Přejít na výpis diskuzí

Paul Bettany

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
  45 příspěvků

Paul pochází z umělecky zaloné rodiny a vyrůstal ve středoanglickém hrabství Hertfordshire. Diky svým filmovým rolím je uznávaným hercem po celém světě. Objevuje se také na britských pódiích a v televizi. Americké publikum jej poprvé objevilo díky snímku Příběh rytíře, ve které hrál po boku Heathe Ledgera roli komického básníka Chaucera. Za svůj výkon získal London Film Critics’ Award za Nejlepší vedlejší roli a v roce 2001 jej Variety jmenovalo jedním z deseti herců, na něž se máme v budoucnu zaměřit. Bettany získal klasické herecké vzdělání ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nábor nových cvičenců na karate (Praha) je: září - říjen od 6-ti let.
    http://www.kabu-praha.cz/
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší, Paule ^^ :3
  • kirushka97
    *14* *14* *14* *14* *14* Všechno nejlepší! ♥
    Nejvíc se mi líbil ve Wimbledonu a Příběhu rytíře *14* *14*
  • lili444
    Happy birthday Paul!!! *4* 42 years *3*
    Vždycky ho budu mít ráda! *4*
  • A mám tu další platonickou lásku .. Začalo to tím, že se mi o něm zdálo .. Ten sen se na mě podepsal, a on taky .. Doufám ale, že ho co nejdříve vyženu z hlavy .. Jinak je to samozřejmě úžasný herec :)
  • me se libi ve filmu Kazatel poprve sem ho vydela a uz je muj nejoblibenejsi film nejvic se mi libil ve filmu Kazatel *14*
    • Tak se ještě podívej na Legion!! Tam je ještě víc sexy než v Kazatelovi!! *1* *14*
      • Diky:DDDDD *1* *1* *1* *1* *1*
      • Diky:DDDDD *1* *1* *1* *1* *1*
  • Fantastický

Já jsem viděla Paula Bettany v jeho úžasné roli Prašprsta ve filmu Inkoustové srdce... Kde se mi opravdu hrozně líbil s těmi dlouhýma vlasama. Potom jsem ho také viděla v Cizinci a v Kazateli, ale tam jsem ho vůbec nepoznala a docela mě to potom udivilo, protože on je má platonická láska a to, že ho někde nepoznam, je děsivé. ×D Ty vlasy lidi hrozně mění.
    • Jj to máš pravdu mě se tenhle herec moooc líbí a když jsem se dívala na kazatela a pak se dívala kdo tam hrál málem mi viletěli oči z dulků !! *1* vůbec jsem ho nepoznala a souhlasím s tím Prašprstem. Tam byl upa nejlepší *3*
  • blueeye

Je dokonalý

Nějak se mi poslední dobou dostal pod kůži. Koukám i na filmy, které by mě jinak nelákaly (Legie), koukám na pohádky (Inkoustové srdce), na nepovedené komerční tipy (Cizinec), na povedené nekomerční (Síla lásky) na starší filmy co jsem míjela (Master & Commander, Čistá duše), no a ostatní, co jsem viděla X-krát (Wimbbledon, Šifra, Příběh rytíře) a on je všude úžasný, a sexy a když zabrousím na youtube, zjistím, že je i vtipný, usměvavý, má nádherný hlas a miluje svou rodinu - prostě dokonalý *14*
  • tinna333

Nádhernej

Poprvé jsem ho viděla ve filmu Návrat domů,říkala jsem si další pitomá romanťárna,ale jakmile jsem uviděla jeho myslela jsem že padnu.Jeho pohled je naprodto dokonalej.Fakt síla , dokonalost!!!! *14*
  • SILAS

Mě se taky moc líbí poprvé jsem ho viděla v příběhu rytíře kde se mi líbilo ty jeho slovní výlevy a potom v Šifře já nejdřív četla knihu teprve potom viděla film a musím říct že to zahrál skvěle je úžasnej on i Silas jsou nejlepší (jako albínovi mu to velmi slušelo) *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit