Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrs.Wesley
    A určitě je to tak že Ian chce "docela" Ninu Nina chce Paula ale Paul ji asi taky chce ale byl s Torrey no a tak je Nina s Ianem..no..*15*a Nině se asi líbí Paul protože jsem viděla ty jejich fotky spolu jak Paul líbá Ninu na tvář a takový strašně sexy fotky takhle se s Ianem moc nefotila!!!*15*snad z toho n3co bude...ale zatím to vypadá jen na best friends forever..
  • Mrs.Wesley
    Hahaha jak víš že má více fanoušků???*10* Paul má fandy po celým světě a nejvíce v USA a Číně..viděla jsem video jak posílá vzkaz svým fandům v Číně..*15* Ian taky není šerednej ale prostě Paul je mnohem mnohem vtipnější a hezčí..pro mě *15*..a prostě má něco v sobě co Ian nikdy mít nebude...Ian je sorry hezkej jen v TVD..
  • hezčí je Ian a má víc fanoušků než ten vás Paul *15* *15* *15*
  • Mrs.Wesley
    Jo*15*
  • buffy98
    jestli se vám videa líbí můžu přidat další ;)
  • Mrs.Wesley
    Buuuuuuuu*13**13**13**13**13**13*buuuu*13**9**9**9**9**9**9*
    Eh eh eh..:'( ach joooo..já chci Paula!!!On je tak kouzelný...na to video bych se mohla dívat pořát..ach jo já se bez něj cítím jako ryba na suchu*9*
  • Mrs.Wesley
    Rak?
  • Mrs.Wesley
    Jo a kdybys ho tam náhodou potkala což se asi nestane vyřiď mu že ho tady všeci strašně žerem a ať se za náma přijede podívat*1**9*
  • Mrs.Wesley
    No jo..ale proto že jsem se spletla mi hned na ten koment nemusíš dávat mínus!!!
  • terynka10
    http://videoklip.osobnosti.cz/paul-wesley--paul-wesley-happy-birthday
  • přece on jezdí do polska když ztama pochází jeho rodiče. *3*
  • terynka10
    http://videoklip.osobnosti.cz/paul-wesley--paul-wesley-you-re-a-shooting-star
  • terynka10
    šŤastný nový rak ti přeji <3 tvoje terynka <3 <3 <3 :-* :-* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15*
  • Mrs.Wesley
    Šťastný nový rok můj nejmilejší Paul:-)*15*
  • Mrs.Wesley
    He is most sexy around the world he is magic and he has got magic green eyes<3*14*
  • Mrs.Wesley
    Proč když on bydlí v USA??;/
  • jsi sexy *14*
  • To máš jedno ne?jestli nina chce ho nebo ho.
    Mě se sice víc líbí Ian(je sexy!)Ale k Paulovi mám lepší přístup když jzdído Polska. *3*
  • terynka10
    jo tak si di k lanovi jo a stejnak Paul je hezčí to ví každý !!!!!!?????
  • terynka10
    on je nejkrásnější <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit