Přejít na výpis diskuzí

Patrik Stoklasa

OSOBNOST 14.2.2007 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes

    *9* *7* *4*
  • Re: Re: Patrik by Gringer

    jo tohle je starý příspěvek ... z jiný stránky jen sem ho sem dala .. ptž si pořád myslím to sAME *7*
  • pepet

    Re: Patrik by Gringer

    Já si myslím, že to budou 4 roky. Jinak máš pravdu - byl skvělý. Kolikrát jsem si přála, abyšel vrátit čas, ale to nejde a proto nezbývá než vzpomínat
  • gringer

    Patrik by Gringer

    23.10 to budou už 3 roky od té nehody .... proč se mi chce brečet?? byl to můj oblíbený zpěvák byl milej měl všechny předpoklady vyšplhat se na samý vrchol , být nejlepší ... Byl krásnej ... prostě ideální muž ... zapalte mu svíčku a dejte prosím za mě kytky na hrob..... měla sem ho opravdu ráda ... chtěla bych jeho podpis ale už mi ho nidko nedá .... a kdyby jo (byla bych hodně šťastna) stejnak nám ho nikdo nevrátíí .. Olinko moc nás to všechny mrzí a věř mii že sme ho měli moc *14*
  • proč?

    proč vždycky musí odejít ty nejlepší?může mi někdo říct PROČ??? *9*
  • Holýšov

    A včera jsem zase byla v Holýšově. A zase tam bylo krásně jako vždycky. A Patrik se zase na mě tak krásně díval z náhrobku. A těch andělíčků co tam má! A květin! A svíček!...měj se krásně, za rok zase přijedu *3*
  • Páťa

    Ohh, proč jen Patrik musel odejít, proč tomu tak osud chtěl je to hrozné. Pomalu to budou 4 roky a kdyz se kouknu na Patrikovu fotku nebo uslysim jeho hlas buď na CD nebo někde jinde mám v očích slzy a pláču. moc mi chybíš a nejen mně *14* *9* *9*
  • chameleon-j

    Angel

    Patrik je tu s námi stále, je v našich srdcích, tedy v mém určitě! A dívá se na nás z nebe. Patrik je anděl. *4*
  • Páťa

    Ploč to musel byt zrovna Patrik...ted už nevim přesne kdo to tam psal s tim autem ze kdyby do nej nenastoupil tak tu s námi mohl jeste být na jednu stranu je to pravda ae nadruhou kdo mohl vedět ze se zrovna todle stane *9* nicméně za 2 a pul mesice tomu budou 4 roky co Páťa odešel tak snad jen vzpominejte dal a 23.10.2008 mu zapalte svíčku... *9* *9*
  • evííííííííík

    Patrik byl velice nadaný a šikovný kluk. Nebyl namyšlený a velice krásně spíval je ho velká škoda byl to milí mladý kluk. *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • Snad budete rádi

    Ahojky lidičkové, přidala jsem sem dva videoklipy a seznam písniček + nějaké texty. Doufám, že budete aspoň trochu rádi a bude se vám to líbit. *1* Mějte se všichni moc hezky a hlavně vzpomínejte dál na Patrika, on si zaslouží, aby se na něj nezapomnělo. Papa Lůc@ *15*
  • Angel

    Zdravím všechny super lidičky, kteří stejně jako já vzpomínají na Patrika. Zároveň žádám všechny "inteligenty", kteří zde narušují tyto krásné vzpomínkové stránky, aby si šli léčit své komplexy na jiná místa.(reaguji na diskusi, která se objevily v příspěvku). Patrika jsem znala dost dlouho a byl to ohromný člověk, a věřím, že je teď pořád šťastný. Všichni se mějte krásně. Janina
  • Svátek

    Je velká škoda, že odešel tak mladý, talentovaný člověk . . . S láskou vzpomínáme a jsi s námi dáááál Patriku, v našich srdcích *14* *4* *14*
  • Vše nej

    Co dnes mu jen přát,snad jen to aby,téhdy osud tak krutě nezasáh
    a on mohl tu stát a s náma se smát.
    Dnes slzy v očích máme na Tebe Patriku vzpomínáme, gratulaci k andělům posílame ...*4* *4*
  • Svátek

    Patrik má dnes svátek tak ti patriku přejeme at se máš co nejvic tam pod křídli andělů milujeme tě pořád zůstaneš navždy v mém srdíčku *14* *9*
  • Svátek

    Patrik má zítra svátek tak mu popřejte hodně štěstí a vzdejte čest jeho památce
    *4* *9*
  • Proč?

    Je škoda že zemřel měla sem ho moc ráda .Teď na nás kouká ze zhora . Myslím kdyby tehdy nenastoupil do auta tak by tu snámi ještě byl a byl možná na vrcholu slávy pro mě to byl neobyčejný kluk je mi ho moc líto kéž by tu ještě byl.! *9* *9* *9*
  • Re: Re: Re: Re: Co to je ty vole??!!?

    jujky,to je s Tebou legrace,postavilo me to na nohy,ze jsem kote ve 46 letech:-)))))) *14*
  • Re: Re: Re: Co to je ty vole??!!?

    ale ale... Snažíš se mě naštvat bo co?? Jaksi ti to nejde kotě *14* Já se za svoje názory nestydím a proto je sem píšu víme?
  • Re: Co to je ty vole??!!?

    To bych rada videla, kolik fanoušků bys měla ty *1* inteligentko debilná *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit