Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul Walker byl druhořadý herec,nic víc nic míň.Peníze nejsou v životě všechno!!!!!

  • Paul Walker byl druhořadý herec,nic víc nic míň.

  • Peníze nejsou v životě všechno!

  • Je to jeho bratr Cody..  najděte si dokumenty, je jich spousta.. on to natočil,.přidali počítačově osobnost Paula 

  • MartinDyntar
    Peníze nejsou vše!!
  • MartinDyntar
    Peníze nejsou vše!!
  • čisté jmění:25 milionů dolarů.

  • Byl skvelej a je ho fakt skoda at odpociva v pokoji bude v nasich srdcich urco navzdy zanechal tu spoustu krasnych filmu nikdy nezapomenu dekuji ze jsi byl *14*
  • ty jsi průměrný
  • Luky1987
    Je ho škoda Paula Walkera a nic proti nemu nemám, ale herec to byl podle mne prumerný
  • Paul bil bratr kamos a neco medzi nej kamosem ze kterym sem predjel ferarri s fordem...R.I.P zbohem PAULE.Dom toretto.
  • Film byly natočeny dříve,ale jelikož se vydaly třeba v roce 2014,tak je tam 2014,ale ano byly 100% natočeny před jeho smrtí... *4*
  • No he death in car
  • Paul Walker zemřel 2013, ale některé filmy s ním, byly natáčeny z roku 2014. Takže, buď ty filmy byly natočeny dříve a mají tam chybu, nebo to není Paul Walker, ale jeho bratr. Kdyby mi to prosím mohl někdo vysvětlit, byla bych ráda. :) Jinak Paula miluji, a jsem ráda, že takový herec, před svou smrtí zanechal něco, co ho poznamenalo. :) :D
  • Je ho hrozna skoda. Ale navzdy tu bude s nami, v nasich srdcich. Vzdy kdyz koukam raz.se rozbrecim. A u pisne ktera mu byla venovana tez. See you again. Miluju te paule,a vzdy budu. R.I.P.
  • verca
    To máš dobrý za to já to mám na pytel protože na mé narozeniny umřel *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • ASPON´TED VÍ ŽŽE NEJSEM JEDINÁ KTERÁ HO MILOVALA CELÍM SVÍM SRDCEM.
    Ty jsi ale lepší protože si v sobě našla sílu tuto krásu napsat
    smekám před tebou.
  • verca
    Bůh potřeboval nového anděla a tak si vybral
    *9* PAULA *9*
  • Paul, ked narastiem idem do Kalifornii a pozrem si tvoj hrob. :-* :-*
  • Luky1987
    Nemusel sem ho Paula Walkera jako herce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit