Přejít na výpis diskuzí

Paul Wesley

OSOBNOST 9.10.2008 
1032 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strč mě frantu do pipky...
  • STRČ MI HO TAm stefane...áááchhh...ááááááááááááchhh ach OH OH OH OH OH Stefane už budu!!!!!!!!!!!!!!!!přidej přidej přidej...přirážej...ještě...ještě ještě...ÁÁCH dem na vostro teď ti ho vykouřím a ty mě jí vylížeš...ach ach!!!!!!!!!
  • šousty šousty velkýho ptáka musí mít když má takový svaly...chci aby do mě vniknul a udělal mi to ve sprše pěkně péro namazat a do kund* strčit!!!
  • StefBelVamp
    No já myslel, že to zjistíš ty ne ???
  • terynka10
    a co já stím *8* *8* *8* *8*
  • Mrs.Wesley
    Kdyby Ian věděl co tady o něm píšeš zmlátil by tě do kómatu!!!!
  • Mrs.Wesley
    Ty prasáku už jenom tím svým jménem tady všechny urážíš a to hlavně Paula!!!!!!:(Bože nás nezajímá co má v trenkách!!!!*16**16**16*tyhle prasárny si PiS jinam ty Čuně!!!
  • Mrs.Wesley
    Prosím...tohle je stránka o stefanovi jen o Stefanovi!!!(Paulovi Wesleovi) máme tu komentovat jenom a pouze Paula!!!!!(Má nádherný jméno)
  • terynka10
    to vidím
  • terynka10
    jedině kdo je tu sra*ka tak to si ty a rači takové věci tady nepiš boto tvoje ségra práskne !!!!!!!!!!!!!! hahahahahahahahahahahahahaha
  • terynka10
    dík *3*
  • Mrs.Wesley
    Jo v poho...
  • terynka10
    snad a)hybryd ne a ještě myslím že za a)přívěšek od původní čarodějky :-) a děkuju
  • terynka10
    víš co už mi stačí to tvoje jméno jo tak takové věci tady nepiš mi nejsme na toto zvědaví!!!!!!!!!!!!!!
  • Tak coooo??????????????už víte někdo rozměry jeho nádobíčka????a stříká často????
  • Paul je princ z pohádky...*14**14*
  • A co jsi ty???
    Ty jsi ta největší ČORKA na celým světě I HATE YOU!!!!!*16**16**16*
  • Ty jedna čurajzno!!!*16**16**16**16**16**16**16**1**1**1*
  • Já se ho chci dotknout!!!!;-(
  • Ty jeho svaly!!!!božínku božínku ty bochánky!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit