Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul Wiliam Walker IV byl muj nej onblíbenější herec už od doby co jsem viděl některé jeho seriáli a také filmy Např.-Rychle a zběsile, Vhlubinách a tak dále mám ho strašně rád a na vždy zůstane v mém srdci a jako vzpomínka ve filmech a jeho fotkách *9* jsem smutný že zemřel ani nevím jak jen sem se dozvěděl že zemřel autonehodou jestli někdo víte víc prosím napište mi na ten to Facebook-váša junior strůža miluju ho. *14* *14*
  • Pokud si ho nemusel,tak proc sem vubec pises. Je to jen proto aby ses zviditelnil. Je to od tebe ubohy.
  • Nemůžu uvěřit že už to byl rok co Paul zemřel. Je ho velká škoda a nikdy na něho nezapomenu.
  • Já jo *3*
  • Luky1987
    Nemusel sem ho Paula Walkera a podle me to byl prumerný herec, to je muj názor
  • Dnes by Paul oslavil své 41 narozeniny a já i přesto bych chtěla říct že to byl neobyčejně jedinečný herec na kterého velmi ráda vzpomínám.
  • Natáčení Rychle a zběsile 7 už skončilo. Některé scény za Paula dotočili jeho bratři Cody a Caleb Walkerovi. Obličej vytvoří pomocí počítače. Uvidíme jak se to povede. Tak jako tak Paula je mi moc líto a je ho velká škoda. Dobří lidé umírají mladí.
  • Slysela jsem ze by meli byt 2 verze nataceni filmu Rychle a Zbesile 7
    1) Bude tam hrat Paul Walker, ale jeho postava bude ovladana pocitaci..
    2) Bude za nej hrat jeho bratr Cody Walker..
    tak nevim, jak to nakonec bude..
    no nechme se prekvapit
  • Paul byl skvělej herec. Měl jsem ho strašně rád byl to můj vzor a vždycky bude :) nechápu proč umírají tak super lidi a ti špatní jsou pořád mezi nami :/ co už naděláme svět je nespravedlivej..
  • Luky1987
    Paul Walker nemusel sem ho jako herce, ale nezaslouzil si to takhle skoncit R.I.P.
  • Tak jsem si teď nedávno zkoukla všechny díly rychle a zběsile a na Paula si zavzpomínala a taky jsem si i trochu pobrečela, protože Rychle a zběsile patří mězi mé nejoblíbenější filmy a Paul byl krásný a úžasný herec a měla jsem ho moc ráda. Budou mi strašně chybět jeho filmy a nejvíc rychle a zběsile, protože ten film si bez něj prostě nedokážu představit, protože on do toho filmu prostě patří, (prý ho mají nahradit jeho bratři) ale i tak to už prostě nebude ono.
    Nebe má dalšího anděla. Doufám, že se tam nahoře má dobře.
    REST IN PARADISE PAUL <3
  • paul walker je jeden z mala dobrych hercu ja sem se rozbrecela jak sem videla ze umrel ted uz je ns lepsim miste PAULE ODPOCIVEJ V POKOJI.... *9*
  • R.I.P.
  • perfektní herec byl v top 10 osobnostecch
  • Odpočívej v pokoji....
  • Už to budou tři měsíce co Paul odešel do nebe a já tomu pořád nemohu uvěřit.Je ho opravdu velká škoda,byl to skvělý člověk.Snad se tam v nebi má lépe.Race in Paradise Paul!
  • To byl nejlepší herec kterého sem kdy viděl to byl chlap a co je taky
    nejlepší že měl rád Nissani *9* já je taky mám rád *9*
  • a né asi 1 2 4 5 6 a tet 7 bez briana(Paula) to vůbec není ono *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Paul Walker byl ten nejlepší herec byl vážně super hned jak mě maminka koupila Fast and Furious 1 tak jsem si je všechny oblíbil a hned to byl nej film nechápu jak nás mohl opustit tak super herec je to pro mě šok i pro ty co ho znaly všichni jeho kamarádi a rodina všichni tě milujeme vážně nejlepší si v našich srdcích sbohem a snad se ti líbí v nebi nebe bylo stavěno pro takový lidi jako jsi ty (hezký, hodný a hlavně suprový)
  • Ty si o ničem!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit