Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Patrik

    to je fakt ja sem se taky teprve nedavno zacalo koukat na kleopatru protoze se mi to libilo ale pred temi lety sem to nedokazala ocenit on byl fakt bozskej kdyz sem se koukla sem tak sem si myslela ze je to nakej vtip ze umrel je mi ho teda opravdu moooc lito
  • patula

    Patrik mi moooc chybí

    ahoj jsem tu nova ve fanklubu jen sem Vám chtela říct že fotky co tu jsou jsou mooooc hezký a to že i mě mooooc Páťa chybí
  • gringer

    Svátek

    Všechno nejlepší v ráji andělů ... přeje Gringer (15)
  • Patrik

    Dneska má náš *4* svátek.Myslím na Tebe,Patričku pořád.... *14*
  • gringer

    I tak ...

    Slavík ... dopadl docela dobře ne ? .. myslím, že ho teda mohli zveřejnit .. jako památku ... že se tam objevil ... Nechápu jak může vyhrávat karel gott ... To na to ty babky šetřej celej rok ne???
  • Hit pro dnešní den

    Tak se mě konečně zadařilo na Ujdeto.cz protlačit Léto v obilí jako hit pro dnešní den *15*
  • Re: Co to je ty vole??!!?

    Seš pěknej kretén,jestiže tohle dokážeš napsat o tak úžasném zpěvákovi jako byl Patrísek...Podívej se na sebe,co si dokázal ty??!Úplný hovno,takže závěr?....
    Em...Počkej.....Jó už vim: JDI SE ZAKOPAT!!! *3* JO?!!
  • Re: Slavík

    taky jsem mu do slavíka poslala hlas,ale to už stejně asi nepomůže,kromě fanoušků kteří ho poznali před tou tragedii mu asi nikdo hlas nepošle,a přitom to byl takovej talent,že by jednou mohl porazit i Karla Gotta *3* ...je ho škoda *9*
  • Patrik

    Patrika nikdo nenahradí.V muzikálu Kleopatra je prostě nenahraditelnej.Ptolemaiose podle mě prožíval ze všech nejvíce.Škoda takového talentu *9* .Mrzí mě,že jsem ho objevila teprve nedávno.Patrik je krásný padlý anděl *9* *9* *9* *9*
  • Slavík

    každopádně já sem mu poslala 2 hlasy :) na první místo *14*
  • Re: Re: 2.11.

    Ano,může,http://slavik.seznam.cz/ .Je tam ve výběru zpěváků.Mezi *4* tam není sám,je tam např. i Zich,Petr Novák...
  • pepet

    Re: Re: 2.11.

    Jj, může. Už na to jdu
  • pepet

    Narozky

    Dneska by mu bylo 27. Takový krásný věk. No, nevím, jestli jde hlasovat, když už je po smrti. Kdyby to šlo, tak jsem pro *4*
  • pajuska96

    :o(

    Paťi *9*
  • gringer

    Narozky

    vše vše ... Patričku *14*
  • gringer

    Re: 2.11.

    a to se může zvolit zpěvák mezi anděli? *4*
  • 2.11.

    Dnes by měl Páťa narozeniny.Pošlete mu prosím hlas do českého slavíka.
  • gringer

    4. roky

    njn .. nějak si pomalu začínám zvikat, že život není spravedlivej .. ale pokaždý když je výročí smrti nebo když má patriček narozeniny brečim jako želva:(
  • pajuska96

    nééé

    Patrišku *4* jsi s námi dál.nikdy nezapomenu.furt budeš v mém srdíčku.4 roky achjj to tak všecko utíka.pred 4 rokami celej tyden si bojoval o život a bylo mi mizerne.a te??!!taky,píšu to se slzami v ocich..proste JSi s Námi Dál:o*
  • pepet

    Už 4 roky

    Dneska už jsou to 4 roky, co tu Páťa není s náma. Dneska jsem jela po D1 a vzpomněla jsem si...No nic. Páťo, chybíš mi. Doufám, že se tam máš dobře a nic ti nechybí *4* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit