Přejít na výpis diskuzí

Paul van Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ........

    tak jsem byla na te party a bylo to fakt paradni byla to snad nejlepsi akce na ktere sem byla...neodolala jsem a koupila jsi tam tricko s PvD za skvelich 550kc:) no nekupte to:)
  • pvd

    no to si pis ze pojedu!!za kolik mas listek??ja za 330kc.....se tesim to bude party roku
    • Re: pvd

      Paul byl vyborny jako vzdy. Je nejuzasnejsi a nejlepsi. Vyborna party. Opravdu vyborna. Milujeme ho:-)))))))))) Je naprosto dokonaly a nadherny *3* *14*
  • Paul van Dyk

    Ahojky ,lidičky pojedete na koncert do T-Mobile Arény v Praze,kde vystoupý nejlepší světová jednička Paul van Dyk,který představí své nové album IN BETWEEN ALBUM TOUR.V pátek 14.září.To bude akce na kterou tak nezapomenu.To bude ale fičák *5*
    • Re: Paul van Dyk

      Byla sem tam a bylo to naprosto geniální, prostě paul je nejlepší!!!! *14* *14* *14*
  • paul va praze

    co rikate na to ze 14.9. bude v praze hrat paul van dyk????to zase bude mazec
  • kazdy dj ma neco do sebe...Tiësto a Paul van Dyk to se neda srovnat.kazdej je lepsi a nebo horsi.me se libi oba dva.byla jsem na obouch a u kazdyho se mi neco libilo vic a neco min.kazdej ma svoje verny publikum....
  • Re: Fotky

    Pokud je ještě nějaký zájem o Paulovo fotky, mám výběr jeho asi nejlepších 250 fotek, co jsem kde vůbec kdy našel. I včetně T-Mobile areny 2006, kde jsem měl možnost s ním dělat interview :) ( více na http://www.djskybeam.com ) Jinak o ty fotky mi kdyžtak napište na skybeam@email.com Paul předvedl i letos, že je stále světová špička a myslím si, že to tak ještě nějaký čas zůstane
  • sháním tričko pvd

    nevíte náhodou jestli se dá v naší zemi sehnat tričko s logem Paul Van Dyka ?
    • Re: sháním tričko pvd

      DA V SHOPU NA NETU ZKUS RAVE.CZ ALE MYSLIM ZE MAJI JEN TRIKA vandit
  • proc tam probůh u nej je napsany zpevak... *9* dyt je to Dj a producent
  • Paul Van Dyk

    MMMMMMMMMEEEEEEEEEEEGGGGGAAAAAAA
  • PvD

    Jasne paul je nejlepsi v me hlave uz je 5let ,machac byl super proto jsem tam jel za dykem ,poprve jsem ho videl Paul dela takovou zivou hudbu no umi testo taky umi co se mi libi od testa tak z roku 2002-2003 dobre zvuku skvele. *4*
    • Re: PvD

      TO SE OPRAVDU SHODNEME ...NEJLEPSI SETY Z ROKU 2002 A 2003 ...DOPORUCUJI SI STAHNOUT pvd@trancenergy03

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit