Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pepet

    Narozky

    Dneska by mu bylo 27. Takový krásný věk. No, nevím, jestli jde hlasovat, když už je po smrti. Kdyby to šlo, tak jsem pro *4*
  • pajuska96

    :o(

    Paťi *9*
  • gringer

    Narozky

    vše vše ... Patričku *14*
  • 2.11.

    Dnes by měl Páťa narozeniny.Pošlete mu prosím hlas do českého slavíka.
    • gringer

      Re: 2.11.

      a to se může zvolit zpěvák mezi anděli? *4*
      • Re: Re: 2.11.

        Ano,může,http://slavik.seznam.cz/ .Je tam ve výběru zpěváků.Mezi *4* tam není sám,je tam např. i Zich,Petr Novák...
      • pepet

        Re: Re: 2.11.

        Jj, může. Už na to jdu
  • gringer

    4. roky

    njn .. nějak si pomalu začínám zvikat, že život není spravedlivej .. ale pokaždý když je výročí smrti nebo když má patriček narozeniny brečim jako želva:(
  • pajuska96

    nééé

    Patrišku *4* jsi s námi dál.nikdy nezapomenu.furt budeš v mém srdíčku.4 roky achjj to tak všecko utíka.pred 4 rokami celej tyden si bojoval o život a bylo mi mizerne.a te??!!taky,píšu to se slzami v ocich..proste JSi s Námi Dál:o*
  • pepet

    Už 4 roky

    Dneska už jsou to 4 roky, co tu Páťa není s náma. Dneska jsem jela po D1 a vzpomněla jsem si...No nic. Páťo, chybíš mi. Doufám, že se tam máš dobře a nic ti nechybí *4* *9*
  • dnes

    *9* *7* *4*
  • gringer

    Patrik by Gringer

    23.10 to budou už 3 roky od té nehody .... proč se mi chce brečet?? byl to můj oblíbený zpěvák byl milej měl všechny předpoklady vyšplhat se na samý vrchol , být nejlepší ... Byl krásnej ... prostě ideální muž ... zapalte mu svíčku a dejte prosím za mě kytky na hrob..... měla sem ho opravdu ráda ... chtěla bych jeho podpis ale už mi ho nidko nedá .... a kdyby jo (byla bych hodně šťastna) stejnak nám ho nikdo nevrátíí .. Olinko moc nás to všechny mrzí a věř mii že sme ho měli moc *14*
    • pepet

      Re: Patrik by Gringer

      Já si myslím, že to budou 4 roky. Jinak máš pravdu - byl skvělý. Kolikrát jsem si přála, abyšel vrátit čas, ale to nejde a proto nezbývá než vzpomínat
      • Re: Re: Patrik by Gringer

        jo tohle je starý příspěvek ... z jiný stránky jen sem ho sem dala .. ptž si pořád myslím to sAME *7*
  • proč?

    proč vždycky musí odejít ty nejlepší?může mi někdo říct PROČ??? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší