesnulé..ON by byl první...koho bych vrátila..Doufám že i Teď..v roce 2011..sedm let po jeho smrti..se najdou fanoušci a příznivci..kteří na něj ještě nezapoměli..Nepočítám rodinu..myslím si, že je jasné, že na něj vzpomínají..Patrčku...NIKDY..na tebe nezapomeneme..alespoň já ne......doufám, že se na nás tam zeshora dívaš a vidíš, jak Nás pořát moc bolí, že si musel oejít...Jsi s Námi dál..navždy..I když jsem tě vlastně osobně vůbec neznala..bolí mně to :(( :(...Máme Tě moc rádi..vzpomínáme..a vždycky vzpomínat bueme...
    PS: 23.10. za tebe zapálím svíčku a budu se za Tebe modlit..slibuju : Jo a promiň že moc neposluchám tvoje písničky..vždycky si jen na Tebe vzpomenu a pořát brečím..proto je už moc neposluchám..ale slibuju že se pokusím začít..ale bude to bolet :(
    WE love you forever 3 :
    Tohle je pro tebe...Patriku Stoklaso :))3 :
  • ????

    Podívejte se na datum premiéry Románu pro ženy kde Patrik hrje Premiéra v ČR : 14. 4. 2005
    a na datum jeho úmrtí 23.1O. 2004
    není to divný...??? nebo to nejsou pravé datumy?
    • Re: ????

      Jenže premiéra je vlastně uvedení filmu, ale mohl se natáčet už dřív, schválně se na konci filmu podívej na datum natáčení.
  • :((

    Prosím jukněte na to..ja to pro Patrika
    http://www.youtube.com/wat ch?v=UyRVwK3Inf0
  • Patrik

    Páťo *4* ,vše nej k svátku *14*
  • co je to ty vole?

    Gibson je ožrala,Fredie byl teplouš a promiskuitní proto umřel na aids!a Roberts tu nikoho nezajímá!!a nepatří to sem!
    Odpovědět na příspěvek
  • Narozeniny

    *4* moc na Tebe Páťo myslím.Dnes je mi obzvlášť smutno...
  • Narozeniny

    Ahojky Páťo :-) Vše nejlepší k tvým narozeninám :-). moc nám tu chybíš :-( ...máme tě rádi :-* *4* *4* *4*
  • :-(

    Dnes je to 6 let od doby, co nás Patrik opustil. *9* Nemůžu uvěřit, že už je to tak dlouho.Nenávidím tenhle den. *9* Měj se tam nahoře krásně Patričku. My, co jsme tě měli rádi, na tebe nikdy nezapomeneme. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit