Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amen *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Já myslel, že byl zastřelen!!!!! Alespoň jsem koukal na dokument kde to jasně byli srozumitelně řečeno.
  • Konečně jsem našla ty nejkrásnější oči na světě. Bohužel už je ale nikdy neuvidím. Nadobro se zavřeli při jedné autohavárii, kde zemřeli dva lidé. Nejvíce to zranilo jejich rodiny. Smrt jednoho však prožíval celý svět. Žádné jiné oči uz nebudou zářit jako ty tvoje. Nikdy na tebe nezapomenem. Vzdy budeš v našich srdcich. <3 -Pro Paula.
  • Byl to nejlepsi herec mel rad auta a taky v nem zemrel moch to prezit kdyby ho zachranili vcas a to auto nezaclo horet ... Vim ze uz si to paule neprectes ale meli sme te radi ...:'( :'( :-( :-( :-)
  • Narodil se ve stejný den jako já :-D Mám ho ráda ♥
  • Paula Walkera som mala rada už s filmov rýchlo a zbesilo. Jeho osud je smutný lebo autá miloval ale aj v nom zomrel.. Filmová scéna prišla o dalšieho výborného herca. Teraz už na ňho spomínajú fanúšikovia ale aj rodina.. Všetko najlepšie Paul k narodeninám. Viem že si to už neprečítaš.
    Dúfam že mu je v nebi dobre. Nemal zomrieť ale osud je osud. *9*
  • Paule mela sem te opravdu rada a vim ze uz si to neprectes byl si vymecni herec a kdy sem se dovedela ze zemrel opravdu sem tomu nemohla uverit mela sem te rada a i dal te budu mit rada. Navzdy zustanes v nasich srdickach ..:-) :'( :-)
  • Paul Walker byl můj idol co se týče v herectví. Když jsem četl tu strašnou událost byl jsem v šoku . A nevěřil jsem tomu . 30 listopadu zapaluji svičku abych si připoměl ten den kdy se to stalo , ale já vim že on je tu pořad mezi nàmi . Paul Walker zůstane v našich srdcích navždy . (MILUJEME TĚ)
  • Když jsem se dozvěděla že umřel byl to pro mě šok, nemohla jsem spát a probrečela noci, pořád sem se s tím nemohla smířit ale lidi říkají "Auta miloval, v autě zemřel. Zůstane v našich srdcích
  • Paul Walker byl tím nejvíc pozitivním hercem. Hollywod přišel o usměvavé sluníčko a o nejlepšího herce. :-(
  • Škoda ještě tu mohl být *13*
  • Paul Walker byl nejlepším hercem,měla jsem ho ráda.Byl to pozitivní,fajn člověk takové sluníčko usměvavé.Jeho smrt mě hluboce zarmoutila a šokovala.
  • byl to nejlepší herec :'((( ale mame ho všichni v srdci :')
  • paul byl nejužasnější herec na světě měla sem ho rada a když sem se dověděla že zemřel tak sem byla v šoku a chtělo se my brečet a eště tet se my chce brečet když na něj spomínam ...... Nikdy na tebe paule nezapomenu vždycky budeš v mem srdci a v srdci dalších tvých fanoušku .-.... *14* *9* *4*
  • umrtí 2013 ? :-O já myslel že to bylo 2014
  • Paul Walker byl nejlepší herec všech dob. Byl to herec jaký měl být. Měl jsem ho rád a stále mám. Bréčel jsem když jsem se dozvěděl že zemřel. Vždy budeš pro mě hrdina a legenda která nikdy nezmizí. *4* *4* *14* *14* *3* *4*
  • Narozen:12.zari 1973
    Urti:30.listopadu 2013
    Deti:dcera Meadow
    Vyznamne role:rychle a zbesile

    Byl americky herec.Nejvice proslul svoou nejhlavnejsi roli briana O'conela

    Vim o Paulovy uplne uplne vseechno.Muzu rict jen jedinne ze mi budes moct chybet .Nikdy jsem nemaa odvahu to sem napsat ale sebrala jsem ji.Doufam ze tam kde tedkon ses jee ti dobre.Milovala sem tebe a i tvy filmi.Dala by se rict ze sem za tebe mela umrit ja i ti si mel zit.Miloval si rychla auta a to se ti stalo osudovym
  • Je mi to moc líto že zemřel Paul Walker pokaždě když vidím jeho fotku spomenu si na tu autonehodu je mi to fakt moc moc líto mám ho moc rád.
  • Luky1987
    Nemusel sem ho, ale tohle si nezasloužil
  • Luky1987
    Nezasloužil si to Paul Walker takhle skončit i když jako herce sem ho nemusel, ale nic proti nemu nemám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit