Přejít na výpis diskuzí

Paul Bettany

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zac_efron

    Nejlepší je stejně tady

    Njelepší je stejně ve filmu Wimbledon kde je prostě úžasnej, sice sem kluk, jinak se mi fakt líbí jak ve filmu Wimbledon tak i ve filmu Příběh rytíře kde hrál na naháče *1* *1*
  • muf

    Re: Chyba!!!

    jj máš pravdu,taky jsem na to civela *1* ale tak to je fuk,my co ho za Silase milujem,víme svý,takže jestli tu oni maj chybu,tak je to jejich mínus *5* *3* *14*
  • Chyba!!!

    Hele nechci rypat, ale Paul Bettany v Šifře mistra Leonarda nehrál kapitána Bezu Fache, ale Silase, nemám pravdu? Měli by si to tu opravit. *5* Jo a je to skvělý herec *14*
  • OMFG

    Dneska jsem se dozvěděla, že náš mluvčí na ájinu se s nim viděl, stál vedle něho :) Ať žijou všechny puberťácký vášně - já chci taky :D *14* *14*
  • Re: Geoff Chaucer nebo Silas?

    tak tohle je upe nejvis sukeeezni chlap... kdyz ho zabili v sifre tak me prestal bavit film... *1* proste v te sifre byl nejvic krasny, uzasny.. proste hotovy andilek.. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Geoff Chaucer nebo Silas?

    Njn ty nejhezci sou vzdycky nejdriv vybrany...je to smutny *9*
  • Re: Geoff Chaucer nebo Silas?

    Mě se nejvíc líbil jako Charles Hermann v Čisté duši. Hrál tam imaginárního spolubydlícího Rusela Crowa. Mám ten film doma v angličtině (samozřejmě s titulkama) i v češtině a musím říct že má vážně okouzlijící hlas *14* ...jen mě trochu mrzí že se oženil *9* , která by z nás by ho nechtěla *3*
  • Geoff Chaucer nebo Silas?

    Nedávno jsem si položila otázku, ve kterym z tehle dvou filmu se mi Paul Bettany libil vic. Jestli jako okouzlujici Chaucer v Příběhu rytíře nebo "desivy" Silas v Šifře....Verte mi nebo ne, proste sem to nevykoumala *1* Pro me je to ale jeden z nejlepsich ( i nejsympatictejsich) hercu... A co si budem povidat, kam se hrabe Brad Pitt *15*
  • jj

    V šifře mistra leonarda byl fak šílenej ale jinak je moc hezkej ... je naprosto vinikající herec
  • Reakce...

    Jj, jako šílenec Silas je naprosto odzbrojující. *14* A viděli jste už Nejlepšího gangstera? Kromě úžasnýho děje taky skvělý herecký výkony, hlavně Paulův. Většího magora jsem neviděla. *3*
  • Paul Bettany

    Nadhera? Skvost? Krasa? Nelze vyjadrit slovy tohoto mocneho muze, jenz me nadobro okouzlil ve filmu Sifra mistra Leonarda. Oci, vlasy, telo, herecky vykon.... nic uchvatnejsiho jsem jakziv nevidela.) Proste Silas *14*
  • Paul

    Velmi impozantní muž a talentovaný herec, jen víc takových ... V rouše Adamově mu to obzvlášť sluší *14*
  • Kde sem ho jen viděla...?:)

    No jasně, už mi bliklo, včera sem koukala na Šifru a pořád sem nevěděla odkud tohohle chlapíka znám, ale hned na začátku jak se tam začal nahej bičovat, tak sem si řikala, že už sem tu jeho prdelku někde viděla (Příběh rytíře :D:D:D)..., ale kde...svitlo mi až dnes...když sem se koukla na osobnosti a potvrdilo se mi to...jinak Wimbledon považuju za fajn film, takovej oddychovej:)ale v Šifře je každopádně lepší jelikož je to charakterově zajímavější role...
  • SKŘET

    Paul je hnusný SKŘET!!! Nejde najít nikde na internetu.JE TO POSRAZÁK!!!
  • paul je nejlepší herec jakého jsem kdy viděla v šifře je úplně božskel a I LOWE PAUL *14*
  • My love

    Paul je nejlepší a nejhezčí herec....lowuju ho...jako silas byl uuplně mrtě krásnej...moc mu tato role slušela a hlavně tam vypadal tak roztomile tak nevině...prostě dokonale... *14* *14* *14* ...Paul navždy *14* *14* *14*
  • Jako Silas v Šifře byl fakt skvělej...a slušelo mu to v tom hábitu *1*
  • Já sem na Šifře byla a pobrala sem to,i když sem nečetla knížku.Když se do toho člověk zažere,tak to pochopí snadno.A Paul v tom byl fakt skvělej *14* *5*
  • ?

    Prosiiim, nevěděl by někdo, pod jakým názvem u nás vyšel film "The Reckoning"??? Jestli vůbec... *7*
  • Paul Bettany

    Moc se mi líbil jak hrál V Šifře...kdo ji neviděl,tak at na to jde,a když jsme nečetli knihu,tak si jí přečtšte,jinak nepochopíte děj =D Paul tam hraje Silase a je úplně úžasnej..je tam plno dobrejch herců,ale on do toho dal maximum..jen tak dál..moc mu to přeju =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit