Přejít na výpis diskuzí

Paul Bettany

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jéééj

    Nejlepší herec na světěěě :D
    Nwjvíc se mi líbil v Šifře a ještě v Inkheart:P
    Prostě je to božní človíčeeeek:) *14*
  • lili444

    Fešák k nakousnutí..

    V Sobotu jsem viděla film Šifra Mistra Leonarda, kde hraje..svou roli zahrál skvěle a i když tam působí jako blázen, nejde si ho tam neoblíbit...
    Má v sobě nějaké to vnitřní kouzlo...ano, nemá nějaké vypracované svaly ani takový ksichtík jako Brat Pitt...ale sluší mu to o to daleko víc..
    Až dneska..ano až dneska jsem si teprve uvědomila, že ho znám xD..z filmu Wimbledon...tam jsem do něj byla blázen...nu, tak abych zkoukla ostatní filmíky :))...Fešák...k nakousnutí :D
    • Slečno,dovolila bych si podotknout,že Brad Pitt není jen krásný,ale taky výborný herec,líbí se mi hlavně pro jeho hraní,je to můj nejoblíbenejší herec:))...a proto není hezké Paula s ním srovnávat:)každý je vyjímečný:)Paul se mi taky moc líbí jeho herecký výkony jsou skvělé:)a řekla bych,že jsou si vzhledově docela podobní,oba jsou prostě krásní *14*
  • T Ray

    ve filmu Tajný život včel hraje skvěle toho zlýho otce..
  • loreleis

    fall in love too

    Ahojky, dovolte mi , abych i já se připojila k chvalozpěvům na tohotdle fešáka. Jansě, že jsem si ho pamatovala z Příběhu rytíře a z Čistý duše, ale to, co předvedl v Šifře mistra Leonarda bylo jedním slovem úžasný....(ačkoliv tam vypadá jako blázen, hned bych si ho vzala domu:-))A tak ted koukám na jeden jeho film za druhým a jsem totálně zamilovaná *14*
  • slunickoterezka

    Fešák

    Je zvláštní, ale přestože se naprosto vymyká všem dnešním ideálům krásy, nemá mega bicepsy a xichtík jako Brad Pitt, tak je to pro mě ten nejvíc okouzlující chlápek na světě. Bod má i za tu fotečku s cigaretou. Prostě kocour *14* . V Šifře jsem smrt Silase ořvala *14*
  • zac_efron

    Nejlepší je stejně tady

    Njelepší je stejně ve filmu Wimbledon kde je prostě úžasnej, sice sem kluk, jinak se mi fakt líbí jak ve filmu Wimbledon tak i ve filmu Příběh rytíře kde hrál na naháče *1* *1*
  • Chyba!!!

    Hele nechci rypat, ale Paul Bettany v Šifře mistra Leonarda nehrál kapitána Bezu Fache, ale Silase, nemám pravdu? Měli by si to tu opravit. *5* Jo a je to skvělý herec *14*
    • muf

      Re: Chyba!!!

      jj máš pravdu,taky jsem na to civela *1* ale tak to je fuk,my co ho za Silase milujem,víme svý,takže jestli tu oni maj chybu,tak je to jejich mínus *5* *3* *14*
  • OMFG

    Dneska jsem se dozvěděla, že náš mluvčí na ájinu se s nim viděl, stál vedle něho :) Ať žijou všechny puberťácký vášně - já chci taky :D *14* *14*
  • Geoff Chaucer nebo Silas?

    Nedávno jsem si položila otázku, ve kterym z tehle dvou filmu se mi Paul Bettany libil vic. Jestli jako okouzlujici Chaucer v Příběhu rytíře nebo "desivy" Silas v Šifře....Verte mi nebo ne, proste sem to nevykoumala *1* Pro me je to ale jeden z nejlepsich ( i nejsympatictejsich) hercu... A co si budem povidat, kam se hrabe Brad Pitt *15*
    • Re: Geoff Chaucer nebo Silas?

      tak tohle je upe nejvis sukeeezni chlap... kdyz ho zabili v sifre tak me prestal bavit film... *1* proste v te sifre byl nejvic krasny, uzasny.. proste hotovy andilek.. *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Geoff Chaucer nebo Silas?

      Mě se nejvíc líbil jako Charles Hermann v Čisté duši. Hrál tam imaginárního spolubydlícího Rusela Crowa. Mám ten film doma v angličtině (samozřejmě s titulkama) i v češtině a musím říct že má vážně okouzlijící hlas *14* ...jen mě trochu mrzí že se oženil *9* , která by z nás by ho nechtěla *3*
      • Re: Re: Geoff Chaucer nebo Silas?

        Njn ty nejhezci sou vzdycky nejdriv vybrany...je to smutny *9*
  • jj

    V šifře mistra leonarda byl fak šílenej ale jinak je moc hezkej ... je naprosto vinikající herec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit